דף הבית עבודה וקריירה עובד מעביד מספקים מענה נוח
מספקים מענה נוח
יחיאל לוי 18/04/17 |  צפיות: 4932

הכמות של עובדים אשר מועסקים בצורה עצמאית היא בהחלט ניכרת, כאשר יש כאלה שמעדיפים לעבוד בתור פרילנסרים ולא להיקשר אל מקום אחד בלבד כדי להגדיל עד כצמה שאפשר את מקורות ההכנסה האפשריים שלהם.

להיות עובד בעל עסק עצמאי בארץ היא לא מציאות פשוטה שכן המדינה לא חדלה לרגע להכניס אל ידה אל הרווחים אשר הולכים ומצטמצמים עם כל תשלום שמועבר אל רשויות מס, מע"מ, ביטוח לאומי והרשות המקומית שבה פעול העסק בצורה תקינה לפי דרישות החוק. בין כל אלה הדבר האחרון שבו רוצים להשקיע הוא בכוח אדם שרק יעלה יותר כסף ויצריך הוצאות רבות מידי, איך אפשר להעניק את השירותים החשובים ללקוחות מבלי להכין עמדה עבור פקידת שירות? פשוט דואגים ליצירה של מענה טלפוני אנושי על ידי ספק חיצוני.


לא חייבים פקידה

תשימו בצד את כל הדרישות של תשלומים של פנסיה, ביטוח לאומי והפרשות למס הכנסה עבור כל סוג של עובד שתבחרו עבור שירות לקוחות, שכחו מהצורך במציאה של מקום נוח עבור יצירה של עמדת קבלה שבה תושביו את הפקיד/ה שבחרתם בקפידה ובהחלט שכחו את כל ההתמודדות עם הפניה לקבלת חופשות, פניות של חופשת מחלה ושאר בקשות שמתרחשות באופן טבעי כאשר מחפשים אחר עובד אחד למענה טלפוני ללקוחות.

ברגע שבו יוצרים מענה טלפוני אנושי שאינו תחת העסק העצמאי שלכם, אלא תחת ספק של שירותים טלפוניים חיצוניים תמיד יכולים להיות רגועים ובטוחים שיהיה אדם שיכול לענות ללקוחות. לא צריכים לעשות דבר מלבד להעביר את כל מה שחשוב לספק השירותים הטלפוניים, ולהתרכז ביצירה של עבודה רווחית וניהול של עסק עצמאי מבלי ההתעסקות גוזלת הזמן של מענה טלפוני וטיפול בעובדים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI