מספקים מענה נוח
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 18/04/17

הכמות של עובדים אשר מועסקים בצורה עצמאית היא בהחלט ניכרת, כאשר יש כאלה שמעדיפים לעבוד בתור פרילנסרים ולא להיקשר אל מקום אחד בלבד כדי להגדיל עד כצמה שאפשר את מקורות ההכנסה האפשריים שלהם.

להיות עובד בעל עסק עצמאי בארץ היא לא מציאות פשוטה שכן המדינה לא חדלה לרגע להכניס אל ידה אל הרווחים אשר הולכים ומצטמצמים עם כל תשלום שמועבר אל רשויות מס, מע"מ, ביטוח לאומי והרשות המקומית שבה פעול העסק בצורה תקינה לפי דרישות החוק. בין כל אלה הדבר האחרון שבו רוצים להשקיע הוא בכוח אדם שרק יעלה יותר כסף ויצריך הוצאות רבות מידי, איך אפשר להעניק את השירותים החשובים ללקוחות מבלי להכין עמדה עבור פקידת שירות? פשוט דואגים ליצירה של מענה טלפוני אנושי על ידי ספק חיצוני.


לא חייבים פקידה

תשימו בצד את כל הדרישות של תשלומים של פנסיה, ביטוח לאומי והפרשות למס הכנסה עבור כל סוג של עובד שתבחרו עבור שירות לקוחות, שכחו מהצורך במציאה של מקום נוח עבור יצירה של עמדת קבלה שבה תושביו את הפקיד/ה שבחרתם בקפידה ובהחלט שכחו את כל ההתמודדות עם הפניה לקבלת חופשות, פניות של חופשת מחלה ושאר בקשות שמתרחשות באופן טבעי כאשר מחפשים אחר עובד אחד למענה טלפוני ללקוחות.

ברגע שבו יוצרים מענה טלפוני אנושי שאינו תחת העסק העצמאי שלכם, אלא תחת ספק של שירותים טלפוניים חיצוניים תמיד יכולים להיות רגועים ובטוחים שיהיה אדם שיכול לענות ללקוחות. לא צריכים לעשות דבר מלבד להעביר את כל מה שחשוב לספק השירותים הטלפוניים, ולהתרכז ביצירה של עבודה רווחית וניהול של עסק עצמאי מבלי ההתעסקות גוזלת הזמן של מענה טלפוני וטיפול בעובדים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article51340.aspx