דף הבית בית משפחה וזוגיות חיות בית הכול על עיצוב אקווריומים
הכול על עיצוב אקווריומים
אופיר בן צור 27/09/12 |  צפיות: 4062

הכול על עיצוב אקווריומים

בתחום דקורציית האקווריום ניתן למצוא מגוון אלמנטים אשר מוסיפים נפלאות ליופיו של האקווריום ואף כאלה היכולים לאפיין את האקווריום כמו למשל אקווריום צמחייה. כאשר אלה למעשה משתלבים ולוקחים חלק בתהליך הקמת אקווריומים. ולכן על מנת לבצע הקמה נכונה יש לקבל רקע על האופן בו הם משתלבים.

דקורציות וקישוטים שונים לאקווריום

בקטגוריית דקורציה לאקווריומים קיים מגוון רחב של קישוטים לטובת עיצוב אקווריומים אשר פרט ליופי אשר הם מוסיפים הם מאפשרים לדגים מקום להתחבא ולנוח בעת הצורך מאפשרים גם מקום מחבוא לרבייה ולהסתתרות דגיגים. ניתן כיום למצוא משהו לטעמו של כל בעל אקווריום, וזאת מאחר ומגוון הדקורציות לאקווריומים הוא גדול למדי. כמו כן, חשוב מאוד להשתמש בדקורציות ייעודיות לאקווריום ולא להכניס פריטים היכולים לפלוט למים רעלים או לשנות את ערכי המים.

פרט נוסף אשר איתו ניתן לבצע שדרוג אקווריומים הוא צמחי מים. צמחי המים בדומה לדקורציות מוסיפים גם הם למראה האקווריום ואף מאפשרים מקום מסתור לדגי הנוי בעת הצורך. כיום קיים מגוון רחב של צמחי מים אמיתיים אשר הם בעלי חשיבות רבה מבחינה איקולוגית לאקווריום, מאחר ופרט למראה הטבעי אשר הם מקנים לנוף האקווריום הם ידועים ביכולתם לספוח רעלים וחנקות מן המים. כמו כן, לצמחי המים קיים חסרון והוא הצורך בטיפול ו-אחזקת אקווריום בשל הצורך שלהם באור ובדישון כאשר ללא טיפול נכון צמחי המים עלולים להרקיב.

פרט נוסף המשמש ל-עיצוב אקווריום הוא המצע כאשר לפרט זה מספר תפקידים כגון:

המצע משמש כקולטן לרפש הנוצר באקווריום מהפרשות דגי הנוי.

המצע מהווה בסיס להנחת דקורציית האקווריום ומונע מגע ישיר עם הזכוכית בתחתית האקווריום.

המצע באקווריומים של צמחיה משמש כבסיס לשתילת צמחי מים.

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי מצע לאקווריום ולכן ניתן להתאים את המצע המתאים לצרכי האקווריום  ולאופיו ורצונותיו של בעל האקווריום

למידע אודות שדרוג אקווריום


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אופיר בן צור


 


מאמרים נוספים מאת אופיר בן צור
 
רעיונות לטיולי סוסים
01/12/12 | אטרקציות
אם בא לכם להפתיע את עצמכם ואת המכרים, חברים ואהובים שלכם אולי תבחרו בטיול סוסים אתגרי עמם. מערכת היחסים הקוסמית בין בן האדם לסוס הולכת שנים רבות אחורה ולכן טיולי סוסים גורמים לאנשים להרגיש בנוח וברגיעה מוחלטת.

חוויות מהנות בשילוב אטרקציות
28/11/12 | אטרקציות
זוגות בינונו אשר מחפשים אחר אטרקציות תיירותיות חדשות ומבוקשות. ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות מסוג זה כגון: הפלגות רמנטיות, טיסות רומנטיות, ספא סוגי רומנטי ומפנק, טיולי סוסים וכ'ו. כמו כן, אופיוציות שונות אלה של חוויות מדהימות ניתן גם לשלב כמו למשל שילוב של ספא רומנטי זוגי והפלגה מפנקת ועוד ועוד...

שעוני ברייטלינג
19/11/12 | קניות
כחובב מושבע של שענות ושעונים, הייתי בטוח שאני מכיר את כל מגוון השוק הקיים בתחום, ובוודאי ובוודאי, שבצחום שעוני היוקרה כבר אין לאף אחד מה לחדש לי. נתקלתי לאחרונה במותג שעוני יוקרה שאינו חדש, בלשון המעטה, אולם תרם נתקלתי בו מקרוב. אני מדבר, כמובן, על שעוני ברייטלינג. אני יודע הרבה על שעונים ועל אופן הפעולה שלהם, ולכן הייתי מופע מאוד על כך שאני לא מכיר לעומק את שעוני ברייטלינג.

שינויים בתחום מכשירי שמיעה
17/11/12 | צרכנות
במאמר שה נעסוק בשאלות ונושאים כגון: כיצד נדע איזה מכשיר מתאים לנו באופן אופטימאלי? ואיזה חידושים אחרונים קיימים בתחום מכשירים אלה. בתחילת שנת 2011 החל משרד הבריאות לממן את רכישת מכשירי שמיעה, ולכן שימוש בהם הפך נגיש ואפשרי עבור אנשים רבים.

טלפון חכם העונה לשם סמארטפון
כיום ניתן לראות בשוק הסלולר יותר ויותר טלפונים חכמים המוגדרים ופחות מכשירי סלולר המשמשים אך ורק לביצוע שיחות. והרי שבעידן שבו קיימים יותר ויותר סמארטפונים מתקדמים כמו למשל נקסוס וואן, אייפון ועוד אשר תופסים נתח שוק רחב קיים הצורך בפורטלים אשר יסייעו וייספקו אינפורמציה אודות מכשירים אלה ולאו דווקא פורטלים אשר יסכמו מהם החידושים בנושא אלה שייתן מענה במונחי ייסוד הקשורים לתחום זה.

חשפניות למסיבת רווקים – משדרגים את ההנאה
16/11/12 | נשים - אחר
את אלפי מסיבות הרווקים המתקיימות ברחבי הארץ מדי יום, ניתן לחלק לשניים: לא, לא התכוונו לכאלו שיש בהם בשר לעומת אלו בהם מסתפקים בפיצות; גם לא דיברנו על וילות לעומת לופטים. הכוונה היא לכאלו אליהן הוזמנו חשפניות, לעומת אלו בהן העדיפו החבר'ה ערב גברי משעמם ופשוט למדי.

הפקת מסיבת רווקים מוצלחת
לא כל יום חבר מתחתן וזו בהחלט סיבה למסיבה, כדי לציין את השינוי המשמעותי הזה צריך לתכנן. כמה נקודות חשובות שצריך להתחשב בהן כדי לארגן מסיבת רווקים מוצלחת. כי גם אם אתם יודעים מהן האטרקציות שתשלבו באירוע , מסיבת רווקים איכותית תלויה במידה רבה בבחירת מקום שמתאים לאופי האירוע ומספר המשתתפים, הכול שאלה של איך אתם והחתן בפרט אוהבים לחגוג.

חשפנית לאירוע
אם חשבתם שלבחור רכב חדש או מלון לחופשה זה עניין מסובך, כנראה שמעולם עוד לא יצא לכם להזמין חשפניות. ההחלטה להזמין חשפנית למסיבת הרווקים או ליום ההולדת שלכם היא בהחלט החלטה חכמה ומהנה, אבל הדרך אל האושר עוד רצופה בהתלבטויות ארוכות.

כיצד להרכיב עדשות מגע בצורה נכונה
בקרב אנשים אשר מרכיבים עדשות מגע עולה תהייה נפוצה והיא השאלה מתי וכל כמה זמן צריך להחליף את עדשות המגע. כמו כן, חשוב מאוד לבצע את החלפת העדשות בהתאם ללוח הזמנים הנכון. וזאת על מנת שהעיניים תהיינה בריאות ויחושו בנוח.

תכשיטים איכותיים אפשר גם מחרוזים
15/11/12 | עיצוב
לייצר תכשיטים או יותר נכון לומר, לעצב תכשיטים, היה בעבר תחום עיסוק שעבר מדור לדור, או שהיה נחלתם של אומנים בלבד. שכן דרוש דיוק רב ומומחיות גדולה בטכניקות של ייצור תכשיטים, מעבר לפן האסתטי העיצובי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI