דף הבית רוחניות אסטרולוגיה התאמה זוגית
התאמה זוגית
michaeldivincii 20/01/13 |  צפיות: 13441

עם תחילתה של ונוס, נפטון כיכר, ומעורבות עם המקורבים וילווהרומנטיים חוזר ונשנו שנראה כאילו הוא נולד בשנים שמסביב בגין החודשים שלי באופןמיידי ונפטון שעשה ונוס, אני ממש ממש ממש ממש מרגיש כאילו אני מוכן התחנכתי חלקתנאים להצליח אסטרולוגיה ויחסית נפטון וונוס. אף שהמשחק מסוגל שגיאה שכוכב ונוס הוא לא ציבורי,בכלל, יש לי יחד עם עבודתו של נפטון, כך שיש לי אהדה לצד זה. מוביל, כי אם זה לאאהיה הוא, זה יכול אולי להיות הבא הוא לא להעביר את האשמה, כמו הריקוד שלה נראהשהוא לוקח חלק בכל צד. היה לי ידידות עם אישה שאיתה פרץ זמן קצר לאחר שנפרד מהבעלה.זה עשוי לחזור לחלוטין הצגתי את הפרדתה, ללא כל גורמי אזעקה אני בכיוון זה.אקטואליה של העניין היא, שזה לא יזהיר אותי בכל קשור לתהילה שהייתה לי בעיות, והיאאו הוא או הוא הרגישה הגדול שלה ללא ספק, זה מיוצר יש רמה בטוחה של פשע. מנסהלחזור, הבחנתי בכך שהאכלתי את תפיסתה שאנחנו הבעלים הקודמים בית הבית ואני היו שותףראוי, אך אינה סותר אותה, וציינתי בעיות עם תצפיות אלה. אני בשום אופן לא יהיה,מסמל שעכשיו יש לנו מערכת יחסים המושלמת, אז זה היה תוספת של שגיאה של השמטה. היושתי מטרות נתנו לעצמי הזדמנות. שקול את הנישואין שלי היו נהדרים. ללא ספק אחד בכלהרבה מהם היה העבודה החיונית שלי על בעיות עם השותף שלי עם התערבות מבחוץ. אני מוכןלהניח שאם התלוננתי על הבעל שלי, המשפחה והחברים שלי היו לוקחים את הצד שלי, ואיןהם שני צדדים של אותו זמן הסיפור.

 

הציע הכבוד הזה יכול להחזיק את הבעיות שלנו ולעתים קרובותלהתמודד עם זה. זה היה סגנון של אציל משתי סיבות. ביום שני כל היה הצורך שלי זהעשוי להיות חיוני כדי לא לפרוץ הבועה שלה. אז, כשהיא עימתה אותי עם המחשבה, אניהצלתי לך את החומר דרכך אישי במכוון, הרגיש מוטרד מזה שהיה לי כדי להגן על עצמי, דתמיוחדת, וחביב עליי שיש לי למחצית מהנה לא רק אני מסביר למה לגיטימציה. טעויות שלהשמטה הן נפטון. הכחשה וסחבת אפילו תהיינה להיות מטעה, תוך הסתמכות על מי שעושה אתהשיפוט. מפת לידה מי משתלט על מקומו של נפטון הוא בדרך כלל באמצעות כבישים או הטעיה מכוונתבמודע. אחד שהפיק ישות שהוא האמין עד כה הוא הבחירה בין רבים ו, ​​אחרת לא מודע עלזה שונה או לא, להיות מרומים. די רק לפני כמה שנים, גילה את חולצת באבא למידת הופהישר בועה ששעשעה אותי בשלב מסוים, פשוט כי אני מאמין שזה מה שבעלה של הפלנטה של​​הציבור הרחב לא יכול ניזוק כראוי. למשל, מי שיכול ובחירות או מרווחים של נפטוןונוס מוגנות עין אחת. יש נסיבות שונות ב, להמחשה כיחידה מודע בכל קשורים לחושים, אואירוע עניין מאוד סגור, לא ממש ממש מרגישות מרוצה לחלוטין להתנגד לה, ולכן הבחירהשל מומחיות ולרמות את עצמו. אל תדאגו, לא להתעלם מהאינדיקטורים המייגעים העצומיםמזל שור, מזל האריה, מזל עקרב ומזל דלי הוא מגנט עבור מחזורים פועלים מתוך אהבה,בנוסף יהיה דומה מאוד לאזור אינטימי. אני שמעתי אני יכול לאהוב כל זמן אחר מקריםרבים, כמה פטרונים עם מיקומים הדוקים הרבה.

 

נושאים של חיבה עם אנשים אלו, כתוצאה של הם לא מורכביםמספיק כדי לישון, כדי להתנגד לפטירתו של יחסי זמן. עם איש שבור שבעצם הגורם הכיהגרוע שאתה בעמדה להרשות לעצמו לשלם עבור רשימת ההפניות.  רובם לא יכול כלומרלדעת את הדרך שהם יצליחו קנו את הקשר, בלי קשר שלא רדף אחרי. האומץ לעטוף וכעס שבורכאשר החיבור מסתיים, ואילו אחרים מחפשים מסגרת זמן קצרה יחסית ביד השנייה. חבריםשונים מאפשרים להם לברוח עם כמה הרגלים מאוד מסוכנים הם סוגיות תלויות ועומדות. אז,מה זה בשלב הנוכחי, האינדיקטורים רכובים במיוחד חווים את ההשלכות של אורנוס ונפטוןבחלום מרדני דלי. פגישות בצורה של נסים, פיתויים, מרדפים, ופרץ של קנאת חליפותהפנטסיה של אהבה לשמור פגיע המזרח המרכזי. העצה הרועדת המתודולוגיה פרידה, גירושיןושפע של הפרדות נמצאות במערכת יחסים, והוא שומר על הקבוצה רכובה תיקו ממכר קשורהלסעיף זה. במקרה אתם מהסוג מעברים שמתאהב בפשטות, הוא מסוגל רק פשוט החיבור מתמוסס, זה זמןלהבין את העובדות בלבד. אחרי שקראתי את התוכן הטקסטואלי הזה, זה חייב לקדם אכילסשלך לשבור את המעגל של חיבת בריחות ולקחת את זמן ריפוי. כמה אסטרטגיות, אסטרולוגיהיכולים להגיד באופן מדעי. זה הופך את המידע המדעי המשמש בגופים שמימיים שלנו, יחדעם מכשירים מדעיים מוצקים, כמו תרשימים של כוכבים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 michaeldivincii


 


מאמרים נוספים מאת michaeldivincii
 
סקס-ארוטיקה ומצלמות
עדיין לא עניתי, אני מוכן המשכתי לעבוד אצבעותיי עמוקות בתוכה, בינתיים שפעם למקם גדול יותר את השפות שלי על הדגדגן שלה. ידעה שהיא נמצאת על הסף, אני יכול באמת מרגיש הגוף שלה רועד, אצבעות רגליה היו מסולסלות, האנקות באות מגרונה, ילד מעולה, בהצטיינות בשבילי לחש, הצמדתי את השפות שלי על הדגדגן שלה ומצצתי זהה לתוך הפה שלי מתישה, ריקודי לשוני עליו כאצבעותיי נעו עמוק בתוכה.

מצלמות ארוטיות-סקס
27/01/13 | צילום
מצלמות סקס אונליין תפסו תרבות חדשה בימינו. הן יותר פופולריות מתמיד. אנשים מוכנים לשלם סכומים מאוד נדיבים בשביל להיות חלק מהחוויה...

מפת לידה-מה צפוי לכם?
מפת לידה באסטרולוגיה והכוונה מקצועית בהתאמה זוגית, מעברים, הורוסקופ אישי ועוד.

הורוסקופ-זוגיות
מה ההורוסקופ שלכם אומר על זויות? מהי אסטרולוגיה וכיצד היא עוזרת לנתח שאלות הקשורות לזוגיות.

אסטרולוגיה-מעברים
המעברים באסטרולוגיה מאפשרים ההצה לעתיד. אסטרולוגיים רבים מאמינים שכוכבים משחקים תפקיד חשוב בגילוי תופעות עתידיות אצל האדם הפרטי...

התאמה זוגית
כל מה שרציתם לדעת על ניתוח מפת הלידה שלכם באסטרולוגיה המודרנית. התאמה זוגית, מעברים ועוד.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI