יוצאים לחופשה עם המשפחה? ומה עם הכלב, עם מי הוא נשאר?
נכתב על ידי: מורן אהרון
תאריך: 13/02/20

לצאת לחופשה ללא דאגות

לכל בעלי הכלבים היוצאים לחופשה ישנה את אותה הבעיה והיא הכלב שלנו. בכל פעם מחדש אנו מנסים לחפש מישהו שישמור לנו על החבר על ארבע, בפעם הראשונה הכלב נשאר אצל ההורים, בפעם השנייה אצל אחד מהאחים, בפעם השלישית מצאנו חבר שיש לו חצר שהסכים לעזור. אך בסופו של דבר יגמרו לנו אפשרויות אלו.
ישנם כמה פתרונות נוספים הכרוכים בתשלום, אך שווים כל שקל בשביל השקט הנפשי שלכם ולבטחונו של כלבכם.

מהן האופציות הטובות ביותר

האופציה הראשונה היא פנסיון כלבים - בפנסיון כלבים אתם יכולים להיות בטוחים שהכלב בידיים טובות, ברוב הפנסיונים יש צוות עובדים מקצועי, מסור ואוהב אשר עובד סביב השעון. בפנסיון כלבים סדר יום קבוע לדוגמא: זמני יציאה לטיולים, זמני האכלה, זמני משחק וזמן מנוחה.
יתרון נוסף לפנסיון כלבים שבו מקבלים כלבים בכל גיל וכל סוגי הכלבים. בפנסיון מתאימים את היחידות דיור לפי גזע הכלב, גיל ואופי הכלב.

האופציה שנייה היא פנסיון כלבים ביתי - פנסיון ביתי הוא פנסיון כלבים קטן, אשר הכלבים שוהים בתוך הבית ונהנים ממזגן בקיץ וחימום בחורף להבדיל מפנסיון כלבים גדול שבו הכלבים שוהים ביחידות ללא מזגן. בסוג פנסיון זה הכלב שוהה עם עוד מספר מצומצם של כלבים, בדרך כלל עד 5 כלבים, אחד החסרונות בפנסיון ביתי הוא שיש העדפה לכלבים קטנים מפאת גודל הבית, אך יש פנסיונים ביתיים אשר מאפשרים עד 3 כלבים גדולים.
הכלבים יהנו משהות בקרב בני המשפחה, אשר נמצאים איתם רוב הזמן (ממש כמו בבית), את האוכל כל אחד צריך להביא איתו את האוכל האישי שלו, להבדיל מפנסיון כלבים גדול ששם הפנסיון מספק את האוכל, בנוסף הכלב יהנה מטיולים ומשחקים עם שאר הכלבים.

אופציה נוספת היא דוגווקר - זאת האופציה הזולה ביותר ולדעתנו הפחות מומלצת, הדוגווקר מגיע בין 2-3 פעמים ביום (לפי מה שסוכם בניכם) ומוריד את הכלב לסיבוב של חצי שעה, שוב תלוי מה שסיכמתם איתו קודם, ניתן לבקש מהדוגווקר שידאג למלא את קערת האוכל והמים לפני שהוא הולך. הכלב נשאר כל שאר היום לבד ומשועמם.

זכרו כאשר אתם יוצאים לחופשה, סדרו גם לכלב מקום טוב להיות בו, מקום שידאגו לכל הצרכיו, מקום שבו הוא יקבל חום ואהבה, וחשוב לא פחות מקום שבו אתם תרגישו שהכלב נמצא בידיים טובות ואכפתיות ובכך תוכלו להסיר דאגה מלבכם.


 
אודות המחבר

Prosite.site

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article56843.aspx