דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Press Ganey מכריזה על תוכניות לרכוש את Forsta - מובילה בריבוע הקסם בתחום Voice of the Customer של גרטנר ב-2021
Press Ganey מכריזה על תוכניות לרכוש את Forsta - מובילה בריבוע הקסם בתחום Voice of the Customer של גרטנר ב-2021
חיים נוי 10/02/22 |  צפיות: 1223

Press Ganey מכריזה על תוכניות לרכוש את Forsta - מובילה בריבוע הקסם בתחום Voice of the Customer של גרטנר ב-2021 - כדי להאיץ את החדשנות בתעשיית חוויית הבריאות העולמית

מעצמת הבריאות תגדיל את היצע המוצרים שלה ותחשוף תובנות מעמיקות יותר עבור הלקוחות עם טכנולוגיית ה-Human Experience (HX) של Forsta

בוסטון ולונדון ואוסלו נורווגיה, 7 בפברואר 2022, (BUSINESS WIRE):

Press Ganey, מובילה ידועה בחוויית מטופלים, חברים, עובדים וצרכנים ברחבי מערכת הבריאות, הודיעה על תוכניותיה לרכוש את Forsta, ספקית עולמית מובילה בתעשייה של חוויית לקוח וטכנולוגיה לחקר שוק. Forsta סומנה כמובילה בריבוע הקסם בתחום Voice of the Customer של גרטנר ב-2021. העסקה צפויה להיסגר ברבעון הקלנדרי הראשון או השני של 2022, וכפופה לאישורים רגולטוריים ותנאי סגירה מקובלים אחרים.

"ברית זו דוחפת את Press Ganey לעתיד חדש. המצוינות הייחודית שלנו בייעוץ בתחום הבריאות, והנתונים והאנליטיקה הקנייניים, יזכו בקרוב להזרמה של עוד יותר חדשנות ומהירות באמצעות פלטפורמת החוויה והטכנולוגיה המחקרית ברמה העולמית של Forsta", אמר פטריק ט. ריאן, יו"ר ומנכ"ל Press Ganey. "אני מאוד נרגש לקבל את פניה של Forsta למשפחת Press Ganey. זוהי קפיצת מדרגה עצומה ביכולת שלנו לסייע ללקוחותינו לעשות את העבודה שלהם טוב יותר בכל יום".

זיווג זה דוחף את Press Ganey קדימה בדרכה לשילוב טכנולוגיה מתקדמת ממוקדת באנשים אל תוך המומחיות שלה בתחום המנהיגות החשיבתית והניהולית בתחום הבריאות. ללקוחותיה של Press Ganey תהיה גישה לערכה חזקה עוד יותר של אפשרויות טכנולוגיות בתחום חוויית הלקוח (CX), חוויית העובד (EX) ומחקר שוק (MR) בפלטפורמה המקיפה של Forsta. Forsta מביאה גם ידע נרחב במספר ורטיקאלים תעשייתיים, כגון קמעונאות, שירותים פיננסיים, נסיעות ואירוח, טכנולוגיה, בידור ומוצרי צריכה. החברה עובדת עם מותגים מובילים בעולם, ביניהם Avon, בסט ביי, קנון ,eBay, שדה התעופה הית'רו ו-Mars, Inc.

עבור Forsta, שיתוף פעולה עם Press Ganey, חלוצה בקידום ביצועים בתחום הבריאות, מביאה גישה חדשה להשקעות, הזדמנויות צמיחה וניסיון מעמיק בייעוץ וניהול שינויים ברחבי מערכת הבריאות המורכבת. Press Ganey מעניקה ל-Forsta את המשאבים להמשיך ולחדש, בקצב מואץ. יכולות ה-CX וה-EX ברמה הגבוהה ביותר של Press Ganey בתחום הבריאות יציידו את Forsta בעשרות שנים של מומחיות בתעשייה זו.

" Press Ganeyהייתה החברה הראשונה שבאמת זיהתה את החשיבות של חוויית המטופל והגיבה עליה, והחברה ממשיכה להוביל חדשנות בתחום. אני נרגש לאחד כוחות עם חברה שמציעה רמה גבוהה של חשיבה קדימה, חברה שהינה מכובדת מאוד, ולהוט ליהנות מהיתרונות שההשקעה הזו תביא ללקוחות שלנו", אמר קייל פרגוסון, מנכ"ל Forsta.

יחד, Press Ganey ו-Forsta משרתים את צורכי הניסיון והתובנות של מיליוני ארגונים:

· 100% ממקבלי אות הכבוד עבור בית החולים ובית החולים לילדים הטובים ביותר של U.S. News & World Report משתמשים ב-Press Ganey.

· Press Ganey מנהלת כ-476 מיליון התקשרויות עם מטופלים מדי שנה.

· פלטפורמת HX (Human Experience) של Forsta משרתת למעלה מ-5,000 לקוחות ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם.

· Forsta תומכת ב-9 מתוך 10 סוכנויות מחקר השוק המובילות בעולם.

"מהלך זה הוא השיא של ההשקעות של Press Ganey והמטרה היא לא רק להיות מובילים בתעשיית הבריאות, אלא להוביל גם בטכנולוגיית החוויה. פלטפורמת HX של Forsta תאפשר ל-Press Ganey לעשות קפיצת מדרגה גדולה בפתרונות הטכנולוגיים שאנו מציעים ללקוחות שלנו", אמר דארן דוורקין, מנהל האסטרטגיה הראשי של Press Ganey. "יחד, הדור הבא של חווית המטופל והלקוח יהיה טוב יותר, עמוק יותר ובאמת ממוקד באנשים".

Press Ganey המציאה את המהלך לשיפור ביצועי הבריאות לפני יותר מ-35 שנה. כיום היא מציעה חבילה משולבת של פתרונות העוסקים בבטיחות, מצוינות קלינית, חוויית מטופל ומעורבות בכוח העבודה. החברה עובדת עם יותר מ-41,000 מתקני בריאות במשימתה להפחית את סבל המטופלים ולשפר את חוסן המטפל כדי לשפר את הבטיחות הכוללת, האיכות והחוויה של הטיפול.

אודות Press Ganey

Press Ganey המציאה את המהלך לשיפור ביצועי הבריאות לפני יותר מ-35 שנה. כיום היא מציעה חבילה משולבת של פתרונות העוסקים בבטיחות, מצוינות קלינית, חוויית מטופל ומעורבות בכוח העבודה. החברה עובדת עם יותר מ-41,000 מתקני בריאות במשימתה להפחית את סבל המטופלים ולשפר את חוסן המטפל כדי לשפר את הבטיחות הכוללת, האיכות והחוויה של הטיפול.

אודות Forsta

Forsta היא פלטפורמת טכנולוגית לחוויה ומחקר שאוספת ומנתחת נתונים, ומתרגמת את הממצאים לפעולות שניתנות לשיתוף כדי לספק מידע למקבלי החלטות וכדי להניע צמיחה. הטכנולוגיה של Forsta נועדה לגלות, לנתח ולשתף תובנות חכמות עמוסות בפוטנציאל פעולה אמיתי, ולעזור לארגונים להבין טוב יותר את החוויות האנושיות המלאות של הקהלים שלהם.

ליצירת קשר:

Press Ganey

Ty Fiesel (MP&F)
[email protected]
+1 615 259 4000

Forsta – US

Theresa Tepper
Global Director of Communications
[email protected]

Forsta – EU & UK

Sallyanne Heywood
[email protected]
+44 7884 187 074

ראו את ההודעה במקור באתר businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20220207005510/en/

מקור: Press Ganey.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מודיעה על חילופי מנכ"לים ב- 1 ביולי 2024
Nikkiso Co., Ltd. (TSE: 6376) הודיעה היום לאחר הצבעה במועצת המנהלים, כי החל מה-1 ביולי 2024, אדריאן רידג' (Adrian Ridge) יחליף את פיטר וגנר (Peter Wagner) כמנכ"ל Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group (חלק מהחטיבה התעשייתית של Nikkiso). וגנר יישאר בתפקיד מועצת המנהלים כיו"ר פעיל של Nikkiso CE&IG Group.

LTIMindtree מחזקת את נוכחותה בערב הסעודית מקימה מטה אזורי בריאד
LTIMindtree (NSE: LTIM, BSE: 540005), חברה גלובלית לייעוץ טכנולוגיה ולפתרונות דיגיטליים, הכריזה על חנוכת המרכז האזורי שלה בריאד, בירת ערב הסעודית, כחלק מהתרחבותה באזור KSA והמזרח התיכון.

ממודעות לפעולה ביום הכבד השומני העולמי
מכון הכבד העולמי מאחד את התחום בזמנים של שינויי שם וטיפולים חדשים

Myriad Genetics משתפת פעולה עם GSK כדי לשפר את הגישה לבדיקות HRD ב-9 מדינות
תוכנית בדיקות ממומנות חדשה ממנפת את בדיקות MyChoice של Myriad לחולות עם סרטן שחלות נסיובי בדרגה גבוהה

CSG קיבלה הכרה כמתאמת מסע לקוחות מובילה מטעם חברת אנליסטים ראשית
פלטפורמת מעורבות הלקוחות CSG Xponent קיבלה את הדירוג הגבוה ביותר שניתן לקבל ב-16 קריטריונים

Rosond דרום אפריקה ו- Bin Harkil ערב הסעודית מכריזות על הקמת Rosond Arabia
Rosond, חברה דרום אפריקאית מובילה המספקת פתרונות חיפוש וקידוח, ו- Bin Harkil Saudi Arabia, שם ידוע בתעשיית הכרייה והבנייה, מכריזות בגאווה על הקמת Rosond Arabia. חברת מיזם משותף חדשה זו שואפת לחולל מהפכה בתעשיית החיפוש בערב הסעודית על ידי קביעת הסטנדרטים הגבוהים ביותר בבטיחות, יעילות וחדשנות.

Quantexa מציגה לראשונה את Q Assist, חבילת טכנולוגיית בינה מלאכותית יוצרת חדשה שמודעת להקשרים
Quantexa, המובילה העולמית בפתרונות מודיעין לקבלת החלטות (DI), הציגה לראשונה על הבמה המרכזית ב-London Tech Week 2024 את Q Assist - חבילת טכנולוגיות בינה מלאכותית יוצרת עם מודעות להקשרים שמטרתה לעזור לארגונים לקבל יותר החלטות מהימנות בצוותים של עובדים בחזית ועובדי נתונים.

Zain Sudan מקימה עסק אלחוטי מחדש בזמן שיא עם CSG
Zain Sudan, חלק מקבוצת Zain, ספקית אלחוטית מובילה במזרח התיכון ובצפון אפריקה, המובילה את תחום מעורבות הלקוח באמצעות נתוני שירות משלימים ולא מובנים (USSD). לאחר השבתה שאירעה לאחרונה במרכז נתונים, Zain Sudan נותנת את אמונה ב-CSG® (נאסד"ק: CSGS) שתניע את ההתאוששות מאסון של עסקי האלחוט שלה ותשמור על תושבי סודן מחוברים, תוך שימור מיצובה המוביל בשוק.

נשיא ברזיל לולה ינאם בפסגת FII PRIORITY בריו דה ז'ניירו בארמון קופקבנה ביום רביעי
נשיא ברזיל לואיז אינסיו לולה דה סילבה ינאם בפסגת FII PRIORITY באמריקה הלטינית בריו דה ז'ניירו ב-12 ביוני, ויציין ציון דרך משמעותי בפסגה

e& מובילה כחברת ההעסקה המובילה בשוק הטלקום לפי Employer Brand Index 2024
e&, קבוצת הטכנולוגיה העולמית, השיגה את המיקום הגבוה ביותר בדו"ח מותגי המעסיקים -Employer Brand Report 2024 הראשון אי פעם של Brand Finance שהישות שלה באיחוד האמירויות דורגה כחברת ההעסקה המובילה בשוק הטלקום.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI