דף הבית ביטוח ביטוח פנסיוני ייעוץ פנסיוני בסוכנות נטו משווקים
ייעוץ פנסיוני בסוכנות נטו משווקים
אוהד זמלר 23/02/14 |  צפיות: 12596

במאמר הבא נדבר על קופות גמל, שהינן מכשיר פנסיוני לטווח ארוך, ונועדו להבטיח את עתידו הפיננסי של החוסך לאחר יציאתו לגמלאות, ועל חברת נטו משווקים המעניקה ייעוץ מקיף ומקצועי באשר לחיסכון במכשירים פיננסיים אלה. יש לציין שנושא החיסכון הפנסיוני הינו נושא חשוב ביותר שאין להקל בו ראש, ובאמצעות הייעוץ המקצועי של היועצים הפנסיוניים המנוסים של נטו משווקים, מפקיד החוסך את כספיו בתבונה, ובכך מבטיח את עתידו הפיננסי באופן המיטבי ביותר.

קופות גמל

קופת גמל הינה מכשיר פיננסי, אשר מיועד להבטיח את עתידו הפיננסי של כל אדם לאחר פרישתו מהעבודה, וזאת על ידי תשלום של קצבה חודשית קבועה. במשך השנים קיבלה המדינה מספר החלטות לגבי החסכונות הפנסיוניים של הציבור בקופות הגמל.

· עד שנת 2006 הכספים היו ניתנים למשיכה באופן הוני, כלומר בבת אחת כעבור 15 שנה, כך שלמעשה לא הייתה קופות הגמל מכשיר פיננסי לגיל הפרישה בלבד, אלא כמסלול חיסכון לטווח בינוני – ארוך.

· משנת 2006 הכספים ניתנים למשיכה רק בגיל 60 ובאופן הוני (בבת אחת), כך שכל סכום שהופקד עד 2006 ניתן למשיכה לאחר 15 שנים וכל סכום שהופקד בקופת הגמל לאחר תחילת שנה זו ניתן למשיכה רק בגיל 60.

· משנת 2008 הכספים המופקדים מיועדים כולם לקצבה בלבד לאחר יציאת החוסך לגמלאות, דהיינו לגבר מגיל 67 ולאשה מגיל 62.

שירותי הייעוץ הפנסיוני של חברת נטו משווקים

לאחר שאדם פורש לגמלאות הוא זקוק להבטחת עתידו מבחינה פיננסית. קופות גמל הם נושא מורכב שדורש ייעוץ פנסיוני מקיף. המומחים של חברת נטו משווקים יעניקו לכם ייעוץ מקצועי ומקיף, שיחסוך לכם כספים רבים, יניב לכם תשואות טובות בטווח הארוך ויבטיח את עתידכם הפיננסי. אם הנכם מעוניינים בשירותים של ייעוץ פנסיוני מקצועי ומקיף, צרו קשר עם המומחים של חברת נטו משווקים. באמצעות שירותי הייעוץ המקצועיים של נטו משווקים תזכו להבטיח את עתידכם הפיננסי באופן המיטבי ביותר, ובמחירים המשתלמים ביותר, ולדעת שבעת פרישתכם תוכלו לקבל קצבה גבוהה שתאפשר לכם להמשיך באיכות החיים לה הייתם מורגלים עד כה.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של שדרוג אתרים ו – בניית אתרים מסחריים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI