גן אירועים – לחגוג ולהרגיש את המרחב
נכתב על ידי: אולם-אירועים
תאריך: 24/06/13

השאלות חוזרות על עצמן בכל פעם מחדש: מה יהיה טוב יותר עבור האורחים? איך ניתן יהיה להפיק את הערב היפה והייחודי ביותר האפשרי? והאם לחגוג את ההערב המשמח באולם סגור או בגן אירועים? תמיד יש טיעונים לכאן ולכאן.

האולם הסגור והיתרונות שלו

אולם אירועים סגור הוא מקום מצוין לחגוג בו. ניתן להיערך לאירוע זמן רב מראש ולבחור בדיוק את הבגדים שחתני השמחה מעוניינים בהם. אין צורך להתחשב בתנאי מזג האוויר, ובטח לא בחורף, כאשר יש סיכויים לא מבוטלים שהגשם יעיב על השמחה וישבית אותה למעשה. גם הקיץ, על החום והלחות שבו, עלול שלא להיטיב עם החוגגים. השמלה היפה ביותר הפוכת למעיקה ומעצבנת כשחם מדיי. גם חליפת החתונה של הגבר הופכת לאמבטיה לא ממש נעימה. המשמעות של כל אלה היא פשוטה – גן האירועים הוא מקום מצוין לחגוג בו אירוע – במשך חלק מימות השנה.

יתרון נוסף של אולם אירועים קשור גם הוא בצורה כזאת או אחרת במזג האוויר: בימים שבהם יש רוח, עלולים גרגירי חול ואבק להתעופף בדיוק לתוך הצלחת.

גן האירועים והיתרונות שלו

לעומת היתרונות הברורים במספר אמות מידה, גן אירועים יכול להיות המקום הטוב ביותר. לכאורה כדאי לחגוג בו רק בחלק מימות השנה. למעשה, במזג האוויר הישראלי רוב ימות החורף הם דווקא ימים מצוינים לחגוג בהם. הם לא גשומים והחום לא מעיק. התארגנות נכונה ובנייה נכונה של גן האירועים מונעת את כל עניין הרוחות והאבק. בנושא החום – הדבר הפשוט ביותר הוא להתאים את הלבוש למזג האוויר.

אבל בנוסף, גן האירועים מאפשר שימוש במגוון אטרקציות שלא ניתן להשתמש בהן באולם סגור. הראשונה והבולטת מכולן – מופעים פירוטכניים וזיקוקים. ניתן להשתמש בהם בצורה בטוחה, למרבה ההנאה של כל המוזמנים. כמו כן, ניתן לארגן כניסות מיוחדות של חתני השמחה לרחבה, כאלה שלא קל לארגן באולמות אירועים.

המשוואה, אם כן, פשוטה למדיי. אין עדיפות לא לאולם ולא לגן אירועים. לכל אחד היתרונות שלו, ועל מזמין האירוע להחליט על סמך הנתונים באיזה מבין השניים הוא מעוניין לבחור. 
אודות המחבר

חצר המלכה | אולם אירועים | גן אירועים את מרכז האירועים חצר המלכה הקמנו עם אהבה גדולה לאנשים ולאירועים. במשך השנים צברנו ניסיון עשיר, שמשתקף באינספור אירועים מרגשים, מוצלחים ובלתי נשכחים.

052-9097572

http://www.qce.co.il/

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38525.aspx