דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מנצ'סטר יונייטד בוחרת את טזוס לשותף רשמי של בלוקצ'יין וערכת האימון
מנצ'סטר יונייטד בוחרת את טזוס לשותף רשמי של בלוקצ'יין וערכת האימון
חיים נוי 13/02/22 |  צפיות: 1059

מנצ'סטר יונייטד בוחרת את טזוס לשותף רשמי של בלוקצ'יין וערכת האימון

מנצ'סטר, אנגליה, 10 בפברואר 2022, (BUSINESS WIRE) :

מנצ'סטר יונייטד (NYSE: MANU; ) הכריזה היום על שותפות רב-שנתית משמעותית שתביא ל-Tezos, אחד הבלוקצ'יין המתקדמים והבני-קיימא בעולם, מופעים במגוון ערכות האימון לגברים ולנשים של המועדון.

ערכת האימונים ממותגת בטזוס תלבש על ידי הנבחרת הראשונה לראשונה לפני המשחק בסוף השבוע נגד סאות'המפטון, ותציג את אוהדי מנצ'סטר יונייטד לשותפות ואת טכנולוגיית Web3 באמצעות הבלוקצ'יין של טזוס.

טזוס נמצאת בחזית מהפכת הבלוקצ'יין העולמית המאפשרת אינטראקציות דיגיטליות מהירות, מאובטחות ויעילות ללא צורך במתווכים.

טזוס, בלוקצ'יין מקורי להוכחת הימור, נבנה עם עיצוב חסכוני באנרגיה המאפשר לה לפעול בצורה נקייה וידידותית יותר לסביבה מאשר בלוקצ'יין אחרים.

טזוס שונה גם מבלוקצ'יין אחרים בכך שהיא יכולה להתפתח בצורה חלקה, עם עדכונים שוטפים שתוכננו ואושרו על ידי קהילת המשתמשים והמפתחים העולמית שלה.

ויקטוריה טימפסון, מנכ"לית הבריתות והשותפויות של מנצ'סטר יונייטד, אמרה: "זוהי שותפות מרגשת מאוד עבור מנצ'סטר יונייטד מכיוון שהיא מיישרת אותנו עם אחד הבלוקצ'יין המתקדמים, והאמינים ביותר בתחום הטכנולוגיה שמבטיח לחולל מהפכה באמת באופן שבו כולם, כולל המועדון והאוהדים שלנו, יכולים לקיים אינטראקציה.

"אנו שמחים במיוחד לשתף פעולה עם אחד הבלוקצ'יין הידידותיים ביותר לסביבה, תוך שימוש בטכנולוגיה חסכונית באנרגיה, מגבילה את פליטות הפחמן ומורידה עלויות, בהתאם למאמצים הרחבים יותר של המועדון לקדם קיימות סביבתית.

"שותפויות הן בליבת כוחנו כמועדון, ותומכות בדחף להצלחה על המגרש, ואנו שמחים לקבל בברכה את טזוס כמובילת התעשייה האחרונה להצטרף למשפחת השותפים שלנו".

אדוארד אדלרד, ראש תחום אימוץ ופיתוח עסקי, טזוס אקוסיסטם אמר: "לאורך ההיסטוריה שלה, מנצ'סטר יונייטד התפתחה ללא הרף, בתמיכת הקהילה הגלובלית הענקית והמגוונת שלה של אוהדים ושותפים. טזוס תאפשר למנצ'סטר יונייטד להשתמש בבלוקצ'יין וב-Web3 כדי לשנות את מעורבות האוהדים, השחקנים, הצוות והשותף.

"ההחלטה של מועדון הכדורגל הגדול בעולם לבחור בטזוס כבלוקצ'יין המועדף עליו היא אימות נוסף לכך שעיצוב מתחשב בשילוב עם אבטחה חזקה, דמי גז נמוכים וחדשנות בהובלת הקהילה הם הגורמים החיוניים המניעים את גל האימוץ הבא במהפכה הדיגיטלית החדשה".

בנוסף למיתוג טזוס בערכת האימונים של המועדון, השותפות תכלול גם מספר חוויות אוהדים חדשות שנבנו על הבלוקצ'יין של טזוס והתחייבות לתמוך בקרן מנצ'סטר יונייטד עם תרומות מתמשכות בטז, המטבע המקומי של הבלוקצ'יין טזוס, כדי לאמן, לחנך ולעורר השראה בצעירים בתוך הקהילה המקומית.

למידע נוסף על השותפות ולהסברה נוספת על בלוקצ'יין לחצו כאן www.manutd.com/en/Partners/Global/Tezosאו www.tezos.com/manutd

אודות מנצ'סטר יונייטד

מנצ'סטר יונייטד היא אחת מקבוצות הספורט הפופולריות והמצליחות בעולם ולה קהל הצופים עם הספורט הפופולרי ביותר על פני כדור הארץ. באמצעות המורשת בת 144 השנים שלנו זכינו ב-66 גביעים, מה שמאפשר לנו לפתח את מותג הספורט המוביל בעולם וקהילה גלובלית של 1.1 מיליארד אוהדים ועוקבים. הקהילה הגדולה ומלאת התשוקה שלנו מספקת למנצ'סטר יונייטד פלטפורמה עולמית ליצירת הכנסות משמעותיות ממקורות מרובים, כולל חסות, שיווק, רישוי מוצרים, מדיה חדשה ומובייל, שידור ויום התאמה.

אודות TEZOS

טזוס הוא כסף חכם, המגדיר מחדש את המשמעות של להחזיק ולהחליף ערך בעולם מחובר דיגיטלית.טזוס, בלוקצ'יין בעל שדרוג עצמי וחסכוני באנרגיה עם רקורד מוכח, מאמצת בצורה חלקה את החידושים של המחר ללא הפרעות ברשת כיום. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו www.tezos.com.

אודות קרן טזוס

קרן טזוס היא קרן שווייצרית ללא מטרות רווח התומכת בפיתוח ובהצלחה ארוכת טווח של פרוטוקול טזוס, בלוקצ'יין חסכוני באנרגיה עם היכולת להתפתח על ידי שדרוג עצמו. למידע נוסף, בקרו בכתובת www.tezos.foundation.

אודות קרן מנצ'סטר יונייטד

קרן מנצ'סטר יונייטד משתמשת בכדורגל כדי לעסוק ולעורר השראה בצעירים לבנות לעצמם חיים טובים יותר ולאחד את הקהילות בהן הם חיים. צוות מסור מספק שעורי אימון בכדורגל, תוכניות חינוכיות והתפתחות אישית, ומספק לצעירים הזדמנויות לשנות את חייהם לטובה. למידע נוסף: www.mufoundation.org

ראו את ההודעה במקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220209006232/en/

אנשי קשר

Investor Relations:
Corinna Freedman
Head of Investor Relations
+44 738 491 0828
[email protected]

Media Relations:
Charlie Brooks
Director of Communications
+44 161 868 8148
[email protected]

מקור: Manchester United

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
רוזן, משרד עורכי דין מוערך בעולם, מעודד את משקיעי iRobot Corporation לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוערך בעולם, מעודד את משקיעי iRobot Corporation לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – IRBT

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Innoviz Technologies Ltd. לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Innoviz Technologies Ltd. לקבל ייעוץ לפני מועד אחרון חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – INVZ, INVZW

רוזן, יועץ השקעות מוכר, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ השקעות מוכר, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE

Nyxoah ממנה את ד"ר מאוריץ ס. בון למנהל רפואי ראשי
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah" או "החברה"), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום על מינויו של ד"ר מאוריץ ס. בון, MD (Dr. Maurits S. Boon) למנהל רפואי ראשי.

התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול
התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ADSK

ExaGrid בין המועמדות הסופיות לפרסי האחסון לשנת 2024
קו המוצרים של ExaGrid, תוכנית השותפים והצוות שלה מועמדים ב-12 קטגוריות של טקס פרסי "The Storries XXI".

רוזן, יועץ השקעות בעל שם ידוע, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של bluebird bio Inc. (נאסד"ק: BLUE) הנובעות מהטענות כי bluebird פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Waldencast PLC לברר לגבי חקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – WALD, WALDW
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Waldencast plc (נאסד"ק: WALD, WALDW) הנובעות מהטענות כי Waldencast פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעת למשקיעי EQIX: רוזן, משרד עורכי דין מוכר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעת למשקיעי EQIX: רוזן, משרד עורכי דין מוכר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI