דף הבית רפואה ובריאות ניתוחים פלסטיים חוששת כי החזה שלך מגושם מדי? - הפתרון הוא הקטנת חזה
חוששת כי החזה שלך מגושם מדי? - הפתרון הוא הקטנת חזה
ubebig@gmail.com 06/12/14 |  צפיות: 2682

ברוב התרבויות, חזה גדול נחשב לחזה סקסי. גברים אוהבים חזה גדול, אך יש פרופורציות לכל דבר, גם לחזה. במקרים שהחזה הוא גדול מדי ביחס לגוף, הרבה נשים מעדיפות לעבור ניתוח הקטנת חזה. המשקל של החזה מכביד עליהן, הן בנשימה, והן על חוט השדרה ובמקרים קיצוניים, הוא יכול להוות לבעיות גב. גם לנערות צעירות, יכולה להיות תופעה כזאת של חזה גדול, וזה עלול להפריע לה במהלך לימודיה.  ישנה ירידה בביטחון העצמי של נערות שיש להן חזה ממש גדול מדי, הן נמנעות מיציאה עם חברות וחברים, נמנעות ללכת לעם ועוד. גם מבחינת מציאה של בגדים מתאימים, יכולה היות בעיה לנשים עם חזה גדול שכבר חושבות על הקטנת חזה.

גוף קטן מול חזה ענק

זה לבטח לא פרופורציונלי, זו הסיבה שהרבה נשים ונערות מעדיפות לבצע ניתוח של הקטנת חזה. היום תשומת החלב לדימוי החיצוני שלנו גברה מאוד, וכולם מסתכלים ע כל הפרטים, וזו הסיבה שענף ניתוחים פלסטיים נמצא בעלייה גבוהה. לאחר הניצוח, ההרגשה של כל אישה בעלת חזה גדול תשתפר, יהיה חה הרבה יותר קל למצוא בגדים שיתאימו לממדיה החדשים, היא תוכל להשתתף בפעילויות ספורטיביות, מבלי שיידרש ממנה מאמץ גדול או שתתבייש בגלל גודל הענק של החזה  שלה. ניתוח זה של הקטנת החזה הוא לא בהכרח פלסטי , אלא גם בריא לנשים אשר סובלות מכובד בגוף, כאבים בצוואר ובגב, פטרת העור בגלל חיכוך השדיים בעור של הגוף התחתון ועוד.

מהלך ניתוח הקטנת חזה

המנתח הפלסטי, מעצב את השד לצורה יפה וטבעית עד כמה שאפשר. הפטמה עוברת למיקום אחר שמתאים לגודל החדש של השדיים. לאחר כמה שעות, כבר ניתן להשתחרר הביתה למנוחה. ההתאוששות של הניתוח יכולה לארוך ע  שבועיים, ואי אפשר לחזור לפעילות מאומצת מיד, אלא רק לאחר כמה שבועות כאשר ההרגשה של האיש תשתפר.   יש לברר אצל כמה מנתחים פלסטיים לגבי המיומנות שלהם בניתוחים אלה, או לקבל המלצות מקרובות או חברות שכבר עברו ניתוח של הקטנת החזה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ubebig@gmail.com


 


מאמרים נוספים מאת ubebig@gmail.com
 
מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
עונת הקיץ מתקרבת ומביאה עמה כל מני תופעות כמו ג'וקים. תיקנים, נחשים וכמובן עכברים. עכבר הוא יונק חכם שחובב במיוחד מקומות חשוכים ורטובים.

הקמת אקווריום – כלל העובדות והדברים שחשוב לדעת
06/06/15 | תחביבים
אנשים רבים כיום ברחבי המדינה מחליטים להציב אקווריום בביתם. לפריט נוי זה ישנם מספר יתרונות על פני פריטים אחרים בבית. הראשון, מדובר בעצם בבעל חיים ללא צוררך בתחזוקה תדירה. השני, מדובר בפריט עיצובי מיוחד ודינמי, בו בעצם כל הזמן הנוף משתנה עם תזוזת הדגים. השלישי, ידוע כי אקווריומים ותנועת המים שבתוכם ישנה השפעה מרגיעה על גוף האדם, על פי המסורת הבודהיסטית גוף מים עם דגים מעודד את ההרמוניה בבית.

למי מתאים טיפול של עיבוי שפתיים
ענף הרפואה האסתטית הולך ומתפתח מדי שנה, מדי חודש ואפילו מדי יום. תחום הרפואה כולו נחשף לחידושים ופיתוחים חדשים המתאפשרים בזכות טכנולוגיות חדשות

אוהל בין רגע לטיולים
אנשים רבים אוהבים לטייל לשם הנאה, לצורך הכרת מקומות חדשים, לבילוי בחיק הטבע במסגרת זוגית, משפחתית ועוד. יש סוגי טיולים שונים ואחד הנפוצים ביותר אצל צעירים ושוחרי טבע הם טיולים עם לינת שטח. בטרקים כאלו יש חשיבות רבה להתארגנות מהירה בעת ההגעה לאתר הלינה ובעת עזיבתו. צריך להקים אוהל במהירות לפני שהחשיכה יורדת, ולעיתים, ימי ההליכה הם ארוכים ומתישים. אוהל בן רגע הוא פתרון מושלם למטיילים מהסוג הזה מאחר והקמתו הינה קלה ומהירה.

על ריסוס לבית ועל הדגשים שיש לשים לב בעת ביצועו
הרבה אנשי בוחרים לבצע בביתם אחת לשנה בעיקר לקראת עונת הקיץ החמה ריסוס. ריסוס לבית מאפשר לטפל בבעיה של חרקים ומזיקים וגם מונע את הופעתם

טיפול מילוי קמטים בפנים
סובלים מקמטים? יש לזה פתרון! טיפול ייחודי למילוי קמטים יישר את עור הפנים שלכם ויהפוך אותם להיות צעירים ורעננים כבעבר!

התקרחות גברית – ניתן לנצח את הגנטיקה
תופעת זו הינה תופעה נפוצה מאוד בארצנו. רובנו מאשימים את תופעה זו בשל הקרינה החזקה מהשמש, בשל איכות האוויר הנמוכה בארץ. אך לרוב כלל לא מדובר בגורמים אלו אשר גורמים לאיבוד השיער בקרב גברים.

אבחון ליקויי למידה אצל ילדים
ליקויים בלמידה למיניהם מהוות את נחלתם של ילדים רבים בימנו אנו - אחת הסיבות לעלייה בכמות הילדים אשר מתמודדים עם הבעיה, נובעת מהעובדה, כי בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה יותר לקיומה

שתלים דנטליים – מה זה בכלל?
שתל דנטלי הוא מושג מעולם רפואת השיניים, והוא למעשה התקן שנועד להשלים שיניים חסרות. המתכת שהוא עשוי ממנה תהיה תמיד אצילה, בדרך כלל טיטניום, או זירקוניום.

אודות בוכנות הידראוליות
בוכנות הידראוליות מציגות מכשיר כוח שעובד באופן קווי. בעיקרון מדובר על גליל שבתוכו פועלת בוכנה שנעה בזכות לחץ שמונע ע"י נוזל. משאבת שמן מזרימה בלחץ אדיר את השמן
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI