דף הבית תחבורה ורכב רכב האם יונדאי טוסון החדש נחשב לרכב חסכוני?
האם יונדאי טוסון החדש נחשב לרכב חסכוני?
כתיבת מומחים 17/12/15 |  צפיות: 3915

ובכן, קשה לומר על יונדאי טוסון החדש שהוא רכב חסכוני, אבל גם קשה להגיד עליו שהוא לא. האם רכב חסכוני או לא היא שאלה שצריכה להישאל בתוך קונטקסט. אם הקונטקסט הוא רחב מאוד, קרי אתם מחפשים את הרכב הכי חסכוני ברמת צריכת דלק, הרי שמדובר ברכב מאוד בזבזני לעומת למשל, רכבי מיני או סופר מיני הצורכים דלק ברמה נמוכה כמעט פי 2 מאשר רכבי קרוסאובר כמו הטוסון החדש. אם אתם שואלים את זה בקונטקסט של רכבים משפחתיים, התשובה יכולה להיות שמדובר ברכב שעומד בסטנדרט, ואם אתם שואלים בקונטקסט של רכבי קרוסאובר, הרי שמדובר ברכב חסכוני יחסית.

צריכת דלק לדגמי הטוסון

כדי להבין האם יונדאי טוסון החדש הוא רכב חסכוני צריך תחילה לעמוד על נתוני צריכת הדלק שלו. הדגם מגיע בשתי גרסאות של מנוע 1.6 ליטר ומנוע 2 ליטר בנזין. מנוע 1.6 ליטר מציג רמת צריכת דלק של 9.8, 6 ו 7.4 ליטר ל 100 ק"מ לנסיעה עירונית, בין עירונית ומשולבת בהתאמה. בדגם ה 2 ליטר מדובר על 10.9, 6.1 ו 7.9 ליטר ל 100 ק"מ בהתאמה. המשמעות היא שדגם זה צורך כליטר דלק אחד בכל 14 ק"מ. בהשוואה למכונית מיני המגיעה לנתונים של כ 22 ק"מ לליטר דלק מדובר ברכב בזבזני מאוד, אבל בהשוואה לקטגוריית הקרוסאובר אלו הם נתונים סבירים ואפילו אטרקטיביים.

צריכת דלק ביחס לקטגוריה

כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לבחון עד כמה נראה לכם סביר להשקיע בעלויות הדלק. אם אתם מעוניינים לקנות רכב משפחתי סטנדרטי, יונדאי טוסון 2015 החדשה מציע לכם רמת צריכה סבירה שאותה אפשר למצוא בהרבה דגמי מיין סטרים. אם אתם מחפשים רכב קרוסאובר, שאמור להיות רכב בזבזני יותר מאשר רכב משפחתי רגיל, גם בקטגוריה זו מציע לכם הטוסון רמת צריכה סבירה ואפילו אטרקטיבית ביחס למתחרות בקטגוריה. בכל מקרה, קשה להגדיר את הטוסון כרכב חסכוני, שכן חסכון בדלק הוא לא פרמטר שבוחנים כאשר קונים רכב קרוסאובר.

בחינה מעמיקה של הנתונים

אחרי שאמרנו את כל זה, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע, לברר את הפרטים לאשורם, ולבחון מה הם נתוני צריכת הדלק בפועל. כמו כן, עליכם לקחת בחשבון את היקף הנסיעה שלכם בכבישים עירוניים מול כבישים בין עירוניים, שכן אם אתם נוסעים בעיקר בתוך העיר, צריכת הדלק שלכם צפויה להיות גבוהה יותר מהצריכה המשולבת של הדגם, ולהיפך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 כתיבת מומחים


 


מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים
 
פוליסת חיסכון – יתרונות אפיק השקעה לחיסכון מול תוכנית חיסכון בפק"מ בבנק
הילדים הם הדבר החשוב לנו ביותר, זה שאנו עושים הכול בשבילו. כבר מרגע לידתם אנחנו דואגים להם ונותנים להם כל מה שאנחנו יכולים, וכמובן דואגים להם לאוכל, בית לגור בו, וכל מה שהם צריכים. אך טבעי הוא הדבר שנחשוב גם קצת קדימה לשנים הבאות, ואם אנו כאלו אז תוכנית חיסכון לילדים היא משהו שאנחנו חייבים לדאוג לו. ללא תוכנית כזו הם יתחילו את החיים שלהם בלי סכום כסף קטן שידחוף אותם, וללא סכום כסף כזה יהיה להם קצת יותר קשה להתחיל את החיים. פוליסת חיסכון לדוגמא היא אפיק השקעה מצוין ששווה לשקול אל מול הפקמים שמציע

פוליסת חיסכון – יתרונות אפיק השקעה לחיסכון מול תוכנית חיסכון בפק"מ בבנק
כולם מבינים את הצורך בחיסכון של כסף בצד, בין אם זה למטרה כלשהיא ובין אם לא. חיסכון נותן לנו שקט נפשי והרבה יותר אפשרויות מאוחר יותר, כך לדוגמא אם אנו מפרישים כסף בשביל הילדים שלנו אנו יודעים שיהיה להם טוב יותר וקל יותר כלכלית בהמשך. אם אנו שומרים לעצמינו כסף בצד לפנסיה אנו יודעים שבבוא היום יהיה לנו כסף בצד מה שיאפשר לנו להזדקן יותר בכבוד. אך איזו תוכנית חיסכון כדאי לנו שתהיה לנו, איזה מחשבון חיסכון יכול להראות לנו מה הכי כדאי לנו בטווח הרחוק, והאם פוליסת חיסכון עדיפה ממה שהבנק מציע, בדרך כלל עם

אינטראקטיב ברוקר – מי צריך את זה בכלל?
אם אתם חושבים על שינוי קריירה יש לכם לא מעט אפשרויות. אפשרות אחת היא ללכת וללמוד משהו, ללכת למכללה או לאוניברסיטה וללמוד תואר, ולאחר מכן ללכת ולעסוק בו. חלומה של כל אימא יהודייה הוא שהבן שלה יעבוד במקצוע מכובד כמו עורך דין או רופא, וירוויח מצוין, אך היום בשביל להרוויח מצוין לא צריך ללמוד שנים ארוכות ולא צריך תארים כאלו ואחרים. אם אתם מחפשים כיוון טוב בחיים ללכת וללמוד אותו וכמובן גם לעסוק בו לאחר מכן, מסחר בבורסה הוא בשבילכם, ולא משנה אם זה מסחר במניות או בכל מכשיר אחר שהוא.

מסחר בבורסה – כל מה שצריך לדעת
החיים היום לא פשוטים בכלל. אנחנו קמים בבוקר ומתחילים את היום שלנו עם ריצות עם הילדים למערכות החינוך, ולאחר מכן אנחנו מתחילים את היום המטורף שלנו. ריצות ממקום למקום, פגישות, מיילים ומה לא... בסופו של דבר כשאנו מסתכלים על תלוש השכר שלנו אנו מבינים שכל הלחץ הזה וכל הקיצות הללו במקרים מסויימים לא שווים את זה, ואז אנו חושבים על כיוון אחר, כיוון שייקח אותנו למקומות טובים יותר ורווחיים יותר. מסחר בבורסה לדוגמא יכול להיות כיוון מצוין, ולא משנה עם עושים מסחר במניות או מסחר בכל מכשיר אחר שקיים. הנה כמה מי

מוצרי ספיגה לגבר הכוללים תחתונים לוכדי נוזלים, סופגנים ותחבושות
אם אתה מרטיב, והגעת למסקנה שאתה צריך מוצרי ספיגה, כאן נספק לך מידע חשוב על בחירתם. כיצד היא נעשית? מה חשוב לדעת טרם הבחירה? כיצד מבדילה אסכולת מוצרי הספיגה בין המרטיבים ואלו מוצרים היא ממליצה שיהיו לכל אחד מהם? חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים מכילה את סל המוצרים המלא. כאן תדעו מה צריך לרכוש מהם על מנת להקל על שגרת יומכם בצל בעיית ההרטבה שלכם.

חיסכון והלוואה - הילכו שניהם יחדיו...
לעיתים מתרחשים מקרים בהם קורה שאדם שיש לו סכום כסף פונה לבקש הלוואה. אף שבעצם פשוט יותר להשתמש בכסף שלך ולא לחפש הלוואות אצל אחרים, מהי הסיבה לכך שאדם יפנה לבקש הלוואה וישלם עליה ריבית במקום להשתמש בכספו שלו?

הלוואה אונליין – יש כזו חיה
יש הרבה חיות בעולם. היכולת לאתר את אלו שיוכלו להקל מעלינו ולשפר את איכות החיים שלנו – זו החכמה האמתית. אז אם אתם אוהבים לזהות את החידושים ולגלות כמה קלים ופשוטים עשויים תהליכים שונים להיות אתם מוזמנים להכיר את שרות קבלת הלוואות אונליין. להרגיש את הקלות הרבה ואת החיסכון העצום בזמן ובטרדה.

ייעוץ מקצועי הוא דבר חשוב כשרוצים לחסוך לילדים
24/12/15 | רכב
בתור הורים יש כבר לא מעט דברים שאנו יודעים על החיים. הדבר אומר שאנו יכולים לבחון מספר רב של דברים בכל הקשור לחינוך של ילדינו ולניהול משק הבית. אך עם כל הכבוד גם לידע רב שצובר כל הורה בלא מעט נושאים, הרי שלגבי תכנית חיסכון עבור הילדים שלו אין הוא מומחה פיננסי ואין הוא יכול להשוות את עצמו לנציג של מי שמתמחה בתחום זה.

מה הם היתרונות של חסכונות לילדים
אנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הילדים שלנו, ולכן אם אנו מתכוונים לעשות מהלכים מסוימים שאמורים להיטיב עם הילדים, הרי שאנו גם מנסים לברר מהם הם היתרונות של מהלכים כאלו. היום הורים רבים בכל רחבי ישראל רוצים להבין מה הם היתרונות של חיסכון לילדים על מנת לדעת האם כדאי לפתוח תכנית כזו והאם היא באמת יכולה לתרום בעתיד הרחוק.

שקמה חיתולים למבוגרים
הזיקנה יכולה להיות מאוד לא נעימה ויש לא מעט בעיות פיזיות שמתלוות אליה. לעיתים זה נראה מייאש מכיוון שאין דרך חזרה מחלק מאותן תופעות לא נעימות ואף כואבות ולעיתים מסוכנות שיש כשמזדקנים, אך אין שום סיבה לוותר סתם כך על איכות החיים ולא לעשות פעולות שיקטינו את הסבל. אחת התופעות הנפוצות יותר אצל מבוגרים היא בריחת שתן למבוגרים, והיא יכולה לתפוס בכל מצב שהוא ובכל זמן שהוא מה שאומר המון אי נעימות עד כדי לעיתים צורך לעזוב את המקום. הרטיבות יחד עם הריח הלא נעים עלולים לגרום לבושה כזו שתוריד את החשק לצאת מהב
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI