דף הבית רוחניות פנג שווי מנדלה ככלי עזר לאנשי פנג שוואי ועיצוב בית
מנדלה ככלי עזר לאנשי פנג שוואי ועיצוב בית
אירנה וינטר סלע 08/08/09 |  צפיות: 14721

מקור המילה מנדלה בהודית עתיקה , סנסקריט "מעגל מקודש".

מנדלה היא תמונה אנרגטית, מעלה את רמת הרוחניות של הצופים וגורמת למתבוננים בה ליצור חיבור פנימה, באמצעות העוצמה הויזואלית שבה.

בתוך המדלה יש זרימה פנימית שיוצרת מעגל אנרגטי המבטא את אנרגיית החיים.

יצירת מנדלה מבוססת על צורת המעגל, הידועה ככלי חזק בתהליכי ריפוי.

שבטים מסוימים מרפאים בעזרת המנדלה, על יד כך שהם מציירים מנדלה על האדמה, סביב לאדם החולה.

לצורך ריפוי, אפשר לצייר מנדלה לאחר החיבור לצ'אקרה מסוימת, ציור המנדלה יוצר חיבור אנרגטי לאותו מרכז בגוף.

תהליך יצירת המנדלה באופן רוחני ופסיכולוגי דומה למעבר במבוך.

המנדלה מאפשרת ריפוי על ידי חווית העולם הפנימי וחווית השלמות של החיים.

מנדלות יכולות לשמש ככלי עזר לאנשי פנג שוואי עבור לקוחותיהם ועבור עצמם .

מנדלות ללקוחות אנשי פנג שוואי

מנדלות עם התאמה והטענה אישית לפי תאריך לידה ושם, שם משפחה יכולים לשמש ככלי מצוין לעיצוב בית ואיזון אנרגטי. מצד אחד הם מוצרי נוי לכל דבר שמשמשים כקישוטי בית ויכולים לשדרג אווירה ולמלאות את הבית בצבעים וצורות יפות, מצד שני יש להם תפקיד אנרגטי חשוב. הם מנקים את הבית מתדרים נמוכים ולא רצויים של חולי, כישלון, מריבות, דיכאון וכו' וממלאים אותו בתדרים של שפע, אהבה, בריאות, שימחה, הצלחה ואושר.

מנדלות מוטענות מאיצות תהליכי  ריפוי פיזי, רגשי, מנטאלי וקרמטי, איזון צ'אקרות, הגנה והטענה אנרגטית, ניקוי אנרגטי, התפתחות, מימוש עצמי, מגנוט שפע לכל תחומי החיים חיבור לאהבה ושימחה.

עבודה עם מנדלות כאלה מאפשרת חיזוק ואיזון של שלוש התחומים הכי חשובים בפנג שוואי: בריאות, שפע ויחסים בין אישיים.קיימים מנדלות לחיזוק וקידום תחומי בריאות, ילדים,זוגיות, שפע ופרנסה, לעסקים וכו'. אפשר גם לפתח מודעות של בן אדם בעזרת עבודה עם המנדלות, לעזור לו לממש את עצמו.

שימוש במנדלות מסוג הזה מאפשר גם גישור בין אלמנטים שונים לצורכי איזון או חיזוק של יסוד מסוים על ידי שילוב של צורות וצבעים שונים בתוך המנדלה. למשל, לגשר ביו יסוד האדמה ומים בעזרת אלמנט המתכת - לשלב בין צורה מעגלית וצבעי מתכת: כסף או זהב. דוגמה נוספת - חיזוק יסוד האש על ידי שימוש בצורת המשולש בשילוב עם צבעי האש.

אפשרות נוספת היא שילוב של סמלים שונים של פנג שוואי בתוך המנדלה: סמל של שפע, בריאות,זוגיות, מים זורמים, עץ, פרח וכו'.

מנדלות לאנשי פנג שוואי

מנדלה מוטענת שעובדת עם תת מודע של בן אדם יחד עם השפעה אנרגטית יכולה ליצור חיבור ליצירתיות שעוזרת בעבודה והבנה של לקוח ויכולת להתאים לו דברים באופן אישי. עבודה עם מנדלה מאפשרת פיתוח אינטואיציה, יכולת לסמוך על הקול הפנימי ואמונה ביכולות אצל אנשים עוסקים בפנג שוואי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירנה וינטר סלע

אירנה וינטר סלע - מפתחת שיטת "סוד התדרים", מנדלות ותמונות אנרגטיות על הקנבס עם הטענה אישית, מתקשרת, הילרית, מטפלת בשיטת אומגה, מסטר רייקי, שיחזור גלגולים דמיון מודרך, ופסיכותראפיה הוליסטית. מנחה קבוצות ויחידים להתפתחות רוחנית, עבודה עם דפוסים שכליים ורגשיים, העצמה והגשמה עצמית. http://www.cristalsegol.co.il ,  [email protected] 


מאמרים נוספים מאת אירנה וינטר סלע
 
מנדלה ככלי עזר לאנשי פנג שוואי ועיצוב בית
08/08/09 | פנג שווי
מנדלות עם התאמה והטענה אישית יכולים לשמש ככלי מצוין לעיצוב בית ואיזון אנרגטי. מצד אחד הם מוצרי נוי לכל דבר שמשמשים כקישוטי בית ויכולים לשדרג אווירה ולמלאות את הבית בצבעים וצורות יפות, מצד שני יש להם תפקיד אנרגטי חשוב. הם מנקים את הבית מתדרים נמוכים ולא רצויים של חולי, כישלון, מריבות, דיכאון וכו' וממלאים אותו בתדרים של שפע, אהבה, בריאות, שימחה, הצלחה ואושר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI