דף הבית בידור ופנאי צילום צילום חתונה בסגנון אופנה
צילום חתונה בסגנון אופנה
קובי אסטנגלוב 23/02/15 |  צפיות: 12798

צילום חתונה בסגנון אופנה

התמונות המרהיבות שאנחנו רואים בכל הקטלוגים היוקרתיים בכל הקשור לצילומי חתונה או צילומי טראש דה דרס לקוחים לרוב מעולם האופנה, כל אלה גורם לזוג שמצטלם לסוג זה של צילומים אם זה צילומי חתונה או צילומי טראש דה דרס לרצות מאוד גם תמונות כאלה, אבל בפועל זה לא יוצא כך.  כל צלם חתונות או כמעט כולם שואפים לצלם את תמונות החתונה או הטראש דה דרס בסגנון אופנה, אז למה זה כל כך קשה, הרי עם את צילומי הבוק בת מצווה כמעט תמיד עושים בסגנון אופנה אז למה זה יותר קשה בצילומי חתונה? בניגוד לצילומי בוק בת מצווה או צילומי אופנה, בצילומי חתונה וטראש דה דרס מצטלמים בזוג ובדרך כלל גם יש מלווים נוספים דבר זה מקשה מאוד על צלם חתונות וגם מקשה על העמדות של המצולמים ופוגע באווירה שנותנת תחושת האופנה, בנוסף לכך צילומי בוק בת מצווה נעשים בהרבה מקרים בסטודיו מקצועי דבר שמשדר מאוד את סגנון האופנה. אך בכל זאת בצילומי טראש דה דרס יש עדיין משהו מודרני ואופנתי מאוד בתמונות שקשה לפספס שם את המחשת סגנון אופנה, במיוחד שמדובר בים ושקיעה וכד'. גורמים נוספים שמשפעים על הקושי בלהפוך את התמונות לתמונות בסגנון אופנה זה המתח הרב שהזוג שרוי בו במהלך צילומי החוץ של החתונה. אך בכל זאת מה אפשר לעשות את הצילומים למרהיבים כמו שאתם רואים בקטלוגים:

לצלם לחוד – על צלם חתונות לצלם כמה תמונות לכל אחד מבני הזוג בנפרד עם זה בצילומי החוץ של יום החתונה או בצילומי הטראש דה דרס, לבן אדם בודד הרבה יותר קל וניראה גם כיותר תמונת אופנה.

להפיג מתחים - כשהזוג מתוח העמדות לא נראות טביעות ולכן התמונות נראות בהתאם, כידוע לתמונות אופנה העמדות זה הכי חשוב מבחינת המודלים או המצולמים.

סטייל - סטיל טוב עושה את התמונה טובה ואפילו אולי זה הגורם החשוב ביותר.

לוקיישן - בבחירת מקום יש חשיבות לא מועטה עם זה בצילום חתונה, צילומי הטראש דה דרס, או בוק בת מצווה.

צלם חתונות - לכל צלם חתונות יש את הסגנון, הידע, ניסיון, והתמחות שלו, לכן תקפידו היטב בבחירת הצלם חתונות שלכם.

עריכה - כאמור עריכה ועיבודים בפוטושופ הם שעושים ותורמים הרבה לאווירת התמונה, אך גם זה לא קשור עליכם כזוג שמצטלם לטראש דה דרס או לצילום חתונה, אלה קשור יותר לצלם חתונה שלכם.

מאמר זה נכתב על סמך ניסיוני כצלם חתונות וצלם אופנה


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קובי אסטנגלוב

קובי אסטנגלוב צלם חתונות ואירועים

www.bephoto.co.il 


מאמרים נוספים מאת קובי אסטנגלוב
 
אופן פעולת המצלמה
16/06/15 | צילום
היום אחד התחביבים הנפוצים ביותר הוא צילום, וכמו הרבה חובבים כך גם הצלמים המקצועיים לא כל כך יודעים את אופן פעולת המצלמה. במאמר זה יצוין בהסבר מפורט את הפעולות הבסיסיות של המצלמה, ואיך מזה שאנו יודעים את פעולת המצלמה ליעל את יכולת הצילום שלנו

צילום חתונה בסגנון אופנה
23/02/15 | צילום
תמונות אופנה תמיד גרמו לנו לעניין, לכן כאשר מדובר בצילומי חתונה או צילומי טראש דה דרס תמיד רצינו תמונות כאלה עם זה מצד הזוג שמצטלם או מצד צלם חתונות, במאמר זה אני יסביר וייתן טיפים איך לבצע צילומים אלה קרוב ככל האפשר לצילומי סגנון אופנהץ
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI