דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים LeddarTech מאמצת מודל עסקי לתוכנת רכב לתמיכה בפתרונות ADAS ו-AD
LeddarTech מאמצת מודל עסקי לתוכנת רכב לתמיכה בפתרונות ADAS ו-AD
חיים נוי 12/10/22 |  צפיות: 360

LeddarTech מאמצת מודל עסקי לתוכנת רכב לתמיכה בפתרונות ADAS ו-AD

LeddarTech®, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להכריז על כך שזכתה להכרה כאחת מהחברות הצומחות המובילות בקנדה ב-2022 על פי Globe and Mail's Report on Business בו דורגה LeddarTech במקום ה-280 מתוך 430 חברות שזכו להיכלל ברשימה

קוויבק סיטי, 11 באוקטובר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

®LeddarTech, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להודיע ​​שהיא מאמצת אסטרטגיה עסקית שמתורגמת למשאבים פיננסיים וקבוצתיים גדולים יותר המוקדשים למודל עסקי של תוכנת רכב.

במשך למעלה מעשור, LeddarTech נמצאת בחזית הפיתוח של טכנולוגיית חישה המשרתת את שווקי הניידות, הכבישים והשטח ברחבי העולם. במשך מספר שנים, החברה השקיעה רבות בפיתוח פתרון מיזוג ותפיסה תחושתית גולמי יחיד מסוגו. פתרון זה זכה לפרסים מרובים ולתשומת לבם של יצרניות רכבים ברמה 1 ו-OEMs.

פתרון תוכנת המיזוג והתפיסה התחושתית של LeddarTech, LeddarVision™, הוא פתרון שמציע ביצועים גבוהים, ניתן להרחבה, אגנוסטי לחיישנים ובדרג אוטומטי המספק מודלים סביבתיים תלת-ממדיים מדויקים ביותר. בנוסף, התוכנה תומכת בכל רמות האוטונומיה של SAE על ידי יישום אלגוריתמים של בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת, והיתוך הנתונים הגולמיים מחיישנים המופעלים ביישומי L2-L5. השימוש של LeddarTech בהיתוך נתונים גולמי מזהה מכשולים קטנים מאוד על הכביש בשיעורי זיהוי טובים יותר, כשהוא מבטיח פחות אזעקות שווא מאשר פתרונות 'היתוך אובייקטים' מדורות קודמים. בנוסף, הפתרון מצליח לגלות גם מכשולים שאינם מסווגים וכך מספק שכבת בטיחות נוספת לרכב.

"אני נרגש להכריז על השלב הבא בהתפתחות של LeddarTech כמובילה בתוכנת רכב ליישומי ADAS ו-AD", אמר מר צ'ארלס בולנג'ר, מנכ"ל LeddarTech. "התחלנו את הגיחה שלנו לתוכנת רכב לפני מספר שנים, והפיתוח שלנו הוביל לפתרון ייחודי עטור פרסים שזוכה להערכה רבה בתעשייה הנאבקת לפתור את האתגרים של האצת האימוץ של אוטונומיה רבה יותר בקנה מידה גדול".

מר בולנג'ר המשיך, "המסקנות של אנליסטים ולקוחות בשוק תומכות בבירור שאנו נמצאים בעמדה ייחודית עם פתרון תוכנה שיצרני OEM צריכים כדי לשפר את ביצועי ADAS ו-AD. הצורך של השוק בפתרון מיזוג ותפיסה תחושתית שניתן לשלב בקלות וכולל את כל היתרונות של LeddarVision מעולם לא היה גדול יותר, והשימוש שלנו בהיתוך נתונים גולמי הופך את ההצעה שלנו לאטרקטיבית עוד יותר עבור הלקוחות".

מר בולנג'ר סיכם, "הצוות של LeddarTech נרגש ולהוט להתקדם בדרכנו והקדיש את עצמו ואת המאמצים הטכניים למטרה השאפתנית אך הניתנת להשגה של פתרון תוכנת מיזוג ותפיסה תחושתית שזוכה לאימוץ הגדול ביותר בשוק".

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק שהוקמה ב-2007 היא חברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך.

טכנולוגיית התוכנה של LeddarTech ברמת כלי-רכב, LeddarVision™, היא פתרון גמיש, חזק, חסכוני, אגנוסטי של חיישנים, המספק מודלים סביבתיים תלת-ממדיים מדויקים ביותר. בנוסף, תוכנה מדרגית זו תומכת בכל רמות האוטונומיה של SAE על ידי יישום אלגוריתמים של בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת כדי למזג נתונים גולמיים מחיישנים המשמשים ביישומי L2-L5. השימוש של LeddarTech בהיתוך נתונים גולמיים מזהה מכשולים קטנים מאוד על הכביש עם שיעורי זיהוי טובים יותר ופחות התראות שווא מאשר פתרונות "היתוך אובייקטים" מדור קודם. בנוסף, מתגלים גם מכשולים לא מסווגים, המספקים שכבת בטיחות נוספת לרכב.

החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-140 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם ב- LinkedIn, Twitter, Facebookו- YouTube.

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications and Investor Relations, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232 [email protected]

קשרי משקיעים:

[email protected]
https://investors.leddartech.com/

תמונה המצורפת להודעה זו זמינה בכתובת

at https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/c9eea29e-3a7b-4833-b444-6c5cee00297a

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Anaqua הופכת הגשת פטנטים במדינות אחרות ליתרון אסטרטגי עבור אנשי מקצוע בתחום הקניין הרוחני
Anaqua, הספקית המובילה של טכנולוגיות לניהול חדשנות וקניין רוחני (IP) עבור תאגידים, משרדי עורכי דין וממשלות, מכריזה על תוספת לפתרון Foreign Filing שלה, ומשפרת את היכולות של פלטפורמת ניהול הקניין הרוחני שלה, AQX®. Anaqua שינתה את הפרדיגמה להגשת בקשת קניין רוחני במדינות אחרות עבור אנשי מקצוע בתחום, והפכה מערך מכביד של משימות אדמיניסטרטיביות ידניות לפתרון אסטרטגי ואוטומטי שמספק בידול, ומניע קבלת החלטות מהירה כדי לעזור להגן על קניין רוחני באופן גלובלי.

EBC Financial Group משתפת פעולה עםUnited to Beat Malaria - קמפיין של קרן האו"ם, כדי להגן על ילדים פגיעים ומשפחותיהם מפני מלריה
EBC Financial Group מגבירה את מאמצי מיגור המלריה, תומכת בהתערבויות בריאות קריטיות ובהעצמה קהילתית

אחסון הגיבוי השכבתי של ExaGrid נבחר ל"פתרון גיבוי הנתונים של השנה" בתוכנית Data Breakthrough Awards השנתית החמישית
תוכנית פרסים בינלאומית יוקרתית מכריזה על מוצרים וחברות מצטיינים בטכנולוגיית הנתונים

Duck Creek מארחת את הוועידה השנתית, One Duck Creek Summit, כדי לבנות קשרים, שייכות וקהילה
Duck Creek Technologies (דאק קריק טכנולוגיות), ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד ביטוחי הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי, מארחת היום את One Duck Creek Summit בקולומביה, דרום קרוליינה, ומפגישה עובדים מכל רחבי הגלובוס.

Games Global מכריזה על הגשת הצהרת רישום להנפקה ראשונית מוצעת לציבור
Global Games Ltd מפתחת, מפיצה ומשווקת מובילה של תוכן משחקי חדשני בסגנון קזינו מקוון ופתרונות משולבים עסק לעסק למפעילי iGaming ברחבי העולם על בסיס גודל רשת האולפנים שלה, הודיעה היום כי היא הגישה בפומבי הצהרת רישום על טופס F-1 לרשות ניירות ערך של ארה"ב ("SEC") בנוגע להנפקה ראשונית המוצעת לציבור של מניותיה הרגילות.

חשיפת הנושא של כנס יוזמת ההשקעות העתידיות השמינית: "אופקים אינסופיים: משקיעים היום, מעצבים את המחר"
The Future Investment Initiative - מכון יוזמת ההשקעות העתידיות (FII) נרגש להכריז על הנושא למהדורה השמינית הקרובה של כנס FII, המתוכנן להתקיים בתאריכים 29-31 באוקטובר 2024, במרכז הכנסים הבינלאומי היוקרתי על שם המלך עבד אל-עזיז (KAICC) בריאד, ערב הסעודית.

ערב הסעודית מבליטה יוזמות של השקעות בתיירות בפורום הבינלאומי להשקעות בתחום אירוח
משרד התיירות הסעודי ממלא כעת תפקיד משמעותי בפורום הבינלאומי להשקעות של בתי מלון (IHIF), ומציג הזדמנות ייחודית למשקיעים עולמיים לקחת חלק ולהיכנס לתוך נוף התיירות המשגשג של הממלכה.

פרסי Stevie® מכריזים על הזוכים בפרסי Stevie® השנתיים ה-18 עבור מכירות ושירות לקוחות
הזוכים בפרסי Stevie® (The Stevie® Awards ) עבור מכירות ושירות לקוחות השנתיים ה-18, המוכרים כפרסי שירות הלקוחות ופרסי המכירות המובילים בעולם, נחשפו בשישי 12.4 בטקס חגיגי בלאס וגאס, נבאדה, ארה"ב, בהשתתפות יותר מ-400 מנהלים מרחבי העולם.

TokenEx ו-IXOPAY מתמזגים ויאפשרו לסוחרים לייעל את השימוש במספר תהליכי עיבוד תשלומים
פלטפורמת מיטוב התשלומים עבור מסחר גלובלי מספקת טוקניזציה רב-ערוצית, תזמון תשלומים וניהול מחזור חיים של כרטיסים

Lantronix מכריזה על FOX4 ו-Bolero 43, עוקבי מחשוב קצה חדשים, ומרחיבה את משפחת השערים הטלמטיים עטורי הפרסים שלה
הפתרונות החדשים של Lantronix מכוונים לשוק הטלמטיקה המציג צמיחה מהירה שאמור לפי ההערכות להגיע להיקף של 3.7 מיליארד דולר עד 2027
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI