דף הבית תחבורה ורכב שילוח בין-לאומי שליחויות פרחים ושוקולדים
שליחויות פרחים ושוקולדים
noam 22/11/11 |  צפיות: 14147

נראה שרעיון השימוש הפופולרי בסוגים של שליחויות תפס תאוצה בתחום רומנטי משהו – שליחויות של זרי פרחים. גם אם לא, חברת שליחויות הפכה ליד ימינו של כל מוכר פרחים, שוקולדים ובלונים. מדובר במהפך תרבותי של ממש: אנשים מעדיפים שהפרחים יגיעו לייעדם בעזרת חברת שליחויות במקום להגיש את הזרים המרהיבים בעצמם.

נראה שיש לכך כמה סיבות. קודם כל שליחויות כמשימת הפתעה. הרי תמיד משמח לגלות מאחורי הדלת איש זר שלא בא להציק אלא מביא בידייו תשורה מאדם קרוב. שליחויות של פרחים גם מאפשרות להתגבר על קוצר זמן או על מרחק. אם נזכרנו שלדודה בקרית אתא יש היום יומולדת, אבל מה לעשות שאנחנו מתגוררים בבאר שבע, חברת שליחויות תעשה עבורנו את העבודה. גם אם טרם סיימנו את יום העבודה וכמעט פספסנו את יום הנישואין שלנו, ורד אדום שיגיע אל אשת חיקך בעזרת חברת שליחויות, יהפוך את הערב למושלם.

תן לאצבעות ללכת במקומך אל חברת שליחויות

בהמשך נפתח רעיון העברת המסר הפרחוני באמצעות שליח גם לתחונים אחרים כמו ממתקים ובלונים. בדרך כלל אפשר למצוא את כל הפריטים בחנות אחת או לשלבם בעזרת אותו שירות שליחויות שיעבור במקומך בכל הכתובות הרצויות עד לייעד הסופי. לא יפתיע, אם כן לגלות שלאט לאט חברת שליחויות הופכת לעוזר הפרטי שלנו, שיכול להביא ארגז שהזמנו אצל הירקן האורגני, שמלות למדידה מהבוטיק הרחוק או מפתח ששכחנו אצל החברה בביקור האחרון. רק לחשוב על הפקקים בדרך, על הדלק ועל החנייה... חברת שליחויות תעשה את זה הרבה יותר מהר ובזול מאשר אנחנו.

היום אין כלל צורך לגשת לחנות הפרחים כדי להזמין דרכה שליחויות. די אם נרים טלפון, נשמע מהמוכר מה יש לו להציע, לבחור את הזר המתאים עבור שליחויות מגוונות, להכתיב לו ברכה מתאימה ולשלם באמצעות כרטיס אשראי. שלא לדבר על הפטנט העולמי העדכני ביותר, שליחויות באמצעות האינטרנט. מי חלם פעם, שבלחיצת כפתור שיפעיל את המחשב, נבצע שליחויות של פרחים, שוקולדים או בלונים לאחות שילדה או לאהובה שקיבלה קידום בעבודה. אתרי האינטרנט חוסכים מאיתנו בעזרת חברת שליחויות הליכה למרכז הקניות, התעסקות עם חנייה והתלבטות מול המוכר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 noam


 


מאמרים נוספים מאת noam
 
צלם חתונה יקר או זול?
13/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי אירועים במרכז, צלם אירועים במרכז וכמו כן, על צלם חתונה, למידע נוסף אודות צלמי אירועים במרכז היכנסו לכאן

חברות ניקיון | שירותי ניקיון משרדים במרכז
מחפשים חברת ניקיון במרכז ? שירותי ניקיון משרדים הינם לא עסק פשוט - אישורים , עבודה נקייה, עמידה בלו"ז . כדאי להכיר כמה פרטים לפני .

צלמים במרכז מקצועיות זה לא הכל
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר איתכם על צלמים במרכז וכמו כן, על צילום ארועים, למידע נוסף אודות צלמים במרכז ובכלל היכנסו לכאן.

שירותי ניקיון למשרדים
המשרד מלוכלך ? זה הזמן לקרוא לאנשי מקצוע! כל מה שצריך לדעת לפני הזמנה של ספק שירותי ניקיון - הכנסו והכירו את הפרטים

צלם חתונה מקצועי ואמין איך מוצאים?
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם חתונה וכמו כן, על צילום אירועים במרכז, למידע נוסף אודות צלם חתונה היכנסו לאתר ותקבלו מידע רלוונטי

עטים עם לוגו + הדפסה על מוצרים
12/02/13 | מיתוג
בעולם הפרסום והשיווק של היום יש המון מסרים שיווקים . הדפסה על מוצרים, ועטים עם לוגו כדוגמא זו הדרך להגיע ללקוח שלכם.

על צלמי חתונות והדרך הקלה אליהם
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי חתונות, וכמו כן, על צילום בר מצווה והדרך הקלה למציאת צלמי חתונות מקצועיים. למידע נוסף אודות צלמי חתונות היכנסו לאתר.

הדרך הקלה למציאת צלמים לאירועים וחתונות
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמים לאירועים ובעיקר על צילום חתונות, למידע נוסף אודות צלמים לאירועים היכנסו לאתר.

צילום בת מצווה על ידי צלם אירועים איכותי
10/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם אירועים והדרך למציאת שירות צילום בת מצווה איכותי ומקצועי. למידע נוסף אודות צלם אירועים היכנסו לאתר.

הכל אודות צילום אירועים איכותי ומקצועי
05/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צילום אירועים וכמו כן, על צילום וידאו ברמה גבוהה, על מנת לדעת יותר על צילום אירועים היכנסו לאתר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI