דף הבית חוק ומשפט הגירה דברים שכדאי לדעת על הגירה לקנדה
דברים שכדאי לדעת על הגירה לקנדה
אקסטרה - קידום אתרים בגוגל 05/12/10 |  צפיות: 16386

קנדה ממוקמת בצפונה של יבשת אמריקה והיא המדינה השנייה בעולם מבחינת גודלה הפיזי. קנדה מצטיינת במגוון נופים רב, בגלל גודלה צפיפות אוכלוסין מועטה ויש בה שפע של משאבים טבעיים.

קנדה היא מדינה מערבית מתקדמת בעלת רמת חיים גבוהה ונוחה ומערכות שלטוניות וכלכליות מפותחות. כל אלו הופכים את קנדה ליעד הגירה נחשק וראשון במעלה עבור אנשים רבים. הגירה לקנדה נחשבת לאטרקטיבית בגלל שהיא מדינה מערבית, בעלת שוק חופשי ליברלי ושלטון דמוקרטי. השפות הרשמיות בקנדה הן אנגלית וצרפתית, וזה מאפשר למהגרים רבים להשתלב באופן מהיר בקנדה. כמו כן, הגירה לקנדה היא יעד מועדף בגלל הקלות של הגירה לקנדה של לאומים רבים ומגוונים.

קנדה, מציעה כיום הזדמנות לכל אדם ולבני משפחתו הקרובים לקבל ויזת הגירה לקנדה במעמד של תושב קבע על בסיס מיומנויות וכישורים מקצועיים של המועמד. על מנת לבדוק האם המקצוע והכישורים מוכרים, יש לבדוק אם המקצוע מופיע ברשימת המקצועות המוכרים בקנדה ומופיעים ברשימה רשמית. בנוסף להכרה במקצוע ולכישורים של המועמד, המועמד נדרש להוכיח שיש לו ניסיון בתחום מקצועו. הגירה לקנדה על בסיס מקצועי דורשת מהמועמד גם להוכיח שליטה בשפה האנגלית.

המקצועות העיקריים המבוקשים בקנדה הם עובדי הייטק, רופאים, רופאי שיניים, רוקחים ואחיות, פסיכולוגים ועובדים סוציאליים, ביולוגים ומדענים הקשורים לתחום ארכיטקטים, מנהלי מסעדות, מורים לעברית (בקהילה היהודית) ומנהלי יצור .רשימת המקצועות המבוקשים בקנדה, מתעדכנת מדי תקופה. מסיימי תואר בקנדה יכולים להגיש בקשה להגירה אם עבדו בה שנה לפחות לאחר סיום לימודיהם.

גם מהגרים שמבקשים להתאחד עם בני משפחותיהם ולעשות הגירה לקנדה יקבלו אזרחות קנדית וגם פליטים שהוכיחו את זכאותם על פי החוק הבינלאומי. תושב קבע יכול לאחר שלוש שנים להגיש בקשה לאזרחות קנדית.

החל מסוף שנות השישים הנהיגה קנדה מדיניות הגירה המבוססת על גיל, רקע השכלתי ומקצועי והפתוחה למהגרים מכל רחבי העולם. בעקבות השינוי הגיעו לקנדה מהגרים רבים ממדינות מאירופה וגם מחוץ לה, בעיקר ממדינות באסיה, גם מישראל יש הגירה לקנדה, בשנת 1971 התקבל חוק בקנדה שהמדיניות שלה "רב תרבותית", מה שהקל על הסתגלותם של קבוצות מהגרים חדשות למדינה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אקסטרה - קידום אתרים בגוגל


 


מאמרים נוספים מאת אקסטרה - קידום אתרים בגוגל
 
מנעולן בחולון – לקבל את כל השירותים במהירות
מנעולן בחולון אשר סיים לימודי מנעולנות, עבר הסמכות, קיבל את כל האישורים הדרושים (כך שהוכח כי אין לו עבר פלילי) וצבר ניסיון וותק אשר מאפשר לו לפרוץ את כל סוגי המנעולים, לזהות כל בעיה ולפתור אותה, יהיה מנעולן איכותי. כמו כן, חייב המנעולן להיות אדם אדיב, שירותי, ישר ולגבות מחירים הוגנים.

מה בדיקת סיגמואידוסקופיה?
20/05/13 | רפואה
לפי נתונים של האגודה למלחמה בסרטן מדי שנה מתגלים בישראל חולים נוספים במחלת המעי הגס. רבים מהחולים מתים מהמחלה מדי שנה. לפיכך, חולים רבים יכולים לקבל טיפול אצל גסטרואנטרולוג מומחה בתחום שיבצע בדיקה כוללת במסגרתה הוא יוכל לראות האם קיימים גידולים, פוליפים במעי הגס.

כיצד תשמרו על המצלמה שלכם מתחת למים?
24/04/13 | צילום
המהפכה הדיגיטלית לא רק תרמה לאנשים ביבשה, אלא גם לאנשים שמצלמים מתחת למים. כיום ניתן לראות מצלמות איכותיות אשר דחקו את מצלמות הפילם המסורתיות ושינו את פני הצילום מתחת למים. בעת הצילום מתחת למים חשוב מאד להגן על המצלמה, ולכן כדאי לרכוש כיסוי מגן שיאפשר לצלם מבלי לפגוע במצלמה.

מתגוררים באזור המרכז? היכן למצוא חברת התקנת פרקטים במרכז
16/01/13 | ריהוט
בשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר אנשים מבינים כי התקנת פרקטים משתלמת להם ומשקיעים בהתקנת פרקטים. באזור המרכז ניתן לראות חברות רבות המבצעות עבודות התקנת פרקטים ומאפשרים לאנשים ליהנות מתחושה נעימה ונינוחה בבית. מתגוררים באזור המרכז?מה היתרונות של חברת התקנת פרקטים- במאמר שלפניכם.

קורות חיים 2.0 - קורת חיים בוידאו
מחפשים עבודה? שולחים קורות חיים אבל לא מוזמנים למשרות שאתם רוצים? לא מוזמנים לראיונות עבודה בכלל? מה דעתכם לנסות גישה אחרת? קורות חיים בוידאו הם בהחלט השלב הבא בעולם חיפוש העבודה.

מהם היתרונות של דק סינטטי?
15/01/13 | ריהוט
בחירת דקים מחומרים לא איכותיים יכולים לגרום לכאבי אש רבים. לפני שאתם מתחילים לבחור דקים, כדאי לכם לראות סוג נוסף של דקים- דקים סינטטיים. דקים סינטטיים מתאימים למזג האוויר הישראלי ומהווים אלמנט יפה לגינה.

מה היתרונות של וילונות ונציאניים?
לא רק בתים מאובזרים וילונות אלא גם משרדים, בתי קפה ובתי עסק שונים-כולם זקוקים לוילונות. וילונות מגנים מפני השמש, וכך הם מווסתים את כמות האור וגם מגנים מפני האור החודר לחדרים. וילונות ונציאנים נחשבים הפופולרים במיוחד.

היכן ניתן למצוא ריהוט גן במבצע?
30/12/12 | ריהוט
ריהוט גן בבית מאפשר לנו ליהנות מהגינה, הן למטרת אירוח והן למטרת בילוי בחיק המשפחה. בעבר ריהוט גינה היה עשוי מפלסטיק ולא יוחס לו כל חשיבות ואילו כיום בעקבות השינוי בבית, רבים מבינים כי הגינה הפכה לחלק משמעותי.

כיצד תלחמו בזיהומים?
כיום ניתן לראות עלייה בשיעור החיידקים העמידים בפני תרופות אנטיביוטיות במקומות שונים בעולם,לרבות בישראל. חיידקים הם הגורמים להתפרצות זיהומים בגוף האדם. אם נדבקתם באחת מהמחלות הזיהומיות ואתם מחפשים טיפול, המאמר הבא נועד עבורכם.

החשיבות של ביטוח הובלות דירה
27/12/12 | מעבר דירה
בשעה טובה ומוצלחת קניתם דירה ואתם מעוניינים להיכנס אליה. כיום ישנן חברות הובלות שונות המציעות שירותי הובלה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI