דף הבית בית משפחה וזוגיות מעבר דירה חברת אריזה למעבר לבית חדש
חברת אריזה למעבר לבית חדש
nati bentov 06/06/12 |  צפיות: 4679

צריכים לעבור?

בשביל רובנו המעבר זה שלב משמח. זהו שלב טוב מאוד לבצע סדר בדברים, לעבור על הקיים, לסדר את הקיים ולאפשר מקום לחדש. למרות זאת, כאשר עוברים לבית חדש חשוב להקפיד ולבחור חברה אמינה שתעביר בשבילנו את החפצים והזכרונות , שבזכותה יהיה לנו מעבר קל ונוח ככל הניתן.

על מה לשים דגש שמחפשים חברת אריזה?

הדבר העיקרי שאנשים ישימו עליו את הדגש הוא המחיר המבוקש להובלה. המחיר בהחלט מהווה מרכיב עיקרי בבחירת חברת ההובלה עבור רוב האנשים, אך האם מחיר נמוך משקף ברוב הפעמים את ההצעה שהכי מתאימה לכם?

בבקשה לא להראות מופתעים אם קיבלתם הצעה לשירותי הובלה לכל הבית בשש מאות ₪ וביום ההובלה מגיע בחור רופס ובודד עם מסחרית קטנה. בדומה לזה שלא הייתם שמים את האוטו הפרטי שלכם בכל מוסך זול ככל שיהיה, מאיזו סיבה תשימו את כל רכושכם בחסדיו של חאפר, גם הצעתו זולה בהרבה.

במה מתבטא ההבדל במחיר?

אם אתם לא בטוחים עדיף לכם לבדוק מס' הצעות. ע"י ביצוע השוואה בין מספר חברות הובלה תהיה לכם אינדיקציה מה כל חברה ממוצעת נותנת ובאילו מחירים, אחר כך תוכלו לדעת בדיוק מה מקבלים ולקבוע טווח של מחירים אותם אתם מוכנים ויכולים לשלם ולהיות בידיעה שאתם מקבלים את השירות הכי טוב במחיר שאתם מוכנים לשלם. אם תבחנו הצעת מחיר של קרטון אריזה הפער יתבטא ב:

המלצות וניסיון - חברות בענף ההובלות הפועלות בתחום מעל עשר שנים מעסיקות צוותים מיומנים ומנוסים שמכירים את העבודה ועובדים בצורה יעילה ומהירה תוך כדי טיפול בצורה מיטבית בחפצים הפרטיים שלכם. לחברות הנ"ל מספר גדול של לקוחות ויש באפשרותן להציג מס' גדול של המלצות.

ביטוח ואחריות - קחו לתשומת לבכם שמרבית מההצעות הזולות שיצא לכם לקבל לא כוללות סעיף הקשור לביטוח. בזמן העברת דירה מומלץ להקפיד שקיים סעיף מסוג זה ולשאול מה הסכום שהוא מכסה על מנת שתוכלו להיות רגועים.

רכב ההובלה וכמות האנשים - חברות מסודרות יגיעו להובלה במשאית גדולה בניגוד לעוסקים מהצד בהובלות אשר יבואו לבדם או עם עובד מזדמן עם פיקאפ שבמקרה ואתם ברי מזל סגור. חברת הפועלות דרך קבע יספקו לכם צוות מובילים מקצועי ומיומן בעל לפחות שלושה עובדים, בהתחשב במה שדורשת ההובלה - דבר הגורם לטיפול זהיר יותר בתכולת הדירה.

הובלות מנוף - השכרת שירות של מנופאי יגרום לעליית מחיר ויהיו מקרים בהם לא תהיה לכם ברירה אחרת אלא מלהשתמש בו בגלל מגבלות המקום. עם זאת, כדאי לשכור את השירות הזה גם כשלא זקוקים לו נחרצות בגלל שהוא יחסוך לכם זמן רב וגם מצמצם אפשרות של פגיעה בחפצים שלכם בזמן העברת החפצים במעברים צפופים.

בתקווה שסיפקתי לכם מקום טוב להתחיל למציאת הצעה ממוביל , כזו שתטיב איתכם. חושבים שאתם צריכים כלים וטיפים שיהיו לכם לעזר במציאת חברות הובלות במחירים שווים לכל נפש?כנסו עוד היום לאתר המופיע בקישורים ותוכלו לעיין במאמרים, טיפים ומחירונים אשר יתנו לכם לעבור את תאריך ההובלה בקלות ובמהירות, ככל הניתן.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 nati bentov


 


מאמרים נוספים מאת nati bentov
 
,בר משקאות לאירועים וחתונות
באילו דרכים יוצרים רושם חיובי בחתונה או בבת מצווה? ללא כל ספק זו אחת ההתלבטויות החשובות שכל מארגן ארוע מחפש מידע לגביה בזמן ארגון המסיבה שלו. לקושיה זו אין מענה אחד, אבל בשנים האחרונות לא חסרות דרכים יצירתיות שבאמצעותן ניתן למתג את הערב ולעשות אותו לאגדי וליותר מרק אירוע שיגרתי.

חברת אריזה למעבר לבית חדש
06/06/12 | מעבר דירה
בשביל רובנו המעבר זה שלב משמח. זהו שלב טוב מאוד לבצע סדר בדברים, לעבור על הקיים, לסדר את הקיים ולאפשר מקום לחדש. למרות זאת, כאשר עוברים לבית חדש חשוב להקפיד ולבחור חברה אמינה שתעביר בשבילנו את החפצים והזכרונות , שבזכותה יהיה לנו מעבר קל ונוח ככל הניתן.

מגנטים לאירועים במרכז - עבור יום הולדת
כיצד יוצרים אקסטזה בחתונה או בבר מצווה? זאת בהחלט אחת מהנקודות הרציניות שכל אחד ואחד תוהה לגביה לפני שמתחיל לתכנן את האירוע המשמעותי שלו. לנקודה זו אין פתרון אחד, אולם כעת לא חסרות דרכים יצירתיות שאפשר באמצעותן למתג את הערב המיוחד ולהפוך אותו לייחודי וליותר מסתם אירוע רגיל.

ריסוס אורגני למכרסמים
כל אחד מאיתנו שמע על החוויה המלחיצה הבאה, אתם נכנסים באישון ליל לדירה ורואים תיקנים עצבניים. הג'וקים הם מפגע רציני, ואף מעבר לאי נעימות, לעיתים הם עשויים לסכן את בריאותנו. אז איך לפעול במקרים בהם יש נחשים בביתנו?

קליפים לאירועים לימי הולדת
באירועים גדולים – אין ספק שזה השירות הכי נפוץ אשר מאפשר לנו לזכור את האירועים המשמעותיים ביותר בדיוק. התחתנתם? חוגגים ברית לבן? בעולם המודרני אנו לא יכולים להמנע מצוות צילום לשם תיעוד כל שנייה חשובה מהערב הגדול שלכם. בעתיד כשתרגישו נוסטלגיים תוכלו להכניס את הסרט ב-DVD וכך תוכלו לראות את הרגעים המרגשים.

הזמנת הובלת מקרר בשכיבה
06/06/12 | מעבר דירה
בשביל רובנו העברת העסק זה שלב מרגש. מדובר בשלב טוב לעשות סדר בדברים, לעבור על חפצים שאגרנו, לעשות סדר ולהכניס את החדש. עם זאת, כשעומדים לפני מעבר דירה מומלץ לבחור בקפידה חברה בעלת ניסיון שתעביר לנו את הרכוש שאספנו כל חיינו ושתאפשר לנו מעבר נעים וקל ככל האפשר.

אולם אירועים יפו מהמם
הפקה של ארועים היא לא עבודה קלה. כל ארוע משפחתי כולל חלקים קטנים, כאשר כל אחד מחייב חשיבות אינדיבידואלית. בסוף המסלול אתם קוצרים את הפירות, בגלל שאתם ארגנתם ארוע אדיר!

קליפ יום הולדת וחתונה
צלמי אירועים – כולם נהנים מהשירות המקל עלינו להיזכר בימים הגדולים ביותר בחיינו בדיוק כפי שהיו. הייתה לכם חתונה יפהפיה? סבא חוגג תשעים? כיום אין אפילו אפשרות שלא לקחת צלם מקצועי שיוכל לצלם הכל של הערב. בהמשך תוכלו להכניס את הסרט בדיוידי ותוכלו לראות את האירוע מחדש.

הובלות מרכז עם מנוף
05/06/12 | מעבר דירה
עבור רובנו המעבר זה הליך כיפי ומרגש. מדובר על זמן מעולה לערוך סדר בחפצים, לעבור על הקיים, לעשות קצת סדר ולהתחדש. על אף הכל, כשעוברים לבית חדש חשוב לבחור בקפידה חברת הובלות שתארוז לנו את כל החפצים , שבזכותה יהיה לנו מעבר נעים וזריז ככל הניתן.

גני אירועים בפתח תקווה לימי הולדת
תכנון מסיבות הוא סוגייה לא קלה. כל ארוע חברתי מורכב מפרמטרים שונים, כשכל אחד מהם חייב חשיבות אישית. בערב הארוע כולם שמחים, אחרי שהרמתם את המסיבה המושלמת!
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI