דף הבית מדעי הטבע כימיה ג'ק3די, ג'ק 3 די - תוסף מזון לאנרגיה וכוח
ג'ק3די, ג'ק 3 די - תוסף מזון לאנרגיה וכוח
קובי עזרא Ph.D יעקב מומחה לרפואה נטורופטית 24/01/12 |  צפיות: 17732

אחד המוצרים המחשבים ביותר לפיתוח הגוף והכוח. תוסף הכוח לפני אימון הנמכר ביותר בעולם כיום ובזמן קצר מאוד דרס את כל מתחריו, זאת בגלל שילוב מנצח של מספר רכיבים חשובים לאימון כוחני ולהלן חלק מהם:

1. Schizandrol
שיזנדרה Schizandrol מופק מצמח ה- Schizadra מסייע בכוח פיזי ובכך לעלייה בכוח באימון אנאירובי (הרמת המשקולות). , הצמח מסוגל לגרום להשפעה ממריצה על גופנו ועל נפשנו.

2. Methylxanthines (קפאין)
שתי תרכובות אלה שייכים למשפחת התרכובות methylxanthine. הם מסוגלים לעורר את מערכת העצבים המרכזית, ולגרות את שרירי השלד באופן ישיר. לקפאין ישנו יתרון למניעת תחושת העייפות ומעורר פוקוס בלתי רגיל באימון, הרכיב מסייע להגברת העירנות ושיפור באמצים האינטלקטואליים יחד עם תחושת "היי".

3. בטא-אלאנין (Beta-Alanine)
הקרנוזין (Carnosine) הינו די-פפטיד (dipeptide) הקיים בדרך כלל בריכוז גבוה בשרירי השלד, למרות שהקרנוזין נמצא גם ברקמת מערכת העצבים ורקמות אחרות. הקרנוזין חשוב כל כך משום שחומצת אמינו זאת משמשת למניעת השפעות שליליות , כגון: מניעת עליית החומציות או הצטברות יוני מימן בשרירי השלד, הדבר חשב למניעת עייפות ותשישות השרירים.
כמו כן יש לציין, כי ע"י העלאת רמות הקרנוזין (carnosine) ניתן להעלות גם את עוצמת השרירים. או במילים אחרות הקרנוזין עשוי לשפר את רמת הכוח, תוך כדי דחיית תחושת העייפות ולתמוך ביכולת השרירים להרים יותר משקלים ולמשך לפרקי זמן ארוכים יותר.

4. קריאטין מונוהידראט (Creatine Monohydrate)
לאחר שהורדנו את רמות המימן יון בשרירי השלד על ידי העלאת רמות carnosine, אנחנו עדיין חייבים להתגבר על מכשול אחד נוסף כדי לאפשר לנו למנוע עייפות בזמן העבודה בחדר כושר. במקרה זה, עלינו להשתמש ברכיב אשר יכול בסופו של דבר להגדיל את רמות אדנוזין טרי-פוספט (ATP) ברקמות השרירים. ה-ATP, כפי שכולנו יודעים, הנה מולקולה עתירת אנרגיה. ע"י הוספת ה- ATP לתוסף Jack3D משלימה פעולת הקריאטין ומעלה את רמת האנרגיה, כך אנו מגבירים את רמות הפוספוקריאטין (phosphocreatine) בשריר. הפוספו-קריאטין הינה מולקולת אנרגיה גבוהה המסוגלת לתרום פוספט לאדנוזין די-פוספאט - ADP, ולאפשר היווצרות האדנוזין טרי-פוספאט - ATP שוב. בקיצור, אנחנו ממחזרים אנרגיה בזמן אימון ולא מבזבזים זמן, אנחנו יכולים להפחית עייפות על ידי העלאת רמות הפוספוקריאטין , אשר בתורו יאפשר התחדשות של ATP מ-ADP המוביל תשישות גופנית - כלומר עייפות מערכת השרירים.

5. AAKG מולקולה האחראית על זרימת הדם, החמצן וחומצות האמינו אל השרירים בזמן האימון מה שלמעשה מגביר את הביצועים, הכוח וההתאוששות


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קובי עזרא Ph.D יעקב מומחה לרפואה נטורופטית

קובי עזרא Ph.D מומחה לרפואה נטורופטית, ומאמן כושר. מרצה במכון מור (לאוסטאופורוזיס) ובבית הספר להסמכות מאמנים של וינגייט - באוניברסיטת ת"א (אימונים לפיתוח הגוף ותזונה).

כתב את הספרים:
1. אבן הפינה בתחום פיתוח הגוף.
2. ספורטולוגיה - המדריך לספורטאי.
3. סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאות!

בעל קליניקה לרפואה נטורופטית ונותן שרותים:
* טיפול במחלות שונות (כולסטרול, מחלות לב, סוכרת ועוד...).
* דיאטות הרזייה ועיצוב הגוף.
* פיתוח גוף - עיצוב וחיטוב הגוף.
לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140
אתר: פיתוח גוף, אתר: דיאטה מהירה

דיאטה מהירה1, סוכרת הריון, אנטי אייג'ינג

פיתוח גוף

דיאטה מהירה | דיאטה אישית 


מאמרים נוספים מאת קובי עזרא Ph.D יעקב מומחה לרפואה נטורופטית
 
קובי עזרא ויוסי אדרי תחרות מר ישראל, פיתוח גוף, פיתוח שרירים
קובי עזרא, יוסי אדרי, פיתוח גוף, פיתוח שרירים, תחרות מר ישראל, תחרות מר ישראל יוסי אדרי מנתניה הוא אלוף האלופים בתחרות מר ישראל: "עשור אני מחכה לגביע", היה שווה לחכות 40 שנה כדי להגיע ליום הזה", הוא אומר וחושף את הדיאטה המיוחדת שלו

דיאטה מנצחת תרופות לאנטי-אייגינג ובריאות מטבולית, קובי עזרא חוות דעת
21/11/21 | השמנת יתר
דיאטה מנצחת תרופות לאנטי-אייגינג ובריאות מטבולית, קובי עזרא חוות דעת. המחקר, שנערך בעכברים, הראה שלתזונה (כולל קלוריות כללית ומאזן מאקרו-נוטריינטים) הייתה השפעה גדולה יותר על ההזדקנות והבריאות המטבולית מאשר לשלוש תרופות הנפוצות לטיפול בסוכרת ולהאטת ההזדקנות. הממצאים מתפרסמים ב- Cell Metabolism.

איך להיות גבוה יותר? קובי עזרא
איך להיות גבוה יותר? קובי עזרא. ישנו הורמון בגוף האדם הידוע כהורמון גדילה אנושי (HGH, Human Growth Hormone) המווסת את הגובה. הורמון הגדילה מיוצר ע"י בלוטת יותרת המוח וחיוני ביותר לצמיחה של עצמות ארוכות וסחוס.

איך להיות גבוה יותר? קובי עזרא
איך להיות גבוה יותר? קובי עזרא. ישנו הורמון בגוף האדם הידוע כהורמון גדילה אנושי (HGH, Human Growth Hormone) המווסת את הגובה. הורמון הגדילה מיוצר ע"י בלוטת יותרת המוח וחיוני ביותר לצמיחה של עצמות ארוכות וסחוס.

צמיחה וגדילה בגובה - קובי עזרא PhD
צמיחה וגדילה בגובה - קובי עזרא PhD, צמיחה וגדילה בגובה נוצרת ע"י התארכות עצמות הארוכות, כתוצאה מכונדרוגנזה בצלחות האפיפיזאליות, המכונות גם צלחות הגדילה. תהליך זה נובע מהתרבות כונדרוציטים, היפרטרופיה והפרשת מטריקס חוץ תאית. המאורגן על ידי רשתות מורכבות של גורמים תזונתיים, תאיים, פרצרין ואנדוקריניים. ניתן להגדיר את גיל ההתבגרות כתקופת המעבר מילדות דרך התפתחות מאפיינים מיניים משניים ועד השגת הגובה הסופי בבגרות. מהירות הצמיחה מוגברת בתחילת המוקדמות או באמצע החיים, ידועה כגידול הפוברטלי.

קריאטין - קובי עזרא
קריאטין - קובי עזרא היא חומצה אורגנית חנקנית הנוצרת באופן טבעי. תפקידו העיקרי של הקריאטין הוא להקל על מיחזור של אדנוזין טריפוספט (ATP), מטבע האנרגיה של התא, בעיקר ברקמת השריר והמוח.

דיאטה מהירה מאוד
05/04/15 | דיאטה
דיאטה מהירה. דיאטות לירידה במשקל. ישנן סיבות שונות לאיזון המשקל ודיאטות שונות: החל ממראה חיצוני, עיסוק בספורט ובריאות, לרבות בריאות הלב וכלי הדם ומניעת סרטן....

חיטוב הגוף - קובי עזרא
21/06/14 | דיאטה
בדיאטת דיאט2אול אוכלים כמעט הכל! אך לרוב הדיאטה נקבעת בהתאם למה שהמטופל אוכל באורח ה"נורמאלי" שיגרתי. וכמובן בשילוב המזונות הייחודי! מניב את התוצאות האופטימאליות לחיטוב הגוף באופן מקסימאלי ומהיר ביותר.

מניעת סוכרת מסוג 2
יש חוקרים הטוענים שניתן למנוע סוכרת מסוג 2, זאת ע"י שינוי בהרגלי החיים. היות ותוכנית תזונה ודיאטה נכונה המותאמים לפרט בשילוב תוכנית אימונים אכן עשויים למנוע את התפתחות הסוכרת מסוג 2. סוכרת מסוג 2 או סוכרת מבוגרים בלשון העם, בעלת מרכיב גנטי חזק יותר, תזונה ואורח חיים משפיעים על הסיכוי שהמחלה תתרחש בגיל צעיר יותר-40 או מבוגר יותר 60 ומעלה או אולי לעולם לא?!. הסיכון לסוג להופעת סוכרת מסוג 2 וסוכרת הריונית יכול להיות ירידה ע"י בשמירה על משקל תקין – כלומר השמנה יתרה ותזונה לא בריאה.

ויטמין d אוסטאופורוזיס
ויטמין d אוסטאופורוזיס ויטמין D או (Cholecalciferol) הוא ויטמין מסיס בשומן העוזר לגוף לספוג סידן. ויטמינים מסיסים בשומן מאוחסן ברקמות השומן של הגוף. בנוסף לסיוע לגוף לספוג סידן, ויטמין D גם מסייעת לגוף לשמור על כמות של סידן וזרחן בדם הנכונה. תוספת סידן וויטמין D מהווה טיפול הכרחי באוסטיאופורוזיס. מחלת האוסטאופורוזיס נמצאה מלווה באבחון שכיחות גבוהה של חסר בויטמין D. מקורות מזון ויטמין D מצויה במזונות הבאים: מוצרי חלב גבינה חמאה חלב מועשר (כל חלב בארה"ב הוא מועשר בויטמין D) דגים צדפות דגני בוקר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI