כתוב את הספר האלקטרוני שלך במהירות הקול באמצעות טל סמינרים כדי להקליט את הספר האלקטרוני שלך
נכתב על ידי: Yafator
תאריך: 20/01/22

אתה יכול לכתוב את הספר האלקטרוני שלך מהר יותר על ידי שימוש בסמינרים טלפוניים. זה ישמור על זמן הכתיבה שלך למינימום כך שתוכל להתמקד בתוכן הכתיבה שלך במקום לבזבז את כל זמנך בכתיבה. באמצעות סמינרים טלפוניים, תוכל לכתוב במהירות הקול. להלן 7 שלבים לתחילת העבודה תמלול דיבור.

החלט על מה יעסוק הספר האלקטרוני שלך. ודא שעשית את המחקר שלך כך שתהיה לך קבוצה גדולה של אנשים שתהיה מוכנה ומוכנה לרכוש ממך לאחר שתסיים עם הספר האלקטרוני שלך.

עשה קו מתאר. אני אומר ללקוחות שלי לעשות את זה כבר שנה, אבל אנשים רבים פשוט מתחילים לכתוב. המתאר שלך הופך לשלד של הספר האלקטרוני שלך.

צור מתווה חדש לכל פרק. כלול את כל מה שאתה רוצה לכלול באותו פרק של הספר האלקטרוני שלך. רשום הערות כדי להזכיר לעצמך נקודות ומשאבים בולטים שתכלול.

הקלט כל פרק בנפרד. ניתן לקבל את שירותיו של קו גשר בחינם או להשתמש באחד מהשירותים בתשלום. השירותים בתשלום מציעים הורדה מיידית לאחר סיום השיחה, מה שמקל עליך או על מישהו אחר לתמלל את המילים שלך תמלול דיון.

בעת הקלטת כל פרק, עברו על המתאר שלכם ודנו בכל מה שכתבתם. אם זה יוצא מסדר רציף, זה בסדר. תוכל לארגן אותו לאחר שתומלל.

תעשה את הסמינרים האלה בלי אף אחד אחר על הקו. זה יכול להסיח את הדעת שמישהו יפריע לך בשאלות או הערות אם מטרת הסמינר הטלפוני היא לכתוב את הספר האלקטרוני שלך.

כל שעה תתורגם לכעשרים עד שלושים עמודים כתובים, תלוי כמה מהר אתה מדבר ובאיזה פורמט אתה משתמש עבור הספר האלקטרוני שלך.

ועכשיו אני רוצה לעודד אותך לעשות את הצעדים הראשונים לקראת כתיבת הספר האלקטרוני שלך באמצעות סמינרים טלפוניים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article61004.aspx