הפעלות לילדים באירועים
נכתב על ידי: לילך כהן
תאריך: 14/08/12

 

עושים טוב להורים

הזמנה לאירוע מסוים יכולה להעלות לא מעט מחשבות במוחם של הורים לילדים. לא תמיד המחשבה היא על סוג המתנה שיש לקנות או על דרך ההגעה לאירוע אלא דווקא על מה עושים עם הילדים כשמתכוונים להגיע לאירוע מסוים ובאמת ליהנות בו. מכאן ניתן להבין עד כמה הפעלות לילדים באירועים הן דבר חשוב מאוד.

בין אם מדובר באירועים שנערכים בצהריים (כמו ברית למשל) שבהם אין אפשרות להשאיר את הילדים עם מישהו ובין אם מדובר באירוע משפחתי שבו מאוד רוצים להביא את הילדים בכדי שהסבתא תראה אותם, הרי שהפעלה איכותית שתעסיק אותם ברגעים חשובים של האירוע תקל מאוד על ההורים.

המומחיות של מי שבאמת מכיר ילדים

חשוב להבין שאם רוצים ליצור הפעלות לילדים באירועים שונים אין הדבר אומר שמדובר במשימה קלה שכל חובבן יכול לבצע אותה. ילדים הם יצורים תובעניים במיוחד ולכן רק מי שמבין עד כמה יש להקדיש להם תשומת לב ועד כמה יש לגוון את הפעילויות השונות שמנסים לרתום אותן אליהם, הוא זה שיכול להצליח במשימה.

הנה כך אפשר להבין שרק מי שלוקח את העניין ברצינות רבה מציע מגוון הפעלות שמתאים בצורה מדויקת לגילאים שונים של ילדים ולמספר הילדים שיכולים להגיע לכל אירוע. ארגון של פינה מיוחדת לטובת ילדים בגילאים שונים היא דוגמא טובה ליצירת הפעלות לילדים באירועים שאכן יעשו כיף גדול לכל ילד.

חשוב ליהנות ממגוון של הפעלות

בעולם של היום נראה כי קיימים מגוון שירותים מיוחדים שלא היו מוכרים לנו בעבר. אין ספק שאם עד לא מזמן היינו רואים כיצד הורים היו חייבים להיות צמודים לילדיהם במשך כל אורכו של אירוע מסוים הרי שכיום שירות הפעלות נקודתי וממוקד זה עושה חסד עם ההורים ומאפשר להם לכבד יותר בנוכחותם את בעלי השמחה.

אך מאידך חשוב להבין ששירות של הפעלות לילדים באירועים חייב להיות מגוון ויצירתי על מנת שלא ניווכח כי מדובר בשירות שהוא אולי חדש יחסית אך אין בו כל מהות או תוכן אמיתי. מגוון פעילויות שמועברות ע"י צוותים מקצועיים ואיכותיים ידגיש עד כמה מדובר בשירות איכותי שיש לו יתרונות אמיתיים במהלך האירוע.

להפעלות לילדים באירועים לחץ כאן


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article31761.aspx