דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים כמה עולה מחסן גינה?
כמה עולה מחסן גינה?
Shira 26/02/17 |  צפיות: 5469

מחסן גינה יכול לשמש לטובת שורה ארוכה של צרכים. מלבד אחסון ציוד אישי בגינה הפרטית, הוא נועד גם להרחיב את פתרונות האחסון עבור בעלי עסקים, משרדים וחנויות. את המחסן ניתן להציב בכל סוגי הגינות ולצורך הגנה מפני נזקי מזג האוויר. הוא מונע חדירת לחות ומגן מפני גשם ורטיבות. בחלק מהמקרים משתמשים במחסן גם כפתרון הצללה לטווח הקצר והארוך.

עם, זאת יש הרבה סוגים של מחסנים ולא קל לבחור מתוכם. הטיפ העיקרי הוא להגיע לאולמות התצוגה ולבדוק מקרוב את המפרט הטכני. באותה הזדמנות אפשר גם להתרשם מהמידות של המחסן ולהתאים אותו לצרכים האישיים של כל לקוח בנפרד.

פרמטרים המשפיעים על המחיר

אלו הגורמים העיקריים שקובעים כמה עולה מחסן גינה:

א. יצרן – כמו במוצרים אחרים, גם במחסני גינה יש משמעות גדולה למוניטין של היצרן. פערי מחירים בין יצרנים עשויים להגיע לאלפי שקלים. היצרן חשוב בעיקר עבור מי שמתכוון להשתמש במחסן לאורך זמן ולצרכים מקצועיים.

ב. נעילה – יש מחסנים עם ובלי אפשרות נעילה. אפשרות כזו מייקרת את מחיר המחסן. היא חשובה בעיקר למחסנים שעומדים להיות מוצבים בגינה פתוחה, אבל פחות קריטית במקומות סגורים שמוגנים בדרכים אחרות.

ג. מדפים ופתרונות אחסון – מספר המדפים שיש בתוך המחסן קובע את אופי האחסון שלו. ככל שיש יותר מדפים, כך צפוי המחיר של המחסן לעלות. מחסן קטן יגיע עם 2 מדפים בלבד, לעומת מחסנים עם 4-10 מדפים. יש גם מחסנים עם מדפים מודולאריים שניתנים לפירוק והרכבה לפי צרכי הלקוח.

ד. חלון – מפרט טכני של מחסן עם חלון הופך אותו לפתרון אחסון יקר יותר בהשוואה למחסן במידות דומות ללא חלון. כמו כן, יש להביא בחשבון את ההשפעה של חלון צד או חלון גג על המחיר. חלונות מייקרים את מחיר המחסן.

טווח מחירים

מחסן כתר פלסטיק ניתן לנעילה עם 2 מדפים וחלון גג יעלה 2,100-3,000 ש"ח, לעומת ארון שירות קטן שיעלה 290-400 ש"ח. מחסן קטן יותר יעלה 1,700-2,500 ש"ח ולזה יש להוסיף את עלות ההרכבה וההובלה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Shira


 


מאמרים נוספים מאת Shira
 
כמה עולה כספת בנק?
בשנת 2008 עקב המשבר הכלכלי שפקד את ארצות הברית ועקב כך את העולם כולו, החל מעין טרנד שנוצר עקב הבהלה של רבים, במסגרתו ביקשו רבים מהאוכלוסייה להתקין כספות בבתיהם על מנת למשוך את כספיהם מהבנקים

מהם השלבים לקבלת פונדקאות בחו"ל?
נושא הפונדקאות הוא נושא מורכב, הדורש רגישות רבה. הרעיון בבסיס הפונדקאות הוא אם אשר מכונה פונדקאית, היא שנושאת ברחמה עובר שאיננו שלה אלא שנזרע ברחמה לאחר שעבר הפריה חוץ גופית מביצית וזרע של זוג הורים שאינם יכולים להביא ילד לעולם בעצמם.

איך לבחור גדר פלסטיק לגינה שלכם?
28/03/17 | גינון
הגינה הביתית מהווה שלב ביניים בין המרחב הפרטי לציבורי. בעבור אנשים רבים משמשת הגינה אפשרות לחיבור בין הבנוי לטבעי ולפתוח, אפשרות ל"משיכת" תחום המגורים החוצה

כמה עולה מחסן גינה?
26/02/17 | שיפוצים
מחסן גינה יכול לשמש לטובת שורה ארוכה של צרכים. מלבד אחסון ציוד אישי בגינה הפרטית, הוא נועד גם להרחיב את פתרונות האחסון עבור בעלי עסקים, משרדים וחנויות. את המחסן ניתן להציב בכל סוגי הגינות ולצורך הגנה מפני נזקי מזג האוויר. הוא מונע חדירת לחות ומגן מפני גשם ורטיבות. בחלק מהמקרים משתמשים במחסן גם כפתרון הצללה לטווח הקצר והארוך.

מה עובר על קרטון משומש בדרך למחזור שלו?
מהי בעצם הסיבה שבגללה כדאי לנו למחזר את הקרטון? תתפלאו אולי לגלות, אבל כמעט כשליש מסך הפסולת שאנו מייצרים - מקורה בקרטון! הסיבה לכך היא שהקרטון נמצא בכל מקום - באריזות של מוצרי המזון והשתייה, כמארז של צעצועים וכלי כתביה, בארגזים שונים, וכיו"ב

מאיזה גיל עושים בדיקת שמיעה?
בדיקת שמיעה יכולה לשמש לבחינת יכולת השמיעה בכל גיל. הבדיקה נדרשת בעת הופעת תסמינים של הפרעות שמיעה. בגילאים מוקדמים מבצעים את הבדיקה כאשר ישנה חסימה של גלי הקול בדרכם לאוזן הפנימית

כמה עולות מערכות כיבוי אש?
מערכות כיבוי אש כוללות רכזת אש, גלאי אש ועשן, מטפי אבקה, מים וגז, מערכת מתזים, ברזי מים וגלגלות וכל אמצעי מתומחר בנפרד. אפשר לבצע התאמה אישית של המערכת ולהתייעץ עם אנשי המקצוע לגבי אמצעי הגילוי והכיבוי המומלצים.

טיפולים רפואיים מומלצים בחום לגוף שלכם
יש אנשים רבים, אשר מבינים שאם הם מעוניינים לשמור על הבריאות שלהם, הרי שעליהם לעבור מעת לעת טיפולים רפואיים. יש לעומת זאת אנשים אחרים

מכולות - במה הן עוזרות לנו?
27/01/15 | מעבר דירה
רובנו מתייחסים למכולה בתור תיבה גדולה המוטענת על כלי תחבורה נושאי משאות. בפועל, מדובר על קונטיינר שעוזר לנו במגוון רחב של תחומים. ראשית, את הקונטיינר ניתן להטעין כמעט על כל כלי תחבורה המבצע משימות לוגיסטיות:

מהם התסמינים הקיימים של סרטן עור?
23/12/14 | סרטן
אחת המחלות ששכיחותן הולכת ועולה בישראל, היא המחלה שנקראת סרטן עור. חשוב מאד לציין שיש סוגים של סרטן העור שאינם קטלניים - כמו למשל הסרטן של בתאי הבסיס שרק לעתים רחוקות ישלח את גרורותיו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI