דף הבית עיצוב ואדריכלות אדריכלות פנים כיצד מעצבים את הבית בצורה נכונה
כיצד מעצבים את הבית בצורה נכונה
דוד כהן 26/07/20 |  צפיות: 5929

כשאנחנו רוצים לעצב את הבית שלנו, ישנם מאפיינים מסוימים שעלינו לשים לב אליהם. דברים שאנחנו אמורים לבחון, על מנת שנוכל ליהנות מעיצוב יפה ונעים לבית, מעבר לכך, אנחנו צריכים לשים לב שמדובר בעיצוב שיאפשר לנו ליהנות מהשימוש בבית בצורה אפקטיבית, כלומר, שהעיצוב לא יהיה רק יפה אלא גם פרקטי.

כפי שאנחנו יכולים להניח ישנם פריטים מסוימים שיכולים להשפיע על העיצוב, גם מבחינת נראות אך גם מבחינה מעשית, פרקטית. למשל כשאנחנו מחפשים שטיחים לחדרים בבית, עלינו לקחת בחשבון את ההשפעה שיש להם על הבית מבחינת העיצוב, מעצם זה שהם משפיעים דרך הגודל, הצורה וכן המראה שלהם. כמו כן, אנחנו צריכים לקחת בחשבון את ההשפעה שיש להם על השימוש המעשי במבנה, גם במובן שהם מאפשרים לו ליהנות מרצפה חמה ונעימה.

לעומת זאת, ישנם פריטים שיכולים להשפיע אך ורק על הנראות של המקום, למשל כשאנחנו מחליטים לרכוש ולהציב פרטי פיסול וציורים לעיצוב הבית, אזי האפקט שלהם היא אך ורק בכל מה שקשור לעיצוב ופחות לכל ההיבט הפרקטי, אף על פי שבמובנים מסוימים, יש גם השפעה כזו. הרי נניח, אנחנו רוצים להציב את הפריטים הנ"ל במקום מסוים, אז מן הסתם הם ישפיעו על הדרך בה נוכל להשתמש בו.

איך אנחנו מתייחסים לעיצוב בהיבט של עיצוב ובהיבט הפרקטי

כשאנחנו ניגשים לעצב בית, עלינו לבחון היטב,כיצד אנחנו רוצים שהוא ייראה, איזה קונספט אנחנו רוצים שיהיה לו, ויחד עם זאת, אנחנו צריכים לחשוב כיצד נרצה להשתמש בו. הרבה פעמים אנשים בוחרים להתייחס להיטב אחד ובהתאם לכך הם מתייחסים להיבט השני. זה לא חייב להיות כך. אפשר להתייחס לשני ההיבטים ביחד.

חשוב לציין, אנחנו יכולים לייצר מצב, לפיו כל פרט ופרט יכול להתאים לעיצוב הבית. בין אם אלה דברים גדולים כמו שטיחים, פסלים וציורים וכלה בדברים כמו מנעולים לבית, שגם הם כאמור מספקים משמעות לעיצוב אך גם משמעות פרקטית, על כן אנחנו צריכים לבחון כיצד שני הדברים משתלבים ביחד, כשאנחנו מחליטים מה לקנות וכיצד להשתמש בהם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דוד כהן

מיזם גרופ בניית אתרי מכירות באינטרנט עם שיווק באינטרנט להצלחת המכירות. 


מאמרים נוספים מאת דוד כהן
 
על שעוני מייקל קורס לגברים ולנשים וההבדלים ביניהם
23/07/23 | אופנה
גם לגבר וגם לאישה, שעוני מייקל קורס אופנתיים ואלגנטיים עם פונקציונאליות מתקדמת. בואו לבחור את השעון שלכם.

ככה תבחרו שעון יד לכל אירוע ולכל סביבה
18/06/23 | אופנה
זהב או כסף, מחוגים או דיגיטלי, אלגנטי או ספורטיבי? ככה תתאימו את שעון היד שלכם לאירוע הקרוב.

גיוס עובדים בעסקים קטנים ובינוניים כחלק מהצלחת החברה
בעסק קטן ובינוני, הליך גיוס העובדים חשוב במיוחד. גיוס נכון יביא לעובדים מסורים שישארו בעסק לאורך זמן והצלחת העסק תגדל. קיראו כיצד לעשות את זה נכון.

גיוס עובדים שנעשה בצורה חכמה ומחזיק לאורך זמן
מהו גיוס עובדים, איך עושים השמה בצורה נכונה שתחזיק לאורך זמן ומדוע גיוס חשוב להצלחת העסק.

הכל על חנות וירטואלית באינטרנט - מהי חנות מקוונת, היתרונות שלה וטיפים להצלחה
כל מה שחשוב לדעת על חנות אינטרנטית. מהי בכלל חנות מקוונת? מה היתרונות שלה על פני חנות פיסית? איך להצליח במכירות בחנות הווירטואלית? הכנסו לקריאה.

תאורה לבית ובחירת מנורות לפי חדרים
ככה תשלבו תאורה לבית ולחדרים השונים בצורה חכמה, כדי ליצור אווירה נעימה, חמה ומלטפת.

מה אפשר למכור בחנות וירטואלית באינטרנט
האם כל מוצר ניתן למכור באינטרנט? האם המעבר מהעולם הפיסי לעולם הווירטואלי הוא פשוט יחסית? כיצד לעשות את המכירות באינטרנט לממירות יותר? למען הצלחת העסק שלכם בדיגיטל, הכנסו למאמר שמסכם את הנושא.

כל הדברים שצריך לקחת בחשבון בעת בניית חנות וירטואלית באינטרנט
קראו מדוע הקמת חנות וירטואלית הינה הכרח המציאות וחובה שבית העסק יקים אותה, ואיך להקים חנות אינטרנטית מצליחה.

רעיונות לפירסום עסקים באינטרנט
השלב הבא לאחר בניית חנות וירטואלית לעסק או אתר כלשהו, זה שיווק. השיווק יכול להתבצע באמצעות קידום אורגני, העלאת פודקאסטים, הפצת מאמרים, קמפיינים ממומנים ועוד.

ככה עובדת בניית אתרים מקצועית באינטרנט
מהי בניית אתרים מקצועית ומה חשוב לדעת כאשר מקימים אתר אינטרנט על מנת שהאתר יהיה מקצועי ואיכותי מבפנים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI