דף הבית בידור ופנאי ספרות סדנת כתיבה אינטרנטית
סדנת כתיבה אינטרנטית
ניר שגב 25/10/11 |  צפיות: 5891

כתיבה היא משאת נפשם של רבים, בעיקר כשרבים חיים ללא אידאלים וללא משמעות. מעבר להתמכרות לתכניות ריאליטי למיניהן, אין בני האדם עושים דבר בשעות הערב המוקדמות והם ישובים מול מרקע הטלוויזיה שמספק להם מעט הנאה וסיפוק. אך הנאה זו כוזבת משום שמהר מאוד הם חוזרים למציאות חייהם השגרתית והמשעממת ואינם עושים עם עצמם דבר. אפשרות אחת היא אכן ליהנות מתחביב כלשהו, כמו נגינה, כתיבה, צילום, ציור ועוד, אך אלה אינם עושים דבר.

סדנת כתיבה כאלטרנטיבה למציאות

לכן חייבים להציב אלטרנטיבה למציאות, להשתחרר מהכבלים היום-יומיים אשר משפיעים על חיינו ולעוף על כנפי הדמיון. איך נעשה את זה?באמצעות כתיבה. אכן, כתיבה היא אחת האפשרויות הממשיות לחרוג מכללי המציאות ולברוא משהו חדש, אחר, שונה, מאתגר, ייחודי. אך מה קורה כאשר לרבים מאתנו אין כלים כדי לכתוב באופן מעניין ומאתגר? נרשמים לסדנת כתיבה. כי סדנת כתיבה תספק לכם כלים, ידע ומיומנויות שאין לכל אחד והמון מחשבה ורעיונות בנוגע לעתיד.
עם זאת רבים אינם מוצאים את מקומם בסדנאות הכתיבה משום שלרוב מדובר בהרצאות פרונטאליות המלוות בדוגמאות וגם עם חומרים שהלקוחות כותבים בביתם, אך אין כאן ליווי מקצועי ממשי בכתיבה של ספר. בתום סדנת כתיבה שהיקפה בדרך כלל שנים-עשר מפגשים, שב האדם לביתו ונאלץ להתמודד לבדו עם ענייני הכתיבה.
אך מי ינחה אותו? ילווה אותו? ייתן לו משוב? אין בנמצא. האדם השתתף בדנת הכתיבה ומעבר לכמה כלים יישומים לא למד דבר. אז מה עושים? ובכן, במצב כזה דרוש עורך ספרותי אך זה ידרוש אלפי שקלים של ליווי מקצועי, כסף שאין לרבים. הפתרון – להשתתף במיזם חדש – סדנת כתיבה אינטרנטית.

סדנת כתיבה מהבית

ראשית, בסדנה זו אין צורך לצאת מהבית, ולא לעזוב את הילדים ולא להתחייב ולהתמיד בשעות קבועות. ניתן בכל זמן ובכל מקום להשתתף בסדנה זו. הרעיון של הסדנה הזו הוא שאדם המעוניין לכתוב ספר יעשה זאת באמצעות ליווי מקצועי של הוצאה לאור לכל אורך הדרך – משלב בחירת הרעיון לספר, ומתברר ששלב זה הוא חשוב ביותר ויש גם שיטה בדוקה למציאת הרעיון הטוב ביותר לספר ועד שלב סיום הכתיבה ובחירת שם לספר. פתרון מצוין. כלומר, סדנה זו היא אלטרנטיבה לסדנאות הכתיבה הפרוסות בכל רחבי הארץ והיא בבחינת פתרון לקשיים שמגלים השומעים דרך סדנאות כתיבה אלו.
סדנת כתיבה אינטרנטית תעניק למחבר אפשרויות בלתי נדלות של ידע, ליווי מקצועי והמון חדווה וסיפוק. לראשונה בישראל יוכל המחבר לכתוב את ספרו מן הבית ולקבל חומרי עזר שונים וייעוץ מקצועי, קרי עריכת תוכן ועריכה ספרותית, תוך כדי כתיבת הספר. חומרים מקצועיים אלו ישרתו אותו נאמנה ויעזרו לו לשכלל את ביצועיו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ניר שגב


 


מאמרים נוספים מאת ניר שגב
 
סדנת כתיבה ומקסום היכולות
25/10/11 | ספרות
בכתיבה צריך להשקיע, אך היא חוויה בפני עצמה. אפשר להגיע לתובנות אחרות באמצעותה בחיים בכלל וליישם בחיינו היום-יומיים.

סדנאות כתיבה דרך המחשב
25/10/11 | ספרות
סדנת כתיבה אינטרנטית תהפוך את חייכם למעיינים יותר, למרתקים יותר, לבעלי משמעות רבה יותר.

סדנת כתיבה אינטרנטית
25/10/11 | ספרות
לכן חייבים להציב אלטרנטיבה למציאות, להשתחרר מהכבלים היום-יומיים אשר משפיעים על חיינו ולעוף על כנפי הדמיון.

בלשנות - עולם ומלואו
11/07/11 | בלשנות
ללמוד כללים של עריכה לשונית חובה בעידן שבו אנו חיים. כל בעל עסק חייבים להכיר כליים של עריכה לשונית, אם ברצונו שלקוחותיו לא יברחו מהאתר שהוא בנה ועיצב.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI