דף הבית רוחניות קריסטלים רוחניות מה זה הילינג?
מה זה הילינג?
ליאור אלוני 10/09/08 |  צפיות: 14436

מה זה הילינג?

הילינג הוא ריפוי אנרגטי לבעיות מכל סוג, החל מבעיות פסיכולוגיות כגון חרדות וכלה במחלות פיזיות.

כדי להבין מהו הילינג, חשוב לדעת כי כולנו עשויים מאנרגיה, שהיא למעשה הכול. כל דבר בעולם בנוי מתדרים (שדות אלקטרו-מגנטיים) ברמת דחיסות שונה, אשר הביטוי הנמוך ביותר שלהם הוא בצורת חומר.

כולנו מוקפים בשדה אנרגטי של תדרים אשר נקרא הילה. ההילה שלנו מורכבת מתדרים עדינים יותר, ברמת דחיסות גבוהה, ולכן איננו רואים אותה (היא אינה חומר).

גם המחשבות והרגשות שלנו הם אנרגיה. את האנרגיה הזו אנו מקיימים ומשמרים. היא אינה נעלמת באוויר, אלא מקבלת ביטוי באישיותנו ובגופינו. מכאן האמרה הרווחת "מחשבה יוצרת מציאות".

 

כולנו עושים הילינג

אנשים רבים נוהגים להגיד לי שלא כולם יכולים לעשות הילינג, אך הם טועים. כולם יכולים וכולם עושים הילינג, גם אם אין הם מודעים לכך. כאשר אנחנו חשים שמישהו צריך חיבוק ונענים לו - זהו הילינג. כאשר אם מנשקת את בנה "כדי שהכאב יעבור" - זה הילינג. להקשיב זה הילינג. גם מוזיקה היא הילינג.

 

איך מתבצע הריפוי?

אנרגיה ניתנת להתמרה ממצב למצב. תפקיד ההילר לזהות את צורך המטופל בהווה, להתחבר לתדר של ריפוי ולתעל את האנרגיה הקיימת לטובת המטופל. ההילר משמש כמוליך לאנרגיה חיצונית אל מקומות שונים בגוף המטופל, דרך ידיו. בכך הוא מקשר בין הרגשות והמחשבות של המטופל לגופו הגשמי. כך הגוף והנפש מרפאים את עצמם. 

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ליאור אלוני

ליאור אלוני - פסיכותרפיסטית הוליסטית בהילינג, דימיון מודרך, אבני מרפא ופרחי באך.

[email protected] 


מאמרים נוספים מאת ליאור אלוני
 
מהי צ'אקרה
איך מחזירים את הצ'אקרות לאיזון?

כיצד תוכלו לנצל את הפוטנציאל המלא שלכם ולנהל חיים רגועים ושלווים? פשוט מאוד. הניחו למטפל בהילינג לשנות את התדרים האנרגטיים של הצ'אקרות שלכם. כדי להבין את המשפט האחרון, רצוי להבין מהי צ'אקרה וכיצד חוסר איזון בצ'אקרות יכול להשפיע עליכם מנטלית, רגשית ופיזית. כל זאת ועוד במאמר שלפניכם.


מה זה הילינג?
מה זה הילינג?
כולנו עושים הילינג
איך מתבצע הריפוי?

     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI