דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Mawi DNA Technologies זכתה בשתי הסמכות ISO
Mawi DNA Technologies זכתה בשתי הסמכות ISO
חיים נוי 15/02/22 |  צפיות: 959

Mawi DNA Technologies זכתה בשתי הסמכות ISO

היוורד, קליפורניה, 14 בפברואר 2022, (BUSINESS WIRE) :

Mawi DNA Technologies (Mawi), חברה מובילה לאיסוף דגימות ביולוגיות, מודיעה כי היא זכתה בהסמכה לפי תקנים ISO 9001:2015 Quality Management Systems ו-ISO 13485:2016 Medical Devices Quality Management Systems. Mawi פיתחה ומסחרה את טכנולוגיית iSWAB, מערכת חדשנית לאיסוף דגימות ביולוגיות.

התקן הבינלאומי המוכר מסמל כי Mawi פיתחה, מתחזקת ומשפרת ללא הרף את התהליכים העסקיים שלה. קבלת התקן מושגת במדידה והשוואה של ביצועים עסקיים לתקני איכות מתאימים. תעודת ISO מסייעת לשפר את האמינות והסמכות העסקית, כמו גם את היעילות הכוללת של העסק.

"הסמכת ה-ISO מחזקת את מבנה האיכות שלנו כחברה וכספקית ללקוחות המוערכים שלנו", אמר האנזל לאוואס, מנהל ה-QMS והתפעול של Mawi. הוא הוסיף כי Mawi חוגגת את ההסמכה הזו מכיוון שהיא תומכת בפרויקטים רבים של COVID-19 על ידי שמירה על אספקה ​​בלתי פוסקת ברמת 100% של טכנולוגיות איסוף דגימות חדשניות מתוצרת ארצות הברית.

"לחברה שלנו יש תקן ISO והיא תמשיך להשתמש בו בכל התהליכים ובתכנון ופיתוח של מוצרים חדשים", הוסיף ג'רום דיוויד, סמנכ"ל המכירות והשיווק של Mawi. "הסמכת ה-ISO מבטיחה שהחברה שלנו עומדת בדרישות מנהל המזון והתרופות הפדרלי ומהווה את הצעד הגדול הראשון לעמידה בתקנים הרגולטוריים האירופיים (האיחוד האירופי) לקבלת אישור CE, שאנו מצפים לקבל עד הרבעון השני של 2022".מוצרים רבים דורשים סימון CE לפני שניתן למכור אותם באיחוד האירופי.

המשימה של Mawi היא לשמור על שלמות המדגם בטמפרטורת החדר מכל מקום בעולם, מה שמאפשר גיוון מדגם אמיתי בכל גיאוגרפיה או פלח אוכלוסייה. ב-Mawi, העתיד של הדגימה הביולוגית כבר כאן.

לקבלת מידע נוסף, בקרו www.mawidna.com.

ליצירת קשר

קשרי משקיעים

Jerome David, VP of Sales and Marketing
510-256-5186, [email protected]

קשרי מדיה

Susan Tellem, APR, RN, BSN
310-313-3444, [email protected]

מקור: Mawi DNA Technologies

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Movellus מציגה את משפחת מוצריAeonic Power™ לוויסות מתח בשבב עצמו
מוצרים ראשונים פותחו עבור ליבות חישוביות הפועלות בתנאי זרם גבוה וחיבורי שבב לשבב

EY מכריזה על מייק ג'קובסקי מ-Duck Creek Technologies כזוכה בפרס Entrepreneur Of The Year® 2024 של ניו אינגלנד
הפרס חוגג את המנהיגים הנועזים שמביאים שינויים גדולים לשווקים, מחוללים מהפכה בתעשיות ומשנים חיים

ExaGrid זכתה בתואר "יצרנית השנה של חומרת גיבוי ארגונית" ועוד בטקס Storage Awards לשנת 2024
המוצר של ExaGrid, השותפויות והצוות קיבלו הכר באירוע “The Storries XXI” שנערך בלונדון

NIQ ו-World Data Lab חושפות את דו"ח “Spend Z”
NielsenIQ ‏(“NIQ”) בשיתוף עם World Data Lab ‏(WDL) פרסמו את דו"ח ההוצאה הדורית המקיף והראשון מסוגו המתמקד אך ורק בדור ה-Z. המחקר והניתוח שהופיעו בדו"ח Spend Z מדגישים את מחויבותה של NIQ לספק תבונות שוק מעשיות.

Dejavoo מרחיבה את פריסתה הגלובלית עם רכישת חברת הפינטק הישראלית Z-Credit
חברת Dejavoo, מובילה עולמית בטכנולוגיות תשלומים חדשניות, הודיעה היום על רכישת החברות Z-Credit ו-Z2C, המתמחות בפיתוח והפצה של טכנולוגיות תשלומים מתקדמות, Gateway לסליקת אשראי ופתרונות חומרה בתקן EMV לשוק התשלומים הישראלי. הרכישה משקפת את מחויבותה המתמשכת של Dejavoo לצמיחה, התרחבות והמשך מתן פתרונות תשלום חדשניים ללקוחותיה.

כנס אפריקה הראשון של AACSB
AACSB International, האגודה המקצועית הגדולה בעולם לחינוך עסקי, תארח את כנס אפריקה הראשון שלה. אירוע פתיחה זה יכנס מחנכים עסקיים ומנהיגים עסקיים באפריקה ומחוצה לה, כדי לדון בחידושים ביזמות, קיימות והסמכה באזור. שיתופי הפעולה שייצאו מכנס זה יסייעו לעצב עתיד בהיר ובר-קיימא יותר של עסקים באפריקה.

Adalvo מקבלת את האישור הגנרי הראשון באיחוד האירופי עבור עט הזרקה מלא מראש של לירגלוטייד
הפיתוח המוצלח של לירגלוטייד מדגיש את היכולת של Adalvo להציע סל טיפול בסוכרת מגוון ומקיף, הכולל זריקות פפטידים מורכבות כמו גם טיפולים דרך הפה באמצעות מולקולות קטנות.

הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI