דף הבית עיצוב ואדריכלות סטיילינג פירסינג וקעקועים – אופנה חולפת?
פירסינג וקעקועים – אופנה חולפת?
מיכל ז 10/09/12 |  צפיות: 13514

לא פעם יוצא לנו לראות אנשים שיש להם פירסינג וקעקועים על הגוף. לפעמים אנחנו אפילו לא מבחינים בפירסינגים ובקעקועים כיוון שהם נמצאים במקומות שמכוסים על ידי הבגדים או שלא נחשפים לעין רוב הזמן.

נראה משונה שמישהו יעשה פירסינג וקעקועים במקומות שלא חשופים לעין רוב הזמן, הרי שני אלו אמורים לשמש כמעין אקססורי לאדם, משהו שהוא ייחודי לו ושמאפשר לו להביע את עצמי בכל בחינה אפשרית.

ולמרות זאת, הרבה אנשים עושים פירסינג וקעקועים במקומות שקשה להבחין בהם. על כן, נשאלת השאלה, האם מכון קעקועים ופירסינגים הוא עניין של העבר? האם קעקועים ופירסינגים הם אופנה חולפת?

כדי לענות על השאלה הזו, בואו נבחן את היצע מכוני הקעקועים והפירסינגים שיש היום, שכן כמות המכונים (העובדים) יכולה להעיד על הביקוש.

ובכן, אפשר למצוא הרבה מכוני פירסינג בתל אביב וגם מכוני קעקועים, וכך גם ביתר הערים הגדולות, אך אלו נפוצים בעיקר באזורים מפותחים עם מאפיינים עירוניים. לעומת זאת, בקצות הצפון או הדרום של הארץ, איפה שיש הרבה שממה ומעט יישובים, מושבים וקיבוצים, צריך לנסוע רחוק כדי למצוא מכון פירסינג וקעקועים ללכת אליו.

אבל המיקום של  מכון קעקועים ופירסינגים לא ממש מהווה מדד לביקוש בכללותו, אלא רק למידת הביקוש באזורים מסוימים. בכל מקרה, נראה שהמכונים הם רבים, פזורים במגוון אזורים, וכן, יש להם ביקוש.

בוא נבחן גם את כל האנשים שעשו פירסינגים וקעקועים לפני כן- האם הם מתחרטים שעשו אותם? או שאולי היו רוצים לעשות עוד?

בדרך כלל, רוב האנשים שכבר עשו קעקוע או פירסינג בתל אביב היו רוצים לעשות לפחות עוד אחד. זו הסיבה שלהרבה מהאנשים שאוהבים פירסינגים וקעקועים יש כמה קעקועים או כמה פירסינגים.

מאז ומתמיד היו אנשים שהתנגדו לכל אופנת הקעקועים והפירסינגים- חלק התנגדו כי זה נוגד את האמונה שלהם וחלק התנגדו כי זה פשוט לא יפה בעיניהם. הרבה הורים לא מוכנים שילדיהם ילכו אל מכון קעקועים עם חברים אפילו, רק כדי שלא יתפתו גם הם "להשחית" את גופם. אבל לצדם, יש עדת מעריצים של כל סצנת הקעקועים והפירסינגים, וכל דור חדש יש עדת מעריצים.

אם כן, אם אופנת הקעקועים והפירסינגים לא חלפה עד היום, אחרי עשרות שנים שהיא קיימת בצורה שאנו מכירים אותה (היא עתיקה הרבה יותר, אך בתחילה לא הייתה הצהרה אופנתית), נראה שהיא גם לא תיעלם, ותלווה אותנו עוד עשורים רבים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיכל ז


 


מאמרים נוספים מאת מיכל ז
 
החששות בהם כרוך ביצוע קידוח וניסור בטון
17/01/16 | שיפוצים
כל בנייה דורשת שימוש פעיל במרכיב של בטון ההכרחי לשלבים שונים של הבנייה. למשל, פעמים רבות בסיסים של בניינים דורשים משטח גדול של בטון לייצוב. בנוסף, רוב הבתים כיום מבוססים על בטון, כאשר רק קירות פנימיים ניתן ליצור מגבס. עם כל השינויים שעברו על התעשיות השונות במאה האחרונה, בטון בתמהילים שונים נשאר דומה לצורתו המקורית ומאפשר לקבל צורה רצויה.

מתי לפנות לטכנאי מחשבים – הסימנים הקטנים
רבים מאתנו לא מספקים למחשב האישי שלנו את התחזוקה הנדרשת, וכך גם קורה פעמים רבות עם מחשבים במשרד. וזה מתוך מחשבה שהכל תקין. הנה לפניכם סימנים שיגידו לכם מתי לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי שיעזור לכם.

צילום הריון – עם או בלי הבעל
21/10/14 | צילום
בין אם את רוצה להצטלם עם הבעל שלך ובין אם לא, צילום הריון בקריות או בכל אזור אחר הוא דרך נהדרת להרגיש יפה וסקסית יותר ולהשיג תמונות יפהפיות ומרגשות.

צילום ימי הולדת – אלבום לכל החיים
08/10/14 | צילום
אי אפשר לחגוג יום הולדת מבלי לעשות מזכרת לכל החיים- אלבום תמונות. אבל לא כל אלבום יספיק, אלא רק צילום ימי הולדת שנעשה באופן מקצועי.

השלבים בפיתוח קריירה בתעשיית הבידור
אם אתם רוצים קריירה בתעשיית הבידור, יש כמה שלבים שתצטרכו לעבור כדי להגיע למעמד של אמנים עובדים. לא בטוח שתראו מזה הרבה כסף, אך כן תוכלו להתפרנס בכבוד.

חופשה בים התיכון בסוכות
רוצים ליהנות מהימים האחרונים של מזג האוויר הנינוח שיש אצלנו כאן בארץ? סוכות זה ככל הנראה ההזדמנות האחרונה שלכם. הנה כמה טיפים והמלצות לחופשה במהלך חג סוכות.

צילום ניו בורן לאלבום מקצועי ומעוצב
17/09/14 | צילום
אם אתם רוצים אלבום תמונות מקצועי ויפה לבייבי החדש שלכם, הדרך הכי טובה להשיג את מבוקשכם היא למצוא צלמים מקצועיים, ואך רצוי שאלה יהיו צלמות...

דוגמנות – מחלום למציאות
החלטת שאת רוצה להיות דוגמניות? אם עדיין לא מאוחר מדי ועדיין לא הגעת למה שנחשב בעולם הדוגמנות לגיל הבלות, הנה כמה טיפים והמלצות שיעזרו לך לקדם את הקריירה שלך.

אמרגנים לאמנים – הדרך הכי טובה להשיג עבודה
אמנים הם אנשי מקצוע שלא זוכים למספיק הערכה וגם אין להם היצע גדול מספיק של עבודות, ולכן הם "אמנים מורעבים". בעזרת משרד לייצוג אמנים אפשר לשנות את המצב ולהתחיל להשיג יותר עבודות שמתאימות לכישורים.

חופשה בורנה – היכרות עם אזור הבלקן
אחת החופשות הפופולריות ביותר בקרב הישראלים היא חופשה בורנה. ורנה , אחד האזורים המבוקשים והידועים בגלל הספא המפורסם שבה. החופשה בורנה, היא זולה, ולכן יש בה כ2.5 מיליון תיירים בשנה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI