דף הבית חוק ומשפט ייעוץ משפטי תרגום נוטריון
תרגום נוטריון
הדס כהן 03/05/15 |  צפיות: 12357

אישור על נכונות תרגום

אחת מסמכויותיו של הנוטריון הינה מתן אישור על  נכונות תרגום. ישנן שתי אפשרויות למתן אישור זה התלויות במקרה הנדון. במידה והנוטריון בקיא בשתי השפות, השפה ממנה מתורגם המסמך והשפה אליה הוא מתורגם, יכול הנוטריון לתת אישור נוטריוני על נכונות התרגום. במידה והנוטריון אינו שולט בשתי השפות הוא ייפנה למתורגמן אשר בקיא בהן והאישור הנוטריוני יהיה על כך שהמתורגמן חתם בפני הנוטריון שהתרגום נכון.

שירותי תרגום

מעבר, לשירותים הכלולים בשירותי תרגום נוטריון, מספק משרדינו את השירותים הבאים: תמלול קלטות, תרגום קלטות, כל חומר אשר הוקלט ותומלל ניתן לתרגם ולתת לו אישור נוטריון, תרגום סימולטני, שירותי דפוס, משרד והדפסה, שיכתוב ושחזור מסמכים, כתיבת ועריכת ביוגרפיות, תיעודם ושחזורם של מאורעות לצרכי הנצחה, תרגום ספרים, שירים, מחזות, סרטים, הצגות, סרטים תיעודיים, כתוביות, סדרות טלוויזיה, אתרי אינטרנט סימני מסחר, פרסומות, ספרי לימוד, עריה והגהה לשונית, תרגום לאומנות, תרגום עבור תקשורת זרה ועוד.

שפות

בזכות שיתוף-פעולה עם נוטריונים אחרים אנו מספקים שירותי תרגום עבור מבחר גדול מאד של שפות הכולל: אנגלית, ספרדית, צרפתית, גרמנית, סינית, יפנית, רוסית, יוונית, שבדית, רומנית, פולנית, הונגרית, טורקית, בולגרית, הולנדית, איסלנדית, דנית, סרבית פרסית, אמהרית, סלובנית, קרואטית, בלארוסית, פינית, תאילנדית, ערבית, הודית, איטלקית, פורטוגזית, וייטנאמית, ליטואנית, ארמנית, בוסנית, צ'כית, אסטונית, אוקראינית, עברית וקוריאנית.

תרגום מסמכים ותעודות

המשרד מספק, שירותי תרגום נוטריון ואישור נוטריון על נכונות תרגום, עבור: תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום עסקי, תביעות, סילבוס, תרגום להוצאת דרכון זר, תרגום להגירה, תרגום להוצאת ויזה, חוזים, מכרזים, מסמכים שונים, תעודת נישואין, תעודת בגרות, דיפלומות, תמצית רישום, תעודת פטירה, תעודת זהות, תעודת התאגדות ועוד.

סמכויות נוטריון

מעבר, לשירותי הנוטריון הקשורים בתרגום, מספק משרדינו גם את יתר השירותים הנוטריונים כמפורט באתר. המשרד הראשי שלנו ממוקם בתל-אביב וישנם סניפים גם בירושלים, חיפה, באר-שבע וכפר-סבא. בכל הסניפים ישנם נוטריונים מוסמכים ובכולם תקבלו יחס מקצועי ואדיב ביותר. נשמח לענות על שאלותיכם, לייעץ ולספק את שירותי הנוטריון ושירותי התרגום הדרושים לכם. ,


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
שווי יהלומים
28/01/24 | נישואין
יהלומים הם ללא ספק הבחירה המועדפת של רבים מאיתנו במסגרת מגוון התכשיטים השונים. לצד היוקרתיות והערך הרב שיש לכל יהלום, ניתן למצוא גם לא מעט חיקויים וזיופים. אז כיצד נדע להעריך שווי יהלומים?

הערכת תכשיטים
בעולם התכשיטים ניתן למצוא מגוון נרחב של תכשיטים, כך שאין פלא שעסקאות רכישה/ מכירה של תכשיטים הן עסקאות נפוצות למדי. מאחר ומדובר בעסקה הכרוכה בהשקעה של סכומים לא מבוטלים, מומלץ יהיה לפנות לשירותי הערכת תשיטים, בכדי לוודא כי התכשיט המיועד אכן שווה את ההשקעה שלנו

שווי יהלומים
יהלומים הם בעלי מקום ייחודי בהיסטוריה, וזה כך כבר מאות שנים. מעבר ליופי המיוחד שלהם, הם גם בעלי משמעות סימבולית- יהלומים מייצגים אהבה, כוח ויוקרה. מסיבות אלה ליהלומים יש שווי גבוה, אותו מודדים דרך ארבעה קריטריונים. השילוב של ארבעתם נותנים לכם את הערך של היהלום ואת השווי שלו בהתאם. את כל אלה מודדים אנשי מקצוע בתחום היהלומים.

הערכת תכשיטים
תכשיטים קיבלו מקום של כבוד בעולמנו, ורבים בוחרים לענוד אותם - גם ליומיום וגם לאירועים מיוחדים. יש להם ערך מבחינה תרבותית ומבחינה היסטורית, והשווי שלהם בהתאם. הערכת תכשיטים היא חיונית מסיבות רבות, ואותה מבצעים אנשי מקצוע שידעו לבחון את הקריטריונים השונים.

הערכת תכשיטים. שווה השקעה
על מנת לבצע הערכת תכשיטים נכון וכדאי לגייס אנשי מקצוע בעלי ידע עשיר ומתקדם בחומרים בהם מיוצרים תכשיטים: כסף, פלטינה, זהב ועוד.. היום ניתן למצוא כמעט כל תכשיט שרק נדמיין בטווח רחב של מחירים. לצד תכשיטים שווי ערך המיוצרים מחומרי גלם משובחים קיים שוק עצום של תכשיטים שעל פניו נראים המיטב שבמיטב אבל בפועל הם מיוצרים מחומרים זולים ופשוטים.

שווי יהלומים – כי יש להם ערך רב
שווי יהלומים צריך להיעשות על ידי מביני עניין ודבר בלבד. אנשי מקצוע מיומנים, בעלי ידע וכלים. ומדוע זה חשוב? כי יש לזה ערך. האם הייתם רוצים שיהלומים שבידכם יוערכו מחצית משווים? ככל הנראה לא. ההשערה היא שתבחרו לגשת למי שייתן לכם הערכה מדויקת. לכן, בדיקה מקצועית של שווי יהלומים שווה את ההשקעה ואת הזמן.

בדיקה גיל
02/11/23 | NLP
בדיקה גיל

כיצד מתבצע אבחון שווי יהלומים?
24/09/23 | חקירות
אם חשבתם שלהביט ביהלום ולהתפאר מיופיו החיצוני זו הערכה לשוויו של יהלום אז קבלו תיקון. שוויו של יהלום נמדד על ידי פרמטרים רבים, לצד זאת, צריך לדעת להבחין כי איננו מעריכים חיקוי זול שאיננו שווה הערכה ראויה כלל. על מנת לבצע בחינת שווי יהלומים נכון להיוועץ באיש מקצוע בעל ידע נרחב בענף.

הערכת אומנות. פשוט חובה
יצירת אומנות בעלת ערך ומשמעות לא יכולה להיות ללא הערכה. חובה על בעל יצירת אומנות לדעת מה הוא מחזיק בידיו. הדבר הבסיסי לעשות הוא לבצע הערכת אומנות על ידי איש מקצוע בעל ידע. איש המקצוע הנכון יהיה בעל הידע לתת מענה מקיף אודות היצירה. החומרים מהם היא עשויה, רקע והיסטוריה, שנותיה, מקורותיה ועוד. אי אפשר להחזיק ביצירת אומנות מבלי לדעת את הפרטים הללו שהסך שלכם יחד מסכם את שוויה וערכה המדויק

הערכת אומנות. הבחנה מקצועית
ראוי לה ליצירת אומנות שתהיה בידיים טובות. כלומר, אם יש בידנו יצירה שעל פניו נראית עם רקע ואיכויות יוצאות דופן נכון שנבדוק אותה ונעריך אותה נכונה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI