חוששת כי החזה שלך מגושם מדי? - הפתרון הוא הקטנת חזה
נכתב על ידי: ubebig@gmail.com
תאריך: 06/12/14

ברוב התרבויות, חזה גדול נחשב לחזה סקסי. גברים אוהבים חזה גדול, אך יש פרופורציות לכל דבר, גם לחזה. במקרים שהחזה הוא גדול מדי ביחס לגוף, הרבה נשים מעדיפות לעבור ניתוח הקטנת חזה. המשקל של החזה מכביד עליהן, הן בנשימה, והן על חוט השדרה ובמקרים קיצוניים, הוא יכול להוות לבעיות גב. גם לנערות צעירות, יכולה להיות תופעה כזאת של חזה גדול, וזה עלול להפריע לה במהלך לימודיה.  ישנה ירידה בביטחון העצמי של נערות שיש להן חזה ממש גדול מדי, הן נמנעות מיציאה עם חברות וחברים, נמנעות ללכת לעם ועוד. גם מבחינת מציאה של בגדים מתאימים, יכולה היות בעיה לנשים עם חזה גדול שכבר חושבות על הקטנת חזה.

גוף קטן מול חזה ענק

זה לבטח לא פרופורציונלי, זו הסיבה שהרבה נשים ונערות מעדיפות לבצע ניתוח של הקטנת חזה. היום תשומת החלב לדימוי החיצוני שלנו גברה מאוד, וכולם מסתכלים ע כל הפרטים, וזו הסיבה שענף ניתוחים פלסטיים נמצא בעלייה גבוהה. לאחר הניצוח, ההרגשה של כל אישה בעלת חזה גדול תשתפר, יהיה חה הרבה יותר קל למצוא בגדים שיתאימו לממדיה החדשים, היא תוכל להשתתף בפעילויות ספורטיביות, מבלי שיידרש ממנה מאמץ גדול או שתתבייש בגלל גודל הענק של החזה  שלה. ניתוח זה של הקטנת החזה הוא לא בהכרח פלסטי , אלא גם בריא לנשים אשר סובלות מכובד בגוף, כאבים בצוואר ובגב, פטרת העור בגלל חיכוך השדיים בעור של הגוף התחתון ועוד.

מהלך ניתוח הקטנת חזה

המנתח הפלסטי, מעצב את השד לצורה יפה וטבעית עד כמה שאפשר. הפטמה עוברת למיקום אחר שמתאים לגודל החדש של השדיים. לאחר כמה שעות, כבר ניתן להשתחרר הביתה למנוחה. ההתאוששות של הניתוח יכולה לארוך ע  שבועיים, ואי אפשר לחזור לפעילות מאומצת מיד, אלא רק לאחר כמה שבועות כאשר ההרגשה של האיש תשתפר.   יש לברר אצל כמה מנתחים פלסטיים לגבי המיומנות שלהם בניתוחים אלה, או לקבל המלצות מקרובות או חברות שכבר עברו ניתוח של הקטנת החזה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44860.aspx