דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר כתוב את הספר האלקטרוני שלך במהירות הקול באמצעות טל סמינרים כדי להקליט את הספר האלקטרוני שלך
כתוב את הספר האלקטרוני שלך במהירות הקול באמצעות טל סמינרים כדי להקליט את הספר האלקטרוני שלך
Yafator 20/01/22 |  צפיות: 926

אתה יכול לכתוב את הספר האלקטרוני שלך מהר יותר על ידי שימוש בסמינרים טלפוניים. זה ישמור על זמן הכתיבה שלך למינימום כך שתוכל להתמקד בתוכן הכתיבה שלך במקום לבזבז את כל זמנך בכתיבה. באמצעות סמינרים טלפוניים, תוכל לכתוב במהירות הקול. להלן 7 שלבים לתחילת העבודה תמלול דיבור.

החלט על מה יעסוק הספר האלקטרוני שלך. ודא שעשית את המחקר שלך כך שתהיה לך קבוצה גדולה של אנשים שתהיה מוכנה ומוכנה לרכוש ממך לאחר שתסיים עם הספר האלקטרוני שלך.

עשה קו מתאר. אני אומר ללקוחות שלי לעשות את זה כבר שנה, אבל אנשים רבים פשוט מתחילים לכתוב. המתאר שלך הופך לשלד של הספר האלקטרוני שלך.

צור מתווה חדש לכל פרק. כלול את כל מה שאתה רוצה לכלול באותו פרק של הספר האלקטרוני שלך. רשום הערות כדי להזכיר לעצמך נקודות ומשאבים בולטים שתכלול.

הקלט כל פרק בנפרד. ניתן לקבל את שירותיו של קו גשר בחינם או להשתמש באחד מהשירותים בתשלום. השירותים בתשלום מציעים הורדה מיידית לאחר סיום השיחה, מה שמקל עליך או על מישהו אחר לתמלל את המילים שלך תמלול דיון.

בעת הקלטת כל פרק, עברו על המתאר שלכם ודנו בכל מה שכתבתם. אם זה יוצא מסדר רציף, זה בסדר. תוכל לארגן אותו לאחר שתומלל.

תעשה את הסמינרים האלה בלי אף אחד אחר על הקו. זה יכול להסיח את הדעת שמישהו יפריע לך בשאלות או הערות אם מטרת הסמינר הטלפוני היא לכתוב את הספר האלקטרוני שלך.

כל שעה תתורגם לכעשרים עד שלושים עמודים כתובים, תלוי כמה מהר אתה מדבר ובאיזה פורמט אתה משתמש עבור הספר האלקטרוני שלך.

ועכשיו אני רוצה לעודד אותך לעשות את הצעדים הראשונים לקראת כתיבת הספר האלקטרוני שלך באמצעות סמינרים טלפוניים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI