דף הבית בניין ואחזקה ריהוט מדוע אבן היא חומר נהדר לבניית ריהוט רחוב
מדוע אבן היא חומר נהדר לבניית ריהוט רחוב
outdoordesign 07/09/14 |  צפיות: 46592

האלמנט החשוב ביותר בריהוט רחוב הוא עמידותו בפני פגעי מזג האוויר השונים. בסופו של דבר, ריהוט רחוב מוצב בחוץ, לכל אורך שעות היממה ולכל אורך ימות השנה. התוצאה של היותו מוצב בחוץ כל הזמן היא שהוא חשוף לפגעים רבים של מזג האוויר. הדבר נכון במיוחד בישראל, בה שורר לעתים אף מזג אוויר קיצוני מבחינת חום, קור, רוחות, לחות, רטיבות וכדומה. ריהוט רחוב שאינו עמיד בפני כל הפגעים הללו, אין טעם להציבו ברחוב או להשקיע ברכישתו.

בחיפוש שלנו אחר החומרים הטובים ביותר לריהוט רחוב, אנחנו נתקלים שוב ושוב בחומר הכמעט ברור מאליו – האבן. האבן היא חומר נהדר, טבעי, יפה ומרתק, אשר מאפשר מגוון רחב מאוד של אפשרויות מבחינת עיצוב, נוחות, פרקטיקה וכמובן, עמידות.

ראשית, האבן היא חומר טבעי ועמיד בפני עצמו. רוב פגעי מזג האוויר אינם משפיעים על האבן, כי אם כאשר מסתכלים לטווח הארוך מאוד כמובן שתהיה שחיקה מסויימת בחומר. אבל זה נכון לא רק לגבי האבן, אלא לכל חומר שאפשר להעלות על הדעת. בסופו של דבר, לאחר מאות שנים, האבן תיפגע באופן אשר בולט לעין מפגעי מזג אוויר כגון רוח ומים. אבל זה לא אמור להשפיע על הבחירה שלה כחומר מצויין לבניית ריהוט רחוב .

שנית, האבן היא חומר נהדר לעיבוד, באופן אשר מאפשר ליצור ממנה מגוון רחב מאוד של סגנונות עיצוביים, מקוריים ומיוחדים. בסופו של דבר, אנחנו מבקשים לעצב את הרחוב באמצעות אלמנטים שונים ובראשם ריהוט הרחוב. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי הכנסת ריהוט מעוצב אל הרחוב. כלומר, מעבר לחשיבות של היותו של הריהוט ברחוב עמיד מאוד בפני כל פגעי מזג האוויר, ריהוט הרחוב צריך להיות גם מעוצב באופן מיוחד.

האבן מאפשרת לעצב אותה כפי שרוצים – אפשר ליצור ממנה מגוון רחב של דוגמאות, אפשר ליצור ממנה מגוון רחב של צורות, ואפשר ליצור ממנה מגוון רחב מאוד ומעניין של רהיטים. כך למשל, אפשר לבנות כיסאות מאבן, ספות מאבן וספסלים מאבן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 outdoordesign


 


מאמרים נוספים מאת outdoordesign
 
ריהוט גן מעץ מלא – כדאי לרכוש או לא?
רבים נוהגים להתלבט לגבי רכישה של ריהוט גן מעץ מלא. מהצד האחד

ריהוט גן איכותי ומומלץ
17/10/14 | שיפוצים
המגוון כיום בשוק ריהוט הגן הוא עצום. יש המון סוגים ודגמים שונים של ריהוט גן,

מדוע ריהוט גן מאבן טבעית הוא השקעה ארוכת טווח
17/10/14 | ריהוט
רבים לא נוהגים להסתכל על ריהוט גן מאבן טבעית כהשקעה ארוכת טווח, ואנחנו רוצים לספר לכם מדוע למעשה יהיה זה חכם להסתכל על המצב באופן כזה.

מדוע אבן היא חומר נהדר לבניית ריהוט רחוב
07/09/14 | ריהוט
האלמנט החשוב ביותר בריהוט רחוב הוא עמידותו בפני פגעי מזג האוויר השונים. בסופו של דבר, ריהוט רחוב מוצב בחוץ, לכל אורך שעות היממה ולכל אורך ימות השנה

ריהוט גן מאבן
02/09/14 | גינון
האבן היא אחד החומרים העתיקים ביותר עימם האדם למד לעבוד. יש לכך סיבה טובה מאוד – האבן היא חומר מעולה, חזק, עמיד, כבד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI