דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות זיכרונות מהעיר הקדושה
זיכרונות מהעיר הקדושה
יחיאל לוי 28/02/19 |  צפיות: 9050
אירועים משמחים הם חלק בלתי נפרד מהחיים של בני האדם מן הרגע שבו הם נולדים. יש כאלה שעבורם מדובר באירועים ספורים בלבד, אבל ביהדות באופן די מסורתי טקסי המעבר הכי חשובים הם גם כאלה אשר כוללים אירוע חגיגי שאליו מוזמנים בני המשפחה הקרובה והרחוקה לצד חברים טובים יותר ופחות של אותה משפחה.

כך ישנו אירוע עבור ברית המילה של תינוק חדש, אירוע עבור טקס בר המצווה של נער ואירוע של חתונה מרגש עבור שני בני זוג שבאו בברית הנישואין הקדושה כדת וכדין. את כל אחד מן האירועים הללו נוהגים גם לתעד עם צרור של צילומים נכבד, כאשר אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

 

דואגים לזיכרונות יפים

כל חגיגה שאותה חוגגים במהלך החיים היא כזו אשר ראויה לתיעוד, וכך אנשים רבים טורחים בין כל ההכנות שהם מבצעים עבור אירוע משמח ונעים לכולם, גם למצוא צלם אירועים שיודע לתעד את כל היום הנהדר הזה מאלף ועד תו.

כדי שהאירוע הזה יהיה עד כמה שיותר זכור בתור קסום כפי שהוא היה, זה חשוב להתמקד על צלם בירושלים שמכיר היטב את העיר הזו ויודע את כל הסודות הגלויים והחבויים שהיא מכילה. באופן הזה מתקבלים צילומים מרגשים שבהם נהנים לעלעל מידי פעם בפעם, ואפילו אותם להגדיל לכדי קולאז' יפהפה שמתעד את כל ההיסטוריה של אירוע מופלא שפעם היה.

 

הייחודיות של צילום בירושלים

כאשר מבקשים לבצע צילומים עבור אירוע מיוחד, אחד מן המקומות שאר נחשבים בתור לוקיישן מאוד אהוב על ישראלים רבים הוא זה של ירושלים העיר הקדושה. מדוע? כי העיר הזו לא רק גדולה מאוד, אלא מאחדת בתוכה מגוון רחב מאוד של נופים לצד תרבויות שונות שאת הנגיעה שלהן בעיר רואים בכל מיני אזורים.

לכן, אם רוצים כי הצילום יהיה יוצא דופן בייחודיות שבו זה עדיף לבדוק היטב את המיקומים שקיימים מלבד האזור של הכותל והעיר העתיקה, אלא יותר מקומות קסומים כמו האזור של עיר דוד, האזור של שוק מחנה יהודה והאזור של קניון ממילא אפילו, במידה וזה משהו שקשור באופן ספציפי אל האדם שאותו מצלמים. כל צלם בירושלים שיש לו ניסיון רב בעיר הזו, יודע כבר להמליץ על המיקומים הכי יפים שנותנים את התמונות הכי יפות, כאלה שלא רואים בכל אלבום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הבשורה החדשה בכבישי הארץ
מה הבשורה מביאה אל כבישי הארץ? את הקלנועיות שהן כלי רכב קומפקטי שרק הולך ונעשה יותר ויותר חכם ונדרש.

משדרגים את הרכב ליום החתונה
14/10/21 | חתונות
עדיין הבחירה ברכב יותר מפואר ויותר ממותג תהיה כזו שמובילה אנשים בדרכם אל יום אחר, כמו היום של החתונה.

דגם היוקרה הכי וותיק
בז'אנר של רכבי היוקרה המפוארים קיימות לימוזינות לצד רכבי ספורט מהירים, ולימוזינה היא אולי הדגם הכי וותיק שממשיך להתחדש ולהיות פופולארי למרות שהוא קיים עשרות של שנים.

היתרונות של קלנועיות לגיל השלישי
15/07/21 | רכב
בארץ, ישנה תנועה אל עבר כלי נסיעה חשמליים, כאשר אנשים בגיל השלישי לומדים להכיר את הנוחיות ואת היתרונות הבולטים שיש לקלנועיות להציע עבורם.

נערכים לקראת דירה חדשה
31/05/21 | נדל"ן
פרויקט פינוי בינוי שעבורו חייבים להבין את הפרטים טרם הכניסה לסוג כזה של הרפתקה.

ניקיון של עסקים בתל אביב
ניקיון של משרדים בתל אביב מסייע לשמור על מקום שדואג לבריאות כולם ומראה על המחשבה והדאגה לכל מי שנמצא בחלל העבודה.

נהנים להיות במשרד
צריכה להיות תחזוקה שוטפת של המקום בו מתנהל העסק עצמו, ודבר זה אומר ניקיון, ניקיון ועוד ניקיון.

פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI