דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות גן אירועים – לחגוג ולהרגיש את המרחב
גן אירועים – לחגוג ולהרגיש את המרחב
אולם-אירועים 24/06/13 |  צפיות: 2776

השאלות חוזרות על עצמן בכל פעם מחדש: מה יהיה טוב יותר עבור האורחים? איך ניתן יהיה להפיק את הערב היפה והייחודי ביותר האפשרי? והאם לחגוג את ההערב המשמח באולם סגור או בגן אירועים? תמיד יש טיעונים לכאן ולכאן.

האולם הסגור והיתרונות שלו

אולם אירועים סגור הוא מקום מצוין לחגוג בו. ניתן להיערך לאירוע זמן רב מראש ולבחור בדיוק את הבגדים שחתני השמחה מעוניינים בהם. אין צורך להתחשב בתנאי מזג האוויר, ובטח לא בחורף, כאשר יש סיכויים לא מבוטלים שהגשם יעיב על השמחה וישבית אותה למעשה. גם הקיץ, על החום והלחות שבו, עלול שלא להיטיב עם החוגגים. השמלה היפה ביותר הפוכת למעיקה ומעצבנת כשחם מדיי. גם חליפת החתונה של הגבר הופכת לאמבטיה לא ממש נעימה. המשמעות של כל אלה היא פשוטה – גן האירועים הוא מקום מצוין לחגוג בו אירוע – במשך חלק מימות השנה.

יתרון נוסף של אולם אירועים קשור גם הוא בצורה כזאת או אחרת במזג האוויר: בימים שבהם יש רוח, עלולים גרגירי חול ואבק להתעופף בדיוק לתוך הצלחת.

גן האירועים והיתרונות שלו

לעומת היתרונות הברורים במספר אמות מידה, גן אירועים יכול להיות המקום הטוב ביותר. לכאורה כדאי לחגוג בו רק בחלק מימות השנה. למעשה, במזג האוויר הישראלי רוב ימות החורף הם דווקא ימים מצוינים לחגוג בהם. הם לא גשומים והחום לא מעיק. התארגנות נכונה ובנייה נכונה של גן האירועים מונעת את כל עניין הרוחות והאבק. בנושא החום – הדבר הפשוט ביותר הוא להתאים את הלבוש למזג האוויר.

אבל בנוסף, גן האירועים מאפשר שימוש במגוון אטרקציות שלא ניתן להשתמש בהן באולם סגור. הראשונה והבולטת מכולן – מופעים פירוטכניים וזיקוקים. ניתן להשתמש בהם בצורה בטוחה, למרבה ההנאה של כל המוזמנים. כמו כן, ניתן לארגן כניסות מיוחדות של חתני השמחה לרחבה, כאלה שלא קל לארגן באולמות אירועים.

המשוואה, אם כן, פשוטה למדיי. אין עדיפות לא לאולם ולא לגן אירועים. לכל אחד היתרונות שלו, ועל מזמין האירוע להחליט על סמך הנתונים באיזה מבין השניים הוא מעוניין לבחור.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אולם-אירועים

חצר המלכה | אולם אירועים | גן אירועים את מרכז האירועים חצר המלכה הקמנו עם אהבה גדולה לאנשים ולאירועים. במשך השנים צברנו ניסיון עשיר, שמשתקף באינספור אירועים מרגשים, מוצלחים ובלתי נשכחים.

052-9097572

http://www.qce.co.il/ 


מאמרים נוספים מאת אולם-אירועים
 
גן אירועים – לחגוג ולהרגיש את המרחב
השאלות חוזרות על עצמן בכל פעם מחדש: מה יהיה טוב יותר עבור האורחים? איך ניתן יהיה להפיק את הערב היפה והייחודי ביותר האפשרי? והאם לחגוג את ההערב המשמח באולם סגור או בגן אירועים? תמיד יש טיעונים לכאן ולכאן.

גן אירועים יוקרתי עושה את כל ההבדל
אירוע, ללא קשר לגודלו או לאופיו, הוא הרגע בו מי שחוגג אותו הוא מלכה, נסיכה או מלך ליום אחד. ככזה, אנו מצפים מהאירוע להיות מלכותי, חגיגי ויוקרתי. גן אירועים יוקרתי הוא התפאורה המושלמת לסיפור ולעלילה, ולתחושה החגיגית והמלכותית שאתם מבקשים לחוש באירוע שלכם

אולם אירועים או גן אירועים מה עדיף?
29/04/13 | נישואין
אחת ההתלבטויות המרכזיות העומדות בפני כמעט כל זוג אשר עומד להתחתן, הורים אשר מעוניינים לחגוג את בר או בת המצווה לילדיהם ואף הורים טריים אשר מעוניינים לערוך את אירוע הברית או הבריתה המסורתית, היא להחליט בין אולם אירועים לגן אירועים. ובכלל, מהו ההבדל בין השניים? כל התשובות והעצות במאמר שלפניכם.

קריטריונים לבחירת אולם אירועים
כמעט כל אדם עורך אירועים רבים בחייו. חתונה, ברית, בריתה, ימי נישואין, בר ובת מצווה וימי הולדת הינם רק חלק משלל האירועים הללו.

עם כל כך הרבה אולמות אירועים – איך בוחרים ?
עומדים להינשא בשנה הקרובה ? נמצאים בשלהי ההכנות לאירוע ? אין ספק כי הדבר החשוב והבסיסי ביותר הינו בחירת אולם אירועים.

סוגי עיצוב אולם אירועים
אם בעבר עיצוב אולם אירועים היה פשוט יחסית וההתייחסות היתה בעיקר לצבע המפות, המפיות וכמה זרי פרחים המקשטים את האולם, הרי שכיום קיים מגוון סוגי עיצובים והבחירה בעיצוב המתאים אינה פשוטה.

גני אירועים- הקהל הצביע פה אחד!
גני אירועים מאגדים קסם מיוחד משל עצמם. כאן מדובר על מקומות פתוחים, שבהם כרי דשא ירוקים, צמחיה ענפה, ריחות הדרים, פסלים, מזרקות והרשימה עוד ארוכה. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעדיפים גני אירועים על פני אולמות סגורים וזאת משום היתרונות הרבים.

גני אירועים- אירוע יוקרתי ומנצח
ישנם אירועים אשר נחרטים בזיכרונם של כל המוזמנים. אירועים אלו לרוב נערכים בגני אירועים מפוארים תחת כיפת השמיים ותחת ניצוחו של מפיק אירועים אשר מצליח לאפיין את דרישות וצרכי הלקוח בצורה מושלמת ולהגשים את משאלותיו לידי יישום.

גני אירועים – מפיקים את המקסימום
מדי שנה שחולפת הפופולאריות של גני אירועים גואה. הסיבה לכך הן האפשרויות הבלתי נדלות של עיצוב גן האירועים בצורה מרשימה והתאמתו המדויקת לאופיו של האירוע. בנוסף, מגוון האפשרויות שניתן ליישם בגן אירועים והיכולת ליהנות משילוב מושלם של הטבע ואמנות ידי האדם, מבטיחות לכל אחד ואחת את האירוע המושלם.

גן אירועים או אולם יוקרתי ? זו השאלה ...
27/11/12 | חתונות
תכנון אירוע אינו דבר של מה בכך וקיימות סוגיות רבות אשר יש להתייחס אליהן בכובד ראש. אנשים רבים מתלבטים האם לערוך את האירוע שלהם בגן אירועים או באולם אירועים כאשר ההבדלים בין השניים רבים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI