דף הבית חוק ומשפט נדל"ן ומקרקעין עורך דין קניית דירה
עורך דין קניית דירה
קידום ישיר 29/01/18 |  צפיות: 10838

 

מי שעומד לבצע עסקת נדל"ן כגון רכישת דירה, עליו למצוא עורך דין קניית דירה, אשר בקיא בדיני מקרקעין, כזה העוסק בתחום המקרקעין ביום, יום ומודע לכל הקשיים בעסקאות נדל"ן. לא כדאי לפנות לעו"ד שמציע שכ"ט זול, היות והוא צעיר ולסר ניסיון, היות וקיימת משמעות מכרעת לחוזה הרכישה, מה שיסייע לרוכשים תמיד במשך הזמן. מומלץ לברר לפני בחירת עוה"ד את כל הפרטים עליו ואם יש לכם המלצות כדאי כי הן תיבדקנה בנוסף על ידכם.

עסקת מקרקעין, מצריכה בדיקות מעמיקות של הנכס, כגון חריגות בנייה, בדיקות של שעבודים ועיקולים, אם הנכס הוא לפני צו הריסה ואם הוא בכלל ניתן לרכישה. זוהי עבודתו החשובה של עוה"ד. לאחר הבדיקות הנחוצות של הנכס, עוה"ד יעביר את הממצאים ללקוח וינחה אותו לגבי השלב הבא ברכישה וכל זאת, במידה והנכס כשיר כדין.

ההבדל בין רכישת דירה מקבלן לבין רכישת דירה מיד שנייה

יש לציין, כי קיים הבדל בין רכישת דירה מקבלן, לבין רכישת דירה מיד שנייה. במקרה של רכישת דירה מקבלן, על עו"ד לבדוק את חוזה הנכס על כל הנספחים שלו. מדובר על עשרות עמודים שעורך הדין חייב לדקדק בהם ולמצוא את "האותיות הקטנות" על מנת לשמור על האינטרסים של לקוחותיו. בנוסף, על עו"ד יוטל אף להבין מהן הזכויות הקנייניות של הקבלן בקרקע ואת ההיבטים התכנוניים של הפרויקט עצמו. במידה ומדובר בעסקת קומבינציה, יש לבדוק את העסקה יחד עם בעל הקרקע שיהיה בתמונה, עד למועד מסירת הדירות, אשר בנייתן הסתיימה. גם לגבי אישורי המיסים בעסקה עם בעל הקרקע, התנאים לביטול העסקה או גורמים אחרים אשר עשויים להשליך ישירות על העסקה של הרוכש מול הקבלן.

גם את התב"ע יש לבדוק ותב"ע היא תוכנית בניין ערים, את היתר הבנייה ואם הקבלן אכן רשאי למכור את הדירה שבה מעוניין הקונה לרכוש הכוונה היא אם אותה הדירה לא הוקצתה לבעל הקרקע מתוקף  עסקת הקומבינציה או שנמכרה לקונה אחר. עורך דין מקרקעין, יבדוק לעומק את כל הנספחים לחוזים כגון נספח התשלומים, מפרט טכני, ייפוי הכוח שקיים אצל הקבלן או של בא כוחו וכן לבדוק לעומק את הוראותיהם.

מדוע ליווי מקצועי של עו"ד מקרקעין הינו מכריע בשלבי רכישת הדירה?

ישנן סכנות רבות ברכישת דירה, ללא ליווי מתאים של עורך דין כגון: הוצאות של זמן ואנרגיה מיותרת, לקיחת סיכון בנכס שנחשב כבעייתי לרישום או מכירה לצד שלישי במידה ובאיזה שהוא שלב הרוכש יהיה מעוניין למכור את הדירה, עיכובים מיותרים בביצוע עסקת הנדל"ן ועוד. יש לבחור נכון עו"ד המתמחה במקרקעין כגון מה הוותק שלו ואם זה העיסוק העיקרי שלו בתחום המשפט.

כדאי שיהיה לכם את כל המידע הנחוץ לגבי רכישת דירה וכן, כבר בפגישה הראשונה שלכם עם עו"ד מומלץ לענייני מקרקעין תוכלו להבין אם מדובר בעו"ד יסודי שעושה את עבודתו נאמנה ובאופן קפדני.

המאמר באדיבות משרד עו"ד אבי נימצוביץ, למידע נוסף https://nimzovich-law.co.il/


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קידום ישיר

קידום ישיר 


מאמרים נוספים מאת קידום ישיר
 
הונדה אופנועים טרייד אין
23/11/18 | אופנועים
אם אתם רוכבי אופנועים, לבטח ביקרתם לפחות פעם אחת במרכז המכירות והשירות של הונדה אופנועים טרייד אין בישראל. כאשר אתם מעוניינים לשדרג את הקטנוע הישן לקטנוע חדש ומתקדם יותר, ניתן יהיה למכור את הקטנוע בשוק הפרטי ולרכוש אופנוע שיהיה בשנתון מתקדם, או אופנוע חדש לחלוטין. לרוב תמיד כדאי כי תהיה זו היבואנית של אופנועי הונדה שאצלה אתם תהיו מעוניינים לרכוש אופנוע. אם יש להוסיף סכום כסף, ניתן יהיה לקבל תנאי מימון בתנאים נוחים ומשתלמים.

אומרים לכם השתלת שיער בטורקיה היא מסוכנת? שקר מוחלט
ישנם אלפי ישראלים הנוהרים לטורקיה מידי חודש לצורך השתלת שיער, חלקם חוזרים עם השתלות מוצלחות יותר וחלקם עם השתלה פחות מוצלחת, גם אני עשיתי השתלה בטורקיה והבחירה בקליניקה טובה לא הייתה פשוטה אך בסוף מצאתי קליניקה מעולה. עשיתי השתלה שהחזירה לי את הפוני מלא ושופע כפי שהייתי צעיר וזה מילא את ליבי. לכן אמליץ לכם לא להאמין לכל הפרסומים השוללים את טורקיה, טורקיה היא מדינה נהדרת לטייל בא ובטח גם להשתלת שיער עם הטכנולוגיה המתקדמת FUE.

החלפת צילינדר – כל המידע
צילינדר, הינו אחד מהמנעולים הנפוצים עבור בעלי דרות, משרדים ובתים פרטיים. בגלל צורת הצילינדר שהיא גליל, כך שניתן לפרוץ אותו באופן מקצועי, מבלי שייגרם נזק לדלת. לפעמים, לא תמיד חייבים לפרוץ צילינדר שנתקע או שהתקלקל, כי אם החלפה תספיק. החלפת צילינדר, מתבצעת באמצעות אנשי מקצוע, אשר עברו הכשרה מתאימה ומחזיקים ברישיון משטרת ישראל. לרוב הצורך בהחלפת צילינדר מתעורר בשל בלאי, שחיקה, או פגיעות מכאניות בצילינדר עצמו.

טיול לאפריקה- מראות עוצרי נשימה של נופים ובעלי חיים
פירוש המילה ספארי בשפה הסווהילית הינו "מסע" ודרום אפריקה היא מסע קסום לאוהבי הטבע במלוא עוצמתו.

ליווי משפטי לרוכשים ומוכרים של נכסי נדל"ן
דיני המקרקעין,נחשבים ברוב הארצות לתחום המשפטי הדורש התמחות. כל עורך דין אזרחי, יכול לטפל נכון בעסקאות מקרקעין . בישראל, תחום המקרקעין הינו מורכב, היות וישנן קרקעות שעדיין יש בהן חכירה. אדמות אלה, נקראות " אדמות מנהל מקרקעי ישראל".

עורך דין צוואות וירושות
29/01/18 | ירושה
צוואה, הינה מסמך אישי של כל אדם, המצווה את רכושו ליורשיו. אותו אדם פונה אל עורך דין צואות וירושות כאשר על פי החוק הוא בעל דעה צלולה ומיושבת. היתרון הרב של הצוואה, הינו שאותו דם, יכול לשנות את הצוואה במהלך חייו על פי שיקול הדעת הבלעדי שלו.

עורך דין קניית דירה
מי שעומד לבצע עסקת נדל"ן כגון רכישת דירה, עליו למצוא עורך דין קניית דירה, אשר בקיא בדיני מקרקעין, כזה העוסק בתחום המקרקעין ביום, יום ומודע לכל הקשיים בעסקאות נדל"ן. לא כדאי לפנות לעו"ד שמציע שכ"ט זול, היות והוא צעיר ולסר ניסיון, היות וקיימת משמעות מכרעת לחוזה הרכישה, מה שיסייע לרוכשים תמיד במשך הזמן

המידע היעיל על מדרסים
26/07/17 | רפואה
רבים אינם יודעים מה המטרה של מדרסים. מכיוון שהגוף שלנו נושא משקל מסוים שמופעל ברובו על כפות הרגליים המטרה היא לתמוך רקמות רכות שעשויות לקרוס על מנת לשפר את היציבה ולבלום זעזועים ולשפר את הנוחות. מדובר על הקלה והפחתה של כאבים ברגליים, בקרסוליים ואפילו בכאבי הברכיים, גב תחתון וכאבי צוואר וכתפיים. כפות הרגליים בסופו של דבר, הם היסודות והבסיס לגוף שלנו.

אינסטלטור מומלץ בתל אביב
12/06/17 | שיפוצים
תל אביב ידועה כעיר ללא הפסקה יש בה הכול, אם מקומות בילוי, בתי מלון, חנויות מפעלים, הרבה בנייני מגורים ובתים פרטיים, וכן בעלי מקצוע רבים. בגלל הלחץ על מערכות האינסטלציה, תמיד טוב שיהיה אינסטלטור מומלץ בתל אביב.

שירותי טכנאי מחשבים מקצועי
היום כל ילד שיודע לפרמט מחשב מתיימר לקרוא לעצמו טכנאי מחשבים אך לא כך פני הדברים, טכנאי מחשבים חייב להיות עם תעודת טכנאי PC וניסיון רב שנים על מנת לפתור תקלות תוכנה וחומרה במחשבים, בעולם של ימינו והטכנולוגיה המתקדמת ישנם גם את המחשבים הניידים והטאבלטים שגם בהם צריך התמחות מיוחדת
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI