דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה דיאטה מהירה מאוד
דיאטה מהירה מאוד
קובי עזרא Ph.D יעקב מומחה לרפואה נטורופטית 05/04/15 |  צפיות: 15022

איך דיאטה המהירה פועלת?

אם היינו לזקוקים לתזונה שתסייע לנו לדיאטה מהירה!? חמישה ימים של אכילה נורמלית, עם מעט מחשבה לשליטה עצמית עם ספירת קלוריות ופרוסת עוגה לאם זה מה שאנו רוצים. ואז, בשני ימים האחרים, יש להפחית את צריכת הקלוריות שלנו עד 500 קלוריות לנשים ועד- 600 קלוריות לגברים.
  דיאטה מהירהhttps://www.youtube.com/user/FastDiets1
  דיאטה מהירה. דיאטות לירידה במשקל. ישנן סיבות שונות לאיזון המשקל ודיאטות שונות: החל ממראה חיצוני, עיסוק בספורט ובריאות, לרבות בריאות הלב וכלי הדם ומניעת סרטן....

 1. מאחר שאנו בצום רק ליומיים של בחירה שלנו בכל שבוע, ולאכול כרגיל בחמישת הימים האחרים, תמיד יש משהו חדש וטעים באופק הקרוב. בקיצור, זה קל לעמוד במשטר שמבקש רק לך להגביל את צריכת הקלוריות שלך מעת לעת.
  יש לזכור כי התכנית נועדה כדרך משולטת היטב לחיים ארוכים יותר, בריאים יותר; ירידה במשקל היא פשוט תוספת שמחה לכל זה.
  כמה קלוריות ביום שאנו בדיאטה מהירה?
  ייתכן שההמלצה לנשים לצרוך 500 קלוריות ולגברים כ- 600 קלוריות ביום של ה"צום".
  אתם יכולים להשתמש במחשבון לחישוב ה- BMI, BMR שלך (שיעור חילוף חומרים בסיסי) ו-TDEE (סך ההוצאה אנרגיה יומית).
  חישוב BMI (אינדקס מסת גוף)
  BMI הוא חישוב של שומן גוף המבוסס על גובה ומשקל. יש לו מספר מגבלות: זה לא מדויק לנשים בהריון, אנשים מתחת לגיל 5, ואנשים עם שרירים גדולים מאוד. כמו כן, אינו לוקח בחשבון גיל והמלצות סטנדרטיים אינן חלות ילדים או בני נוער.
  חישובים של BMR (קצב חילוף חומרים בסיסי)
  שיעור חילוף חומרים בסיסי - כמות קלוריות שאתם מבזבזים יושבים למשך 24 שעות וכשאנו ללא פעילות כלל. אנחנו משתמשים מיפלין-סט. משוואות Jeor (לעיל) להעריך BMR שלך שהוא האמין להיות מדויק יותר ממשוואת האריס-בנדיקט יותר נפוץ.
  חישוב TDEE (סך הוצאה אנרגיה יומית)
  TDEE הוא מספר הקלוריות שרפו ביום דרוג BMR לרמת פעילות. זה מספר הקלוריות שאנו צריכים ליום בכדי לשמור על המשקל הנוכחי שלנו והוא על הסכום שאנו צריכים לאכול בימים שאנו לא בצום.
  לאנשים יש נטייה להפריז בהערכת הפעילות הגופנית שהם עושים, כך שאם במקרה של ספק, לבחור את רמת הפעילות הנמוכה.
  רמות פעילות
  בישיבה: מעט או ללא פעילות גופנית. רמה זו היא למי שלא או לא יכול לשלב פעילות גופנית בחיי היומיום שלהם (לדוגמא כוננים ולא הולך, לוקחת את המעלית ולא במדרגות, יש עבודה משרדית או ניידות מוגבלת). בקלילות פעילה: תרגיל אור או ספורט 1-3 ימים בשבוע. רמה זו כוללת אנשים שמשלבים הליכה ופעילות ליום שלהם לפעילות יום אבל אין לי משטר תרגיל בתרגיל כזה או או לשחק ספורט פחות משלוש פעמים בשבוע. במתינות פעילה: פעילות גופנית מתונה או ספורט 3-5 ימים בשבוע. רמה זו היא עבור אנשים שמבצעים פעילות גופנית או בספורט פעיל מאוד לפחות 30 דקות ללא הפסקה בכל פעם לפחות שלוש פעמים בשבוע, בכל שבוע. זוהי הרמה עבור אנשים שלשמור על משטר כושר טוב שמתאים לחיי היום-היום שלהם. פעיל מאוד: תרגיל קשה או ספורט 6-7 ימים בשבוע. רמה זו תכלול ספורטאים הלא מקצועיים רציניים באופן פעיל לאימונים, לדוגמא, טריאתלון שדורש ליד תרגיל קשה מדי יום לפחות שעה בכל פעם. פעיל מאוד: תרגיל קשה מאוד או ספורט יותר מפעם אחת בכל יום ועבודה פיזית. רמה זו היא עבור אנשים שעושים פעילות גופנית מספר פעמים ביום, לפחות שעה בכל פעם ועם הסוג של עבודה פיזית שדורש כושר עליון. רמה זו היא לא נפוצה - רוב הספורטאים הלא מקצועיים באימונים רציניים יהיו ברמה "מאוד הפעילה" לכל היותר.
 2. דבר זה תלוי איך והאים אנו פעילים. פעילות גופנית סדירה שורפת את קלוריות וזה טוב בשבילך.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קובי עזרא Ph.D יעקב מומחה לרפואה נטורופטית

קובי עזרא Ph.D מומחה לרפואה נטורופטית, ומאמן כושר. מרצה במכון מור (לאוסטאופורוזיס) ובבית הספר להסמכות מאמנים של וינגייט - באוניברסיטת ת"א (אימונים לפיתוח הגוף ותזונה).

כתב את הספרים:
1. אבן הפינה בתחום פיתוח הגוף.
2. ספורטולוגיה - המדריך לספורטאי.
3. סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאות!

בעל קליניקה לרפואה נטורופטית ונותן שרותים:
* טיפול במחלות שונות (כולסטרול, מחלות לב, סוכרת ועוד...).
* דיאטות הרזייה ועיצוב הגוף.
* פיתוח גוף - עיצוב וחיטוב הגוף.
לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140
אתר: פיתוח גוף, אתר: דיאטה מהירה

דיאטה מהירה1, סוכרת הריון, אנטי אייג'ינג

פיתוח גוף

דיאטה מהירה | דיאטה אישית 


מאמרים נוספים מאת קובי עזרא Ph.D יעקב מומחה לרפואה נטורופטית
 
קובי עזרא ויוסי אדרי תחרות מר ישראל, פיתוח גוף, פיתוח שרירים
קובי עזרא, יוסי אדרי, פיתוח גוף, פיתוח שרירים, תחרות מר ישראל, תחרות מר ישראל יוסי אדרי מנתניה הוא אלוף האלופים בתחרות מר ישראל: "עשור אני מחכה לגביע", היה שווה לחכות 40 שנה כדי להגיע ליום הזה", הוא אומר וחושף את הדיאטה המיוחדת שלו

דיאטה מנצחת תרופות לאנטי-אייגינג ובריאות מטבולית, קובי עזרא חוות דעת
21/11/21 | השמנת יתר
דיאטה מנצחת תרופות לאנטי-אייגינג ובריאות מטבולית, קובי עזרא חוות דעת. המחקר, שנערך בעכברים, הראה שלתזונה (כולל קלוריות כללית ומאזן מאקרו-נוטריינטים) הייתה השפעה גדולה יותר על ההזדקנות והבריאות המטבולית מאשר לשלוש תרופות הנפוצות לטיפול בסוכרת ולהאטת ההזדקנות. הממצאים מתפרסמים ב- Cell Metabolism.

איך להיות גבוה יותר? קובי עזרא
איך להיות גבוה יותר? קובי עזרא. ישנו הורמון בגוף האדם הידוע כהורמון גדילה אנושי (HGH, Human Growth Hormone) המווסת את הגובה. הורמון הגדילה מיוצר ע"י בלוטת יותרת המוח וחיוני ביותר לצמיחה של עצמות ארוכות וסחוס.

איך להיות גבוה יותר? קובי עזרא
איך להיות גבוה יותר? קובי עזרא. ישנו הורמון בגוף האדם הידוע כהורמון גדילה אנושי (HGH, Human Growth Hormone) המווסת את הגובה. הורמון הגדילה מיוצר ע"י בלוטת יותרת המוח וחיוני ביותר לצמיחה של עצמות ארוכות וסחוס.

צמיחה וגדילה בגובה - קובי עזרא PhD
צמיחה וגדילה בגובה - קובי עזרא PhD, צמיחה וגדילה בגובה נוצרת ע"י התארכות עצמות הארוכות, כתוצאה מכונדרוגנזה בצלחות האפיפיזאליות, המכונות גם צלחות הגדילה. תהליך זה נובע מהתרבות כונדרוציטים, היפרטרופיה והפרשת מטריקס חוץ תאית. המאורגן על ידי רשתות מורכבות של גורמים תזונתיים, תאיים, פרצרין ואנדוקריניים. ניתן להגדיר את גיל ההתבגרות כתקופת המעבר מילדות דרך התפתחות מאפיינים מיניים משניים ועד השגת הגובה הסופי בבגרות. מהירות הצמיחה מוגברת בתחילת המוקדמות או באמצע החיים, ידועה כגידול הפוברטלי.

קריאטין - קובי עזרא
קריאטין - קובי עזרא היא חומצה אורגנית חנקנית הנוצרת באופן טבעי. תפקידו העיקרי של הקריאטין הוא להקל על מיחזור של אדנוזין טריפוספט (ATP), מטבע האנרגיה של התא, בעיקר ברקמת השריר והמוח.

דיאטה מהירה מאוד
05/04/15 | דיאטה
דיאטה מהירה. דיאטות לירידה במשקל. ישנן סיבות שונות לאיזון המשקל ודיאטות שונות: החל ממראה חיצוני, עיסוק בספורט ובריאות, לרבות בריאות הלב וכלי הדם ומניעת סרטן....

חיטוב הגוף - קובי עזרא
21/06/14 | דיאטה
בדיאטת דיאט2אול אוכלים כמעט הכל! אך לרוב הדיאטה נקבעת בהתאם למה שהמטופל אוכל באורח ה"נורמאלי" שיגרתי. וכמובן בשילוב המזונות הייחודי! מניב את התוצאות האופטימאליות לחיטוב הגוף באופן מקסימאלי ומהיר ביותר.

מניעת סוכרת מסוג 2
יש חוקרים הטוענים שניתן למנוע סוכרת מסוג 2, זאת ע"י שינוי בהרגלי החיים. היות ותוכנית תזונה ודיאטה נכונה המותאמים לפרט בשילוב תוכנית אימונים אכן עשויים למנוע את התפתחות הסוכרת מסוג 2. סוכרת מסוג 2 או סוכרת מבוגרים בלשון העם, בעלת מרכיב גנטי חזק יותר, תזונה ואורח חיים משפיעים על הסיכוי שהמחלה תתרחש בגיל צעיר יותר-40 או מבוגר יותר 60 ומעלה או אולי לעולם לא?!. הסיכון לסוג להופעת סוכרת מסוג 2 וסוכרת הריונית יכול להיות ירידה ע"י בשמירה על משקל תקין – כלומר השמנה יתרה ותזונה לא בריאה.

ויטמין d אוסטאופורוזיס
ויטמין d אוסטאופורוזיס ויטמין D או (Cholecalciferol) הוא ויטמין מסיס בשומן העוזר לגוף לספוג סידן. ויטמינים מסיסים בשומן מאוחסן ברקמות השומן של הגוף. בנוסף לסיוע לגוף לספוג סידן, ויטמין D גם מסייעת לגוף לשמור על כמות של סידן וזרחן בדם הנכונה. תוספת סידן וויטמין D מהווה טיפול הכרחי באוסטיאופורוזיס. מחלת האוסטאופורוזיס נמצאה מלווה באבחון שכיחות גבוהה של חסר בויטמין D. מקורות מזון ויטמין D מצויה במזונות הבאים: מוצרי חלב גבינה חמאה חלב מועשר (כל חלב בארה"ב הוא מועשר בויטמין D) דגים צדפות דגני בוקר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI