דף הבית ביטוח ביטוח בריאות נטו משווקים – ביטוחי בריאות ותכנון פיננסי
נטו משווקים – ביטוחי בריאות ותכנון פיננסי
אוהד זמלר 23/02/14 |  צפיות: 12786

במאמר הבא נדבר על ביטוחים רפואיים, אשר מכסים הוצאות רפואיות לא צפויות, וכן על הצורך של כל אדם להבטיח את עתידו הפיננסי. כמו כן נדבר על חברת נטו משווקים המשווקת מגוון ביטוחים ובכללם ביטוחי בריאות שנועדו להגן על אדם מפני הוצאות רפואיות היכולות להגיע לסכומי ענק בגין טיפולים רפואיים, ובנוסף גם מעניקה ייעוץ פיננסי העוזר לכל אדם להבטיח את עתידו ואת עתיד משפחתו בעתיד, עת הכנסותיו הכלכליות יפחתו.

מהו ביטוח בריאות?

ביטוח בריאות הינו ביטוח שמכסה הוצאות רפואיות. בביטוח בריאות, המבוטח משלם פרמיה חודשית על מנת שהוא יכוסה מבחינה רפואית בשעת הצורך, ובכך הוא מקטין את הסיכון שייאלץ לשלם הוצאות כבדות באם יזדקק לכך. חברות הביטוח בישראל מציעות מסלולים רבים לכיסוי הוצאות רפואיות, כאשר הפרמיה נקבעת לפי היקף הכיסוי. תנאי הביטוח וסל השירותים נקבעים בין המבוטח לבין המבטח בעת החתימה של המבוטח על הביטוח, וכוללים כיסוי בגין תרופת שאינן בסל, השתלות איברים, ניתוחים פרטיים בישראל ובחו"ל, וטיפולים אחרים שאינם מכוסים על ידי קופות החולים.

הבטיחו את עתידכם הפיננסי

חשוב מאוד שכל אחד יבטיח את עתידו הפיננסי, ויסתכל לא רק על רווחתו בהווה אלא על גם על רווחתו בעתיד, בו בריאותו ויכולותיו הכלכליות יהיו פחותות. את התכנון העתידי הזה לא רצוי לעשות לבד, אלא להסתייע בייעוץ של מומחים, שיעזרו לו לתכנן את עתידו הפיננסי תוך חיסכון של עשרות אלפי שקלים בזכות הבנתם המקיפה, ושירותי הייעוץ המקצועיים המוענקים על ידם.

חברת נטו משווקים

חברת נטו משווקים הינה חברה וותיקה אשר פועלת בשוק הביטוח והייעוץ הפיננסי מאז שנת 1993 ועובדים בה מומחים במגוון תחומים כגון יועצים פיננסיים, סוכני ביטוח, יועצים פנסיוניים ועוד. כמו כן בחברת נטו משווקים עובדים יועצים פיננסיים שמומחים בתחומים כגון מחזור משכנתאות, השקעות בקרנות גידור, השקעות בנדל"ן ועוד. יועצי חברת נטו משווקים מומחים גם בנושאי תכנון פנסיוני להבטחת עתידו הפיננסי של החוסך בעת פרישה, באמצעות קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים וקופות גמל. מעוניינים להבטיח את עתידכם הבריאותי והפיננסי? צרו קשר עם נטו משווקים.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של שדרוג אתרים ו – בניית אתרים מסחריים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI