דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים בת מצווה בכותל באווירה ייחודית
בת מצווה בכותל באווירה ייחודית
אוהד זמלר 15/01/14 |  צפיות: 2594

ירושלים היא עיר הבירה הנצחית של עם ישראל. זוהי עיר ששוררת בה אווירה ייחודית –  אווירה של קודש, ובעיקר בסמטאות העיר העתיקה ובכותל המערבי, שהינו השריד האחרון מבית המקדש המפואר שבנה הורדוס, לפני כ2000 שנה. בשל קדושתו הרבה של הכותל המערבי, רבים בוחרים לערוך בו טקסים יהודיים שונים, וביניהם גם טקס בת מצווה בכותל שהינו מרגש, ומתנהל באווירה מסורתית שמחה ומלאת הדר. במאמר הבא נדבר על האירוע הייחודי של בת מצווה בכותל, שנערך על ידי חברת עלמא הפקות, שהינה מומחית בעריכת טקסי בת מצווה בכותל, באווירה יהודית מסורתית שמחה.

בת מצווה בלתי נשכחת בכותל המערבי

ביהדות, גיל שתיים עשרה מסמל את התבגרות הילדה, והפיכתה מילדה לאשה. מדובר באירוע יהודי חשוב ביותר, ולפיכך רבים בוחרים לחגוג אותו באתר הקדוש ביותר לעם היהודי – הכותל המערבי. אירוע בת מצווה בכותל הפך להיות נפוץ בשנים האחרונות ואפשר לראות בכותל הרבה טקסי בת מצווה שנערכים בו ברוב הוד והדר. חברת עלמא הפקות מארגנת אירוע נהדר של בת מצווה בכותל, שחברי כלת בת המצווה והחברים של הוריה, וודאי לא ישכחו במהרה, שכן עבור חלקם זו הפעם הראשונה בה ביקרו בכותל המערבי, ועבור חלקם, עבר כבר זמן רב מאז ביקרו בו לאחרונה, ובכך אתם ההורים זוכים לקיים מצווה גדולה!

מה כולל אירוע הבת מצווה של חברת עלמא הפקות?

· שירות של הסעות באוטובוסים אל הכותל המערבי ובחזרה ממנו

· מעגל מתופפים ושופרות, באווירה אמתית של שמחה יהודית במיטבה!

· צילום האירוע על ידי צלמי סטילס ווידאו מקצועיים

· ארוחות בוקר או צהרים באחת משלל המסעדות בירושלים הערוכות לקיום אירועים מסוג זה, במגוון של סגנונות מטבח שונים

· סיור בירושלים אשר ייבחר על ידי הורי כלת הבת מצווה מתוך אפשרויות סיור שונות

צרו קשר עם עלמא הפקות ותזכו לחגוג לבתכם בת מצווה בלתי נשכחת

אז אם אתם הורים שבתם הגיעה בשעה טובה לגיל מצוות, ואתם מעוניינים לערוך לה טקס בלתי נשכח של בת מצווה בכותל המערבי, צרו קשר עם עלמא הפקות ותזכו לערוך אירוע שכל המשתתפים בו ייהנו מאוד, ובייחוד בתכם, כלת בת המצווה.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI