דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות מתערבים לי בארגון החתונה
מתערבים לי בארגון החתונה
24/11/12 |  צפיות: 3630

מחירי המחייה הולכים ועולים כל הזמן ומן הסתם קשה לזוגות מתחתנים לממן בעצמם את כל החתונה. ברוב המקרים ההורים של שני הצדדים עוזרים מבחינה כלכלית ומשתתפים בהוצאות החתונה.

הרבה פעמים, אולי בגלל ההשתתפות הכלכלית של ההורים, יש לחלקם נטייה להתערב בארגון החתונה ולנסות לקבוע דברים שהם בניגוד לרצונות של המתחתנים. זוגות מתחתנים רבים חשים אי נעימות כאשר מתערבים להם בארגון החתונה והם רוצים להחליט על ספקי החתונה שלהם ולתכנן את האירוע בעצמם.

חשוב להיות מוכנים לכך שההורים ירצו להתערב בארגון ולדעת להציב גבולות בלי לפגוע באף אחד. צריך לתת להם הרגשה שהם משתתפים בארגון החתונה אם הם רוצים בכך, אך לא לתת להם לקבל את ההחלטה או לכפות החלטה שלא מקובלת עליכם. זכרו שזו עדיין החתונה שלכם אחרי הכל.

מומלץ לא לפסול ישר רעיונות שההורים מציעים לכם כדי לא לפגוע בהם, אלא להגיד להם שאתם תשקלו או תקחו בחשבון את הרעיונות שלהם ועם זאת יש לכם רעיונות נוספים משלכם, כך שלא בטוח שתלכו בסופו של דבר על הרעיונות שהם הציעו.

בחלק מהמקרים אפשר להגיד שזה עניין של טעם אישי, ולכן אם משהו שההורים הציעו לא לטעמכם האישי תוכלו להגיד זאת בעדינות. למשל, אם אמא של הכלה אומרת שכדאי שתיקח שמלת כלה שהיא אהבה, הכלה יכולה להגיד בעדינות שהשמלה הזו פחות לטעמה מאשר שמלות כלה אחרות שראתה.

אפשרות נוספות היא לתת להורים תפקיד מסוים בארגון החתונה בתחום בו פחות חשוב לכם מה הם יבחרו כל עוד הם יבדקו שהם בוחרים במקום שיש עליו חוות דעת טובות, כמו מגנטים לאירועים, קישוט הרכב או שירות של אישורי הגעה. זה יתן להם הרגשה שהם משתתפים בארגון וכולם יהיו מרוצים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 


 


מאמרים נוספים מאת
 
שמלות כלה – אחת פלוס אחת
בשנים האחרונות צמחה אופנה חדשה של שתי שמלות כלה או אפילו יותר בחתונה אחת.

חיפוש שמלות כלה
זהו רגע מאוד מרגש, למדוד בפעם הראשונה שמלת כלה ולהסתכל על עצמך במראה.

איך בוחרים שמלת כלה?
הנה כמה טיפים שיעזרו לך לבחור שמלת כלה שתהיה לטעמך, תהיה נוחה ותתאים לתקציב שלך.

רעיונות למסיבת רווקות
הנה כמה רעיונות וטיפים איך לחגוג את סיום תקופת הרווקות שלך.

אטרקציות לחתונה? למי יש כסף לזה?
אטרקציות לחתונה אינן בגדר חובה בכל חתונה, אך הן מוסיפות לאירוע הרבה צבע ושמחה (כמו מוצרים לרחבת הריקודים), נראות טוב בתמונות שתקבלו מהצלם ונשארות כמזכרת לכם ולאורחים (כמו מגנטים לאירועים).

מתערבים לי בארגון החתונה
הצבת גבולות להורים שמתערבים בארגון החתונה ומנסים להחליט החלטות שלא מקובלות עליכם. אפשר לעשות זאת מבלי לפגוע ביחסים.

אנחנו מתחתנים ואתם מוזמנים
איך חוסכים בהוצאות על הזמנות לחתונה ועדיין מקבלים הזמנות באיכות גבוהה? בחירה במקום מקצועי ומנוסה בתחום ההזמנות לחתונה יחסוך לכם כסף וזמן יקר.

איך מתחתנים יכולים לחסוך בהוצאות החתונה?
תקציב הוא דבר שחשוב להגדיר כדי לא לחרוג בהוצאות החתונה מעבר ליכולת הכלכלית שלכם.

נוסחים להזמנות לחתונה
31/07/11 | חתונות
עוד לפני שמתחילים לעבוד על ההזמנות לחתונה צריך לחשוב על הנוסח שאתם רוצים שיופיע בהזמנות. מלבד הפרטים הטכניים על מקום האירוע כדאי לחשוב על נוסח ההזמנה שמתאים לכם ומשקף את אופי החתונה שאתם מתכננים. כמו כן, אתם צריכים לחשוב מיהם המוזמנים שלכם ולפיכך לנסח את ההזמנה כך שתתאים גם לכם וגם להם.

מתנה מיוחדת לאורחים בחתונה
31/07/11 | חתונות
לוח שנה היא מתנה טובה בתור מזכרת מהחתונה, כי זו מתנה מאוד שימושית ואם היא מעוצבת טוב אז זו גם מתנה אסתטית שנחמד לתלות בבית על המקרר למשל. לפיכך, האורחים שלכם לא יזרקו את המתנה לפח אחרי יומיים והמזכרת תישאר אצלם לפרק זמן ארוך.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI