דף הבית תחבורה ורכב רכב יונדאי i10 – מיני או סופר מיני, ומה ההבדל ביניהם?
יונדאי i10 – מיני או סופר מיני, ומה ההבדל ביניהם?
כתיבת מומחים 02/11/15 |  צפיות: 3196

אם אתם מחפשים רכב קטן למשפחה או לעצמכם, כנראה כבר נתקלתם בשני מונחים המתארים קטגוריות רכב, וייתכן שאתם לא בטוחים שאתם ממש מבינים מה ההבדל ביניהם: קטגוריית המיני וקטגוריית הסופר מיני. האם סופר מיני הוא עוד יותר מיני ממיני, או שדווקא מדובר במיני משודרג? ובכן, מיני היא קטגוריית הרכבים הקטנים ביותר, כלי רכב המגיעים עם מנוע בגודל 1 ליטר עד 1.25 ליטר, ומתאימים בדרך כלל ל 4 נוסעים, על אף שחוקית ניתן להסיע בו 5 נוסעים סך הכל. יונדאי i10 הוא רכב מיני המשתייך בדיוק לקטגוריה זו.

רכבים קטנים מאוד ורכבים שהם פשוט קטנים

קטגוריית הסופר מיני היא קטגוריית הרכבים הקומפקטיים, כלומר רכבים שהם מעט יותר גדולים ממיני ומעט יותר קטנים מרכב משפחתי, מעין קטגוריית ביניים בין קטגוריית המיני וקטגוריית המשפחתיות. בקטגוריה זו, הרכבים מאופיינים בנפח מנוע של 1.25 עד 1.4 ליטר ואלו כבר יכולים להכיל 5 נוסעים בצורה נוחה למדי. מן הסתם, לכל אחד מסוגי הרכב הללו יש את היתרונות והחסרונות שלו, ואין פה טוב יותר או טוב פחות באופן אבסולוטי. ישנם אנשים רבים שעבורם יונדאי i10 הוא הרכב האולטימטיבי שמעניק להם את הערכים שהם זקוקים להם, ואחרים שדווקא רכב סופר מיני הוא הרכב המספק להם את חבילת הערך הטובה ביותר.

חסכון בדלק ועלויות, וניידות גבוהה

הערכים הבולטים ביותר עבור מכוניות מיני כמו יונדאי i10 הם חסכון בדלק ועלויות ביטוח, זיהום אוויר נמוך ויכולת תנועה קלה ונוחה במרחבים עירוניים צפופים. דגמים בקטגוריה זו יכולים להציע חסכון בדלק שיכול להגיע עד 25 ק"מ לליטר, רמת צריכת דלק שאי אפשר למצוא באף קטגוריית רכב אחרת. נפח המנוע הקטן הוא זה שמאפשר להניע את הרכב באמצעות כמויות קטנות יחסית של דלק. ערך מרכזי נוסף של מכוניות המיני הוא הגודל הקומפקטי שלהן, המאפשר להן לנוע בקלות בכבישים עירוניים צפופים, ולאתר חניה בקלות רבה יותר מכל סוג רכב אחר.

התאמת הרכב הנדרש על פי הערכים המרכזיים החשובים לכם

ישנם אנשים שכמובן ערכים אלה הם אינם הערכים המרכזיים שעומדים עבורם על הפרק, ועבורם חשוב יותר שיהיה תא נוסעים מרווח יותר, גם אם זה אומר עלויות דלק מעט יותר גבוהות. אם אתם מחפשים רכב קטן, קומפקטי, נייד מאוד וחסכוני מאוד, רכב מיני כמו ה i10 הוא בדיוק הרכב שאתם מחפשים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 כתיבת מומחים


 


מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים
 
פוליסת חיסכון – יתרונות אפיק השקעה לחיסכון מול תוכנית חיסכון בפק"מ בבנק
הילדים הם הדבר החשוב לנו ביותר, זה שאנו עושים הכול בשבילו. כבר מרגע לידתם אנחנו דואגים להם ונותנים להם כל מה שאנחנו יכולים, וכמובן דואגים להם לאוכל, בית לגור בו, וכל מה שהם צריכים. אך טבעי הוא הדבר שנחשוב גם קצת קדימה לשנים הבאות, ואם אנו כאלו אז תוכנית חיסכון לילדים היא משהו שאנחנו חייבים לדאוג לו. ללא תוכנית כזו הם יתחילו את החיים שלהם בלי סכום כסף קטן שידחוף אותם, וללא סכום כסף כזה יהיה להם קצת יותר קשה להתחיל את החיים. פוליסת חיסכון לדוגמא היא אפיק השקעה מצוין ששווה לשקול אל מול הפקמים שמציע

פוליסת חיסכון – יתרונות אפיק השקעה לחיסכון מול תוכנית חיסכון בפק"מ בבנק
כולם מבינים את הצורך בחיסכון של כסף בצד, בין אם זה למטרה כלשהיא ובין אם לא. חיסכון נותן לנו שקט נפשי והרבה יותר אפשרויות מאוחר יותר, כך לדוגמא אם אנו מפרישים כסף בשביל הילדים שלנו אנו יודעים שיהיה להם טוב יותר וקל יותר כלכלית בהמשך. אם אנו שומרים לעצמינו כסף בצד לפנסיה אנו יודעים שבבוא היום יהיה לנו כסף בצד מה שיאפשר לנו להזדקן יותר בכבוד. אך איזו תוכנית חיסכון כדאי לנו שתהיה לנו, איזה מחשבון חיסכון יכול להראות לנו מה הכי כדאי לנו בטווח הרחוק, והאם פוליסת חיסכון עדיפה ממה שהבנק מציע, בדרך כלל עם

אינטראקטיב ברוקר – מי צריך את זה בכלל?
אם אתם חושבים על שינוי קריירה יש לכם לא מעט אפשרויות. אפשרות אחת היא ללכת וללמוד משהו, ללכת למכללה או לאוניברסיטה וללמוד תואר, ולאחר מכן ללכת ולעסוק בו. חלומה של כל אימא יהודייה הוא שהבן שלה יעבוד במקצוע מכובד כמו עורך דין או רופא, וירוויח מצוין, אך היום בשביל להרוויח מצוין לא צריך ללמוד שנים ארוכות ולא צריך תארים כאלו ואחרים. אם אתם מחפשים כיוון טוב בחיים ללכת וללמוד אותו וכמובן גם לעסוק בו לאחר מכן, מסחר בבורסה הוא בשבילכם, ולא משנה אם זה מסחר במניות או בכל מכשיר אחר שהוא.

מסחר בבורסה – כל מה שצריך לדעת
החיים היום לא פשוטים בכלל. אנחנו קמים בבוקר ומתחילים את היום שלנו עם ריצות עם הילדים למערכות החינוך, ולאחר מכן אנחנו מתחילים את היום המטורף שלנו. ריצות ממקום למקום, פגישות, מיילים ומה לא... בסופו של דבר כשאנו מסתכלים על תלוש השכר שלנו אנו מבינים שכל הלחץ הזה וכל הקיצות הללו במקרים מסויימים לא שווים את זה, ואז אנו חושבים על כיוון אחר, כיוון שייקח אותנו למקומות טובים יותר ורווחיים יותר. מסחר בבורסה לדוגמא יכול להיות כיוון מצוין, ולא משנה עם עושים מסחר במניות או מסחר בכל מכשיר אחר שקיים. הנה כמה מי

מוצרי ספיגה לגבר הכוללים תחתונים לוכדי נוזלים, סופגנים ותחבושות
אם אתה מרטיב, והגעת למסקנה שאתה צריך מוצרי ספיגה, כאן נספק לך מידע חשוב על בחירתם. כיצד היא נעשית? מה חשוב לדעת טרם הבחירה? כיצד מבדילה אסכולת מוצרי הספיגה בין המרטיבים ואלו מוצרים היא ממליצה שיהיו לכל אחד מהם? חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים מכילה את סל המוצרים המלא. כאן תדעו מה צריך לרכוש מהם על מנת להקל על שגרת יומכם בצל בעיית ההרטבה שלכם.

חיסכון והלוואה - הילכו שניהם יחדיו...
לעיתים מתרחשים מקרים בהם קורה שאדם שיש לו סכום כסף פונה לבקש הלוואה. אף שבעצם פשוט יותר להשתמש בכסף שלך ולא לחפש הלוואות אצל אחרים, מהי הסיבה לכך שאדם יפנה לבקש הלוואה וישלם עליה ריבית במקום להשתמש בכספו שלו?

הלוואה אונליין – יש כזו חיה
יש הרבה חיות בעולם. היכולת לאתר את אלו שיוכלו להקל מעלינו ולשפר את איכות החיים שלנו – זו החכמה האמתית. אז אם אתם אוהבים לזהות את החידושים ולגלות כמה קלים ופשוטים עשויים תהליכים שונים להיות אתם מוזמנים להכיר את שרות קבלת הלוואות אונליין. להרגיש את הקלות הרבה ואת החיסכון העצום בזמן ובטרדה.

ייעוץ מקצועי הוא דבר חשוב כשרוצים לחסוך לילדים
24/12/15 | רכב
בתור הורים יש כבר לא מעט דברים שאנו יודעים על החיים. הדבר אומר שאנו יכולים לבחון מספר רב של דברים בכל הקשור לחינוך של ילדינו ולניהול משק הבית. אך עם כל הכבוד גם לידע רב שצובר כל הורה בלא מעט נושאים, הרי שלגבי תכנית חיסכון עבור הילדים שלו אין הוא מומחה פיננסי ואין הוא יכול להשוות את עצמו לנציג של מי שמתמחה בתחום זה.

מה הם היתרונות של חסכונות לילדים
אנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הילדים שלנו, ולכן אם אנו מתכוונים לעשות מהלכים מסוימים שאמורים להיטיב עם הילדים, הרי שאנו גם מנסים לברר מהם הם היתרונות של מהלכים כאלו. היום הורים רבים בכל רחבי ישראל רוצים להבין מה הם היתרונות של חיסכון לילדים על מנת לדעת האם כדאי לפתוח תכנית כזו והאם היא באמת יכולה לתרום בעתיד הרחוק.

שקמה חיתולים למבוגרים
הזיקנה יכולה להיות מאוד לא נעימה ויש לא מעט בעיות פיזיות שמתלוות אליה. לעיתים זה נראה מייאש מכיוון שאין דרך חזרה מחלק מאותן תופעות לא נעימות ואף כואבות ולעיתים מסוכנות שיש כשמזדקנים, אך אין שום סיבה לוותר סתם כך על איכות החיים ולא לעשות פעולות שיקטינו את הסבל. אחת התופעות הנפוצות יותר אצל מבוגרים היא בריחת שתן למבוגרים, והיא יכולה לתפוס בכל מצב שהוא ובכל זמן שהוא מה שאומר המון אי נעימות עד כדי לעיתים צורך לעזוב את המקום. הרטיבות יחד עם הריח הלא נעים עלולים לגרום לבושה כזו שתוריד את החשק לצאת מהב
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI