דף הבית רוחניות מאגיה ומיסטיקה "אור המגן-דוד" המגע המרפא ופרחי באך - לנשים - בהריון, להריון ולידה קלים ושלוים יותר
"אור המגן-דוד" המגע המרפא ופרחי באך - לנשים - בהריון, להריון ולידה קלים ושלוים יותר
רה-אלי קמחי 28/01/09 |  צפיות: 14516


תקציר:
מהו אור המגן דוד: זוהי אנרגיה קוסמית, אוניברסלית אצילית שראשיתה בתחילת היקום. אנרגיה זו מכילה את הקודים הקשורים באנושות ובמהותם של בני ישראל. זו אנרגיה מעודנת ובו זמנית עוצמתית מאוד הזורמת ומועברת דרך כפות הידיים. כל אחד יכול להתחבר אליה בקלות ובמהירות וכך לעזור לעצמו ולאחרים ממרחק של מגע וגם למרחוק.

סיפור אישי-
א.ה.ב ממודיעין. הגעתי לרה-אלי ללמוד את אור המגן דוד. כשהייתי בהריון בחודש השישי. בהיסטוריה שלי שני הריונות לא קלים ולידות טראומטיות במיוחד. חייתי בפחד ממה שהולך לקרות לי. ואז הודאתי לאנרגיות, זו לי הפעם הראשונה שחשתי שלוה, בסדנא בזמן החיבור לאנרגיה שנעשה עם מדיטציה העובר נע בשמחה, הרגשתי התעלות, הרגשתי נפלא. עם כל מפגש בטחוני העצמי השתפר וגם האמונה שהאנרגיה והסמלים יעשו את שלהם. טיפלתי בעצמי לפני השינה וישנתי נפלא, יצא לי לטפל גם בילדים שלי כשהיה להם חום או שקיבלו מכה והכל עבר להם. לפני הלידה טיפלתי בעצמי באנרגיות וגם ביקשתי מחברה שלמדה איתי ומרה-אלי לשלוח לי אנרגיות . אין לי מילים לתאר את הלידה חוויה, לידה ללא תפרים מהירה וילד 4,200  ק"ג. אני מודה על האנרגיות וממליצה לכולם ללמוד את השיטה. אופירה.

מומלץ מאוד, מאוד לנשים בהריון ללמוד ולהתחבר לאנרגיות הייחודיות האלה. אישה בהריון שמתחברת לאנרגיה יכולה לטפל גם בעצמה האנרגיה מביאה לרגיעה ושלוה ההכרחיים כל כך בתקופת ההריון. זו אנרגיה מרפאה ולכן היא יכולה לשכך כאבים ולרפא ממחלות. העובר גם הוא ניהנה מהטיפול ולכן יהיה שלו רגוע והתפתח בצורה טובה יותר.
אישה בהריון שעוברת חיבור לאנרגיה זוכה בתינוק שנולד עם האנרגיות הללו, ביכולות ריפוי, בשמחה ובשלוה גדולים יותר.
נשים בהריון שהיו במצוקה או שהבדיקות שלהן היו בלתי סדירות קבלו טיפול ולהפתעת הרופאים הכל הסתדר אצל אותן נשים. נשים אחרות שטופלו באנרגיות בזמן הלידה גם מרחוק הלידה היתה מהירה וקלה בהרבה מאשר צפו הרופאים.
הסדנא עצמה נמשכת זמן קצר יחסית וכבר מהמפגש הראשון האישה יכולה לטפל בעצמה או באחרים.
דוגמאות:
אישה בהריון בחודש ה-9 הובחנה ע"י הרופאים כי מי השפיר מועטים ובדיקות אחרות גם הם היו בלתי סדירות לכן הוחלט לילד אותה מיידית . לאחר טיפול מרחוק בו נשלחו אליה אנרגיות של אור המגן דוד עם סמלים מתאימים הכל הסתדר להפתעת הרופאים והיא נשלחה לביתה.
במקרה אחר אישה בת 42 בלידה ראשונה התארך זמן הצירים זמן רב והלידה לא התקדמה לאחר טיפול באנרגיות הלידה הואצה ותוך זמן קצר נולד התינוק. הלידה עברה ללא תפרים וכמעט ללא כאבים.
כיום במחלקה היולדות בתל השומר ובמקומות נוספים מטפלים באנרגיות כדי להקל על היולדות.

מה אור המגן דוד: זוהי אנרגיה קוסמית, אוניברסלית אצילית שראשיתה בתחילת היקום. אנרגיה זו מכילה את הקודים הקשורים באנושות ובמהותם של בני ישראל. זו אנרגיה מעודנת ובו זמנית עוצמתית מאוד הזורמת ומועברת דרך כפות הידיים. כל אחד יכול להתחבר אליה בקלות ובמהירות וכך לעזור לעצמו ולאחרים ממרחק של מגע וגם למרחוק.

למה האנרגיה עוזרת בנוסף?
ההתחברות אליה מסייעת לאיזון ולריפוי סוגים שונים של הפרעות ומחלות: תשישות, נדודי שינה, כאבי ראש, גידולים, הצטננויות, מיגרנות, חוסר זיכרון, גירויי עירוי, שברים, עד למחלות קשות כגון חוסר פריון, טרשת נפוצה, גידולי סרטן, אלצהיימר, דיכאון ועוד. כמו כן אנרגיית החיים "מגן דוד" עוזרת לנו להגיע לרוגע ולחיבור לעצמי הגבוה, לצמיחה רוחנית, מביאה מזל והצלחה בעבודה, בכספים ובמערכות יחסים בין אנשים.
- תאריך הלידה וכן שם האדם הם אנרגיות המלוות אותו ע"פ הן אנחנו יכולים להבין את השעורים, היכולות, הכישורים או הקשיים הפוטנציאלים העומדים לפני התינוק וכך להקל עליו ולכוון אותו לניצול נכון של הפוטנציאל שלו.

פרחי באך
פרחי באך הן תמציות העשויות מאנרגיה של פרחים. הן מתאימות לנשים בהריון ולתינוק מרגע לידתו. מתאימות במיוחד לילדים בכל סוגי הבעיות. הן מאזנות מנקות מטראומות, מפיגות דיכאון או תחושות קשות שלאחר לידה. מביאות לתחושה של אופטימיות שמחה, בטחון שלוה ועוד. הן לא מזיקות וניתן להשתמש בהן גם עם נוטלים תרופה אחרת.

רה-אלי קמחי מסטר
מדריכה ומטפלת הוליסטית , מתקשרת, נומרולוגית ומעבירה סדנאות ב:
אור המגן דוד, היפנוזה - רוחנית, ריברסינג, השיבה לילד הפנימי.  הרמוניה ותקשור, מודעות עצמית,
פרחי- באך, נומרולוגיה, עץ החיים, שיאצו, קלפים אינדיאנים.
טל'  052-8511020    03-6766008

דוא"ל: [email protected]

אתר: http://www.ormagendavid.co.il/


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רה-אלי קמחי


 


מאמרים נוספים מאת רה-אלי קמחי
 
האלטרנטיבה – החלופה לסבל בחיים זו הצמיחה על ידי חיבור לעוצמות "אור המגן דוד" וסמליו
מצב האנושות היום מתגלה במלוא מערומיה. נדמה כי הסבל המסכנות התסכול היא גזרה שאין לשנותה. התסכול האישי, התקיעות, העוני, האלימות, הבדידות, חוסר האמונה כי אני יכול אחרת אני יכול לשנות הם מנת חלקם של רבים.

"אור המגן-דוד" המגע המרפא ופרחי באך - לנשים - בהריון, להריון ולידה קלים ושלוים יותר
מהו אור המגן דוד: זוהי אנרגיה קוסמית, אוניברסלית אצילית שראשיתה בתחילת היקום. אנרגיה זו מכילה את הקודים הקשורים באנושות ובמהותם של בני ישראל. זו אנרגיה מעודנת ובו זמנית עוצמתית מאוד הזורמת ומועברת דרך כפות הידיים. כל אחד יכול להתחבר אליה בקלות ובמהירות וכך לעזור לעצמו ולאחרים ממרחק של מגע וגם למרחוק.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI