דף הבית רוחניות אסטרולוגיה אסטרולוגיה ומה היא מביאה לנו בחיים
אסטרולוגיה ומה היא מביאה לנו בחיים
Zoar 26/05/14 |  צפיות: 12558

לאיזו אומה שייכת האסטרולוגיה?

קשה לשייך את האסטרולוגיה לאומה מסוימת, עכב העובדה כי במהלך ההיסטוריה מוזכרות אומות רבות כי במאי עסקו ב אסטרולוגיה, והבולטות שבהן הן מצרים ויוון, מסדרון ישנן עוד אומות רבות שיכול השתמשו בכוכבים לצורכי חיזוי העתיד, הכנות למלחמה, רפואה, גילוי בני זוג, להיט ביבול ועוד שונות רבות כי במאי יכול להיות מסוגלים למצוא להן אזכורים בספרי ההיסטוריה.

האם כיום אסטרולוגיה עדיין לא קיימת?

בהחלט. אסטרולוגיה הינה קיימת כבר מאות שנים, ועדיין מתקיימת. תורת האסטרולוגיה עוברת בדורות והינה שייכת יכול להיות לעבר, יכול להיות גם להווה וכמובן- יכול להיות לעתיד. יכול להיות היום ישנם אסטרולוגים לא מעט כי במאי יש אינטרס בקריאת מפת הכוכבים, מבינים אותה הדרך בהיר וקל לא פחות מהאסטרולוגים של היה פעם ובהחלט מביאים תשובות אמיתיות, חכמות ואמינות משתחרר מן כל ספק.

האם הורסקופ בעיתון הוא מוניטין?

אנשים רבים עשויות להאמין למה שכותב להם הורוסקופ בעיתון, מסדרון זוהי מציאות עגומה למדי, משום שברוב המקרים המכריע מי אתה שיושב וכותב את ההורוסקופ בעיתון הוא אינו אסטרולוג אלא שרלטן שרצה לפגוש כל עוד עמוד של תוכן החומר בעיתון. הורסקופ הוא עניין אינטנסיבי, ואין להקל שבו ראשונית אחרת להאמין זה מילה שכתובה בעיתון משום שלרוב אלו דיבורי סרק אשר אינם מבוססים על אסטרולוגיה ותו לא.

1 כי כי במאי רוצה לברר על מהו ההורוסקופ שלו וכיצד עליו לנהל את חייו הדרך הכי מאובטח והכי מוניטין רוצה לו לפנות ישר ביצות חדרי אמבטיה פרטיים של אסטרולוגיה אשר אולי ממוקדת עליו על ידי בירור של התאריך בו הוא נולד, לעיתים אפילו השעה- פרטים אלו יכולים להציג לאסטרולוג זווית ראייה מעמיקה ומרתקת לתוך נבכי נפשו ועתידו של האדם.

הורסקופ אישי אצל מומחים

אם אתם סקרנים לדעת מ צופן לכם העתיד, או רוצים למצוא מהו ההורוסקופ שלכם, מתי תמצאו אהובה ומתי זה הזמן הנכון להשיג צעדים דרמטיים ושינויים בחיים אז לאסטרולוגיה יש את כל התשובות מוכנות בעבורכם. המומחים בתורת האסטרולוגיה יכולים ו רזה בעבורכם את העתיד ולנבא לכם בצורה מדויקת ובטוחה מה עתיד לקרות בכל מקום אתר בחייכם- זכרו: הכוכבים רושמים את הכול.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Zoar


 


מאמרים נוספים מאת Zoar
 
אסטרולוגיה ומה היא מביאה לנו בחיים
קשה לשייך את האסטרולוגיה לאומה מסוימת, עכב העובדה כי במהלך ההיסטוריה מוזכרות אומות רבות כי במאי עסקו באסטרולוגיה, והבולטות שבהן הן מצרים ויוון, מסדרון ישנן עוד אומות רבות שיכול השתמשו בכוכבים לצורכי חיזוי העתיד, הכנות למלחמה, רפואה, גילוי בני זוג, להיט ביבול
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI