דף הבית בידור ופנאי עיצוב בחירת מערכות ישיבה - שיקולים שיש לקחת מראש
בחירת מערכות ישיבה - שיקולים שיש לקחת מראש
noam 08/02/12 |  צפיות: 3085
חלל הסלון ופינות הישיבה השונות בו מהוות ללא ספק את לב ליבו של כל חלל מגורים. לאחר יום עבודה מפרך מתקבצים יושבי הבית בחלל הסלון ומתרגעים מול מרקע הטלוויזיה ומנהלים דיונים על היום שחלף. חלל זה מהווה חלק בלתי נפרד וחשוב למדי בחיינו על כן יש לתת עליו את הדעת בכל הנוגע עבור מערכות ישיבה ועיצוב פנים. ישנה חשיבות מכרעת לכך שמקומות או מערכות ישיבה המיועדות לנו יהיו נוחות מבחינת רכות אך יחד עם זאת חשוב כי מערכות ישיבה יתאימו לקו העיצובי הכולל של שאר הבית או החלל המעוצב. אם ישנם ילדים בבית או חיות מחמד מסוגים שונים יש להתחשב בכך רבות. כל הורה יודע כי ילדים קטנים אשר מסתובבים בחלל הבית מצריכים סדר ונקיון רב מן הרגיל. כאשר מדובר בבתים פרטיים לעיתים ישנן יותר מערכות ישיבה מדירות דבר אשר מאפשר לעצב את חלל הסלון במגוון סגנונות שונים. לרוב מערכות ישיבה מורכבות מספה דו מושבית (המיועדת לזוג אננשים) ומספה תלת מושבית המיועדת לשלושה. רוב הישראלים מוסיפים על המבנה הסנדרטי של מערכות ישיבה אלה גם כורסאות נוספות כאשר מדובר בחלל גדול יותר המאפשר יצירת מערכות ישיבה עם מאפיינים רבים. כפי שכבר הזכרנו קודם לכן לעיתים נזדקק ליותר מפינת ישיבה אחת במקרה זה אפשר ליצור מערכות ישיבה בגדלים וצבעים שונים אחד מן השניה. לפני שנחליט על עיצוב הפנים של הסלל בדמות בחירת מערכות ישיבה ייחודיות חשוב לענות על כמה שאלות מקדימות דוגמאת מה צבע וגודל הספות האהוב עלינו? האם מדובר בחלל מגורים פתוח או שמא סגור? אם למשל אזור הסלון פתוח וצמוד לחלל המטבח אולי נעדיף שצבעם של קירות המטבח יופיעו בהתאם על גבי מערכות ישיבה בסלון שלנו זאת בכדי ליצור אוירה עיצובית אחידה ומוגדרת. איזה סוף של ריצוף קיים בחדר הינה גם שאלה שאין להקל עליה ראש והיא מכרעת בבחירתם של מערכות ישיבה שונות. על מנת להעניק לחדר אוירה חמה ומשפחתית יכול מאוד להיות שנצטרך גם להוסיף שטיח חם - מדובר בשיקול מכריע נוסף בבחירת מערכות ישיבה.
חשוב מאוד לנקות על מערכת ישיבה עם שואב אבק אחת לשבוע. מערכות ישיבה מטבען משמשות אותנו בצורה אינטנסיבית ונוטות לצבור אבק ולכלוך במיוחד אם יש ילדים קטנים או בעלי חיים בבית. ישראלים רבים לא משקיעים מספיק מחשבה על תהליך הניקוי במהלך בחירת מערכות ישיבה אך חשוב לזכור כי מערכות ישיבה מחומרי גלם שונים מצריכים טיפול שונה עבור נקיונם.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 noam


 


מאמרים נוספים מאת noam
 
צלם חתונה יקר או זול?
13/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי אירועים במרכז, צלם אירועים במרכז וכמו כן, על צלם חתונה, למידע נוסף אודות צלמי אירועים במרכז היכנסו לכאן

חברות ניקיון | שירותי ניקיון משרדים במרכז
מחפשים חברת ניקיון במרכז ? שירותי ניקיון משרדים הינם לא עסק פשוט - אישורים , עבודה נקייה, עמידה בלו"ז . כדאי להכיר כמה פרטים לפני .

צלמים במרכז מקצועיות זה לא הכל
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר איתכם על צלמים במרכז וכמו כן, על צילום ארועים, למידע נוסף אודות צלמים במרכז ובכלל היכנסו לכאן.

שירותי ניקיון למשרדים
המשרד מלוכלך ? זה הזמן לקרוא לאנשי מקצוע! כל מה שצריך לדעת לפני הזמנה של ספק שירותי ניקיון - הכנסו והכירו את הפרטים

צלם חתונה מקצועי ואמין איך מוצאים?
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם חתונה וכמו כן, על צילום אירועים במרכז, למידע נוסף אודות צלם חתונה היכנסו לאתר ותקבלו מידע רלוונטי

עטים עם לוגו + הדפסה על מוצרים
12/02/13 | מיתוג
בעולם הפרסום והשיווק של היום יש המון מסרים שיווקים . הדפסה על מוצרים, ועטים עם לוגו כדוגמא זו הדרך להגיע ללקוח שלכם.

על צלמי חתונות והדרך הקלה אליהם
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי חתונות, וכמו כן, על צילום בר מצווה והדרך הקלה למציאת צלמי חתונות מקצועיים. למידע נוסף אודות צלמי חתונות היכנסו לאתר.

הדרך הקלה למציאת צלמים לאירועים וחתונות
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמים לאירועים ובעיקר על צילום חתונות, למידע נוסף אודות צלמים לאירועים היכנסו לאתר.

צילום בת מצווה על ידי צלם אירועים איכותי
10/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם אירועים והדרך למציאת שירות צילום בת מצווה איכותי ומקצועי. למידע נוסף אודות צלם אירועים היכנסו לאתר.

הכל אודות צילום אירועים איכותי ומקצועי
05/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צילום אירועים וכמו כן, על צילום וידאו ברמה גבוהה, על מנת לדעת יותר על צילום אירועים היכנסו לאתר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI