דף הבית בית משפחה וזוגיות חיות מחמד קורס אילוף כלבים בצפון
קורס אילוף כלבים בצפון
kinneret 13/10/13 |  צפיות: 13056

אימון או אילוף כלבים הוא מקצוע העוסק בבעלי חיים אלו מהפן ההתנהגותי. אנשי המקצוע המתמחים בכך נקראים מאלפים . בדומה, לקורסים כאלו במקומות אחרים בארץ, גם קורס אילוף כלבים בצפון עוסק בהקניית התנהגויות והרגלים, מיגורם או עיצובם לשם מטרה מסוימת.

הבסיס לעבודתו של המאלף הוא הבנת הפסיכולוגיה או בעברית תורת הנפש של הכלב ובמילים אחרות הגורמים שמונעים או מניעים אותו לבצע פעילויות מסוימות, סוגיה שעוסקת בה גם הפסיכולוגיה בבני האדם.

הבחירה הנכונה של קורס אילוף כלבים בצפון יכולה לעשות את ההבדל ביחסים בין האדם וכלבו. המניעים העיקריים המשותפים לכלל היצורים במשפחת הכלביים ובכללם כלבי הבית הם יצר הציד, שימור הפרט והלהקה. במסגרת האילוף לומד הכלב, שהבעלים הנו המנהיג של הלהקה שהוא משתייך אליה שהיא בני הבית.

בתחום זה קיימות שתי גישות עיקריות. בשיטה אחת נעשה האילוף על ידי מתן חיזוקים חיוביים, בהתחלה לאחר כל פעם שמתבצעת ההתנהגות הרצויה ולאחר מכן לסירוגין על מנת לגמול את הכלב מהחיזוק ולגרום לו לבצע את ההתנהגות גם מבלי שיקבל עליה פרס. בדרך כלל התגמול על ההתנהגות יהיה קשור לאחד היצרים העיקריים של הכלב כאשר בכלבי בית הוא יהיה קשור לאכילה.

שיטה אחרת לאילוף המבוססת על יצר ההימנעות עושה שימוש  בענישה וחיזוקים שליליים שניתנים אחרי התנהגות בלתי רצויה, במטרה למגר התנהגות זו ובאופן עקיף להקנות לכלב התנהגויות חדשות.

באופן כללי קיימים שני סוגים עיקריים של אילוף, מכחיד ויוצר. בדרך כלל, קורס אילוף כלבים בצפון המיועד לאימון כלבי בית יהיה אילוף מכחיד שנועד למגר התנהגויות מסוימות. באילוף היוצר הדגש הוא על בנייה או יצירה של התנהגויות חדשות והוא מיועד בדרך כלל לכלבים המאומנים לצרכים מקצועיים שונים.

לפני שבוחרים קורס אילוף מסוים חובה לברר שאיש המקצוע בעל הניסיון וההסמכה הנדרשים לעיסוק זה ושהוא עבד בעבר עם כלב מהסוג שבבעלותכם.

לקריאת מדריך לבחירת קורס אילוף כלבים בצפון, לחצו כאן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 kinneret


 


מאמרים נוספים מאת kinneret
 
כל המידע הרלבנטי על ייעוץ לפרישה
רבים מאתנו לא נוהגים להקדיש מחשבה רבה לתקופה שלאחר הפרישה מהעבודה ולהכנסה שלנו באותם ימים. כל זאת בדרך כלל תוך כדי הנטייה להאמין שנוכל גם בלי להיערך מראש לשמור על רמת החיים הנוכחית שלנו גם בתקופה זו.

מדוע כדאי לקבל ייעוץ משכנתאות בצפון
10/11/14 | משכנתא
רכישה של דירה ראשונה, החלפה של דירה ישנה בחדשה (משפרי דיור) או מחזור משכנתא קיימת שנלקחה בעבר – כולם צעדים רציניים וחשובים שלא כדאי לעשות בלי להתייעץ עם המומחים. גם באזור צפון הארץ.

עיצוב גינות קטנות
30/04/14 | גינון
כמו כן, עיצוב גינות קטנות בדרך הנכונה על ידי איש המקצוע המתאים מאפשר לבעלים לנצל את המתחם בדרך הטובה ביותר כך שיהיה נעים ושימושי, כל זאת לפי הטעם, התקציב, יכולת האחזקה ושיקולים נוספים.

גינות מעוצבות - שימוש וסגנונות עיצוב
26/03/14 | גינון
בעת תכנון הגינה וההחלטה על הסגנון העיצובי הרצוי, יש לקחת בחשבון גם את האקלים ואת מבנה הגינה, כך שהצמחייה והריהוט שייבחרו, יתאימו וניתן יהיה ליהנות מהגינה לאורך שנים. נקודה נוספת חשובה היא האחזקה של הגינה, גם אותה חשוב לתכנן מראש. אם אינכם רוצים לתחזק את הגינה בעצמכם, בוודאי תרצו להביא גנן מקצועי, כדי לשמור על מראה הגינה, זוהי עלות שיש לקחת בחשבון בעת התכנון.

לימודי רוקחות בחו"ל
התוכניות המציעות לימודי רוקחות בחו"ל קיימות היום במדינות השונות גם בשפה האנגלית, עובדה שמקלה על הסטודנט הזר ומאפשרת לו ללמוד באותה אוניברסיטה ברמה גבוהה וללא צורך בהשקעה נוספת של למידה בשפה זרה.

עיצוב גינות נוי
27/02/14 | גינון
גינה מעוצבת, מביאה את הטבע אלינו הביתה ולכן, רובנו חולמים על גינת נוי יפה בביתנו, בה נוכל לשבת ולהירגע מיום עבודה ארוך ולארח חברים בסופי שבוע. עיצוב גינות נוי, דורש ידע ויצירתיות, כך שרצוי לפנות לאיש מקצוע שיסייע לנו בעיצוב הגינה. אם ברצונכם לקבל הצעת מחיר לתכנון גינה, תוכלו להשאיר את פרטיכם האישיים באתרים השונים של מעצבי גינות ונציג יחזור אליכם תוף זמן קצר.

משכנתאות
27/02/14 | משכנתא
משכנתא היא זכות קניינית על נכס מקרקעין בה הנכס משמש כבטוחה להחזרת ההלוואה ולכן למעשה נמצא בבעלות הגוף המלווה ומשועבד אליו. משכנתא חייבת לפי חוק המקרקעין תשכ"ט-1969 להיות רשומה בלשכת רישום המקרקעין שנכס נמצא באזור השיפוט שלה על מנת שתהיה תקפה לפי הדין.

נדל"ן בארה"ב
27/02/14 | נדל"ן
לפני שמחליטים על נכס מסוג זה להשקעה כדאי לבדוק מספר דברים. ארה"ב מורכבת ממספר מדינות שלכל אחת מהן וייתכן בחלק מהמקרים גם לערים מסוימות מיקרו כלכלה משלהן שיכולים להשפיע על היציבות של התשואה מהנכס. יחד עם זאת, כדאי גם לזכור שמשקיעים שהם סולידיים יחסית עלולים לטווח הארוך לסבול מבעיות בתשואה בגלל ריבית נמוכה. בעיה עקרונית נוספת לאדם בודד שלא נעזר בשירותים של חברה מקצועית היא ניהול הנכס, האחזקה השוטפת שלו, השכרתו ועוד.

משרד רואי חשבון בירושלים - מידע מקיף על שירותי המשרד
30/12/13 | ניהול
פרמטר חשוב נוסף בעת בחירת משרד רואי חשבון בירושלים, הוא צוות העובדים בו. יש לבחון את מידת המקצועיות, הידע והניסיון של רואה החשבון או הצוות המטפל בכם. כמו כן, מוטב לבחון את מידת השירותיות, האדיבות והאפקטיביות שלו. בצורה זו, תוכלו לראות האם אתם מקבלים את התמורה המלאה לכספיכם.

עיצוב גינות נוי - פסטורליה
גינה היא בדרך כלל שטח אדמה הצמוד בדרך כלל למתחם בנוי שמשמש לגידול פירות, ירקות, פרחים ועוד. על אף האמור, לאורך השנים התפתחו גם סגנונות עיצוב גינות נוי שהדגש בהם הוא באסתטיקה של השטח ולכן הוא מוסיף גם לא מעט למראה החיצוני של המבנים שהגינה נמצאת בסמוך אליהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI