דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Rapid7 רוכשת את Minerva Labs כדי להרחיב את שירות האיתור והתגובה המנוהל המוביל שלה עם טכנולוגיית למניעת כופרות
Rapid7 רוכשת את Minerva Labs כדי להרחיב את שירות האיתור והתגובה המנוהל המוביל שלה עם טכנולוגיית למניעת כופרות
חיים נוי 18/03/23 |  צפיות: 386

Rapid7 רוכשת את Minerva Labs כדי להרחיב את שירות האיתור והתגובה המנוהל המוביל שלה עם טכנולוגיית למניעת כופרות

הטכנולוגיה החזקה וצוות ההנדסה המוכשר של Minerva מרחיבים את יכולות הזיהוי והתיאום מקצה לקצה של איומים מנוהלים של Rapid7, מנקודת הקצה ועד לענן

בוסטון, 15 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Rapid7, Inc (נאסד"ק: RPD), מובילה בתחום איתור סיכוני ואיומי ענן, הודיעה כי רכשה את Minerva Labs, Ltd, ספקית מובילה של טכנולוגיות למניעת התחמקות ומניעת כופרות. כיום, שירותי הזיהוי והתגובה המנוהלים (MDR) של Rapid7 מספקים ללקוחות יכולות זיהוי ותגובה גדולות יותר בענן, וכן במשטחי ההתקפה המקומיים והמורחבים שלהם. עם רכישה זו, Rapid7 תרחיב עוד יותר את יכולות זיהוי האיומים המנוהלים המובילות שלה עם היכולת לתאם באופן מתקדם מניעת התקפת כופרות. היכולות החדשות הללו ירחיבו בצורה חלקה את ה-MDR אל משאבי הענן, התשתית המסורתית ותשתית ההגנה הקיימת עבור נקודות הקצה, ויאפשרו ללקוחות לאחד עוד יותר את השקעות שהם באבטחה.

עם נוף התקפות הולך וגדל והנוכחות ההולכות וגודלת של כופרות, ארגונים צריכים לנקוט בגישה הוליסטית ופרגמטית לזיהוי ותגובה. בכדי להגיע לרמת זיהוי איומים הטובה בסוגה, תוכניות אבטחה ייהנו ממינוף וגישה חלקה לטלמטריה על פני משטח ההתקפה שלהן ואיחוד טכנולוגיות שמניע תגובה יעילה יותר לאיום.

"יעילות והוצאת המירב מהשקעות באבטחה הם מניעים קריטיים שאיתם ארגונים יוכלו להקדים את ההתקפות המתחמקות והיצירתיות", אמר ג'רמיה דיואי, סגן נשיא בכיר, אספקת שירותים מנוהלים ב-Rapid7. "כיום, לקוחות ה-MDR שלנו נהנים מטכנולוגיית הזיהוי והתגובה הקניינית שלנו, וכן מצוות משולב מלא ברמה עולמית שמורכב ממהנדסי אבטחה, שפועלים 24x7, המשתמש במדע נתוני אבטחה מתקדם לאיתור, הערכה ותגובה לאיומים מתעוררים. עם Minerva, אנו מרחיבים עוד יותר את יכולות ה-MDR שלנו עם מניעה ותיאום מתקדמים יותר נגד התחמקות ותקיפה של רושעות מנקודת הקצה ועד לענן, וכן מספקים תמיכה חלקה מובילה עבור תשתית הגנת נקודות קצה קיימת. אנו נרגשים לקבל את פני Minerva ל-Rapid7 ולהמשיך לספק ללקוחותינו ולשותפינו שירות MDR ברמה עולמית והזדמנות לאיחוד טכנולוגיות ואבטחה נוספות".

"היום הוא יום מונומנטלי עבור Minerva", אמר אדי בובריצקי, מייסד שותף ומנכ"ל Minerva Labs. "עבדנו ללא לאות כדי ליצור טכנולוגיה הנלחמת בכופרות ומחזירה את הכוח לידיים של הארגונים. אנו נרגשים להצטרף ל-Rapid7 כדי להמשיך את המסע הזה ולשלב את הטכנולוגיה שלנו ביכולות הזיהוי והתגובה המנוהלות המובילות בתעשייה של Rapid7".

Minerva Labs נוסדה ב-2014 בידי אדי בובריצקי וארז בריימן כדי לסייע לארגונים להפחית את הסיכונים הכרוכים בכופרות. הטכנולוגיה של Minerva מספקת מניעה רב-שכבתית על ידי נטרול ומניעת פעילות זדונית לפני ביצוע, ובמקביל גם מאפשרת זריזות רבה העת השתלבות עם פתרונות הגנת נקודות קצה של צד שלישי.

פרטי העסקה

על פי תנאי ההסכם, Rapid7 תשלם כ-38 מיליון דולר במזומן ובמניות לרכישת Minerva Labs, Ltd, בכפוף להתאמות מסוימות. לרכישת Minervaלא צפויה להיות השפעה פיננסית מהותית על הצמיחה השנתית בהכנסות החוזרות, ההכנסות, הרווח התפעוליnon-GAAPוהרווח הנקי non-GAAPלמניה לשנה הקלנדרית 2023, כפי שהוגש ב-8 בפברואר 2023.

אודות Rapid7

Rapid7, Inc. (נאסד"ק: RPD) נמצאת במשימה ליצור עולם דיגיטלי בטוח יותר על ידי הפיכת אבטחת סייבר לפשוטה ונגישה יותר. אנו מאפשרים למומחי אבטחה לנהל משטח תקיפה מודרני באמצעות הטכנולוגיה הטובה מסוגה, מחקר מתקדם ומומחיות אסטרטגית רחבה שלנו. פתרונות האבטחה המקיפים של Rapid7 מסייעים ליותר מ-10,000 לקוחות גלובליים לאחד את ניהול סיכוני הענן וזיהוי האיומים כדי להפחית את משטחי התקיפה ולסלק איומים במהירות ובדיוק. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט שלנו, עיינו בבלוג שלנו או עקבו אחרינו בלינקדאין או בטוויטר.

למידע נוסף ולקשרי מדיה

Press Contact:
Caitlin O’Connor
Corporate Communications
[email protected]

Investor Contact:
Sunil Shah
Vice President, Investor Relations
[email protected]
(617) 865-4277

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קובעי המדיניות צריכים להכיר בטיפולי בריאות למניעה עצמית #SelfCareIsHealthcare בניסיון הקמפיין להתמודד עם אתגרי הבריאות העולמיים
* טיפול עצמי מתאר את תפקידם של אנשים במניעת מחלות, קידום ושמירה על בריאותם הנפשית והגופנית, והשתתפות פעילה בטיפול הרפואי שלהם

Telenor Denmark מובילה עידן חדש בתחום החדשנות האלחוטית עם CSG
עוצמת הענן והבינה המלאכותית משפרות את חוויות הלקוח ומקדמות את הצמיחה העסקית העתידית

PDF Solutions חתמה על הסכם עם ADMATI Agencies שתשמש כנציגת המכירות שלה
PDF Solutions, Inc, ספקית מובילה של פתרונות נתונים מקיפים לאקו סיסטם של שוק המוליכים למחצה והאלקטרוניקה, הודיעה כי חתמה על הסכם רשמי עם ADMATI Agencies Ltd - אדמתי סוכנויות לפי היא תשתמש כנציגת המכירות של הפתרונות מבית PDF ברחבי ישראל.

אנשים, תשוקה וכדור הארץ: מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות לשנת 2024
Mary Kay Inc., מובילה עולמית בתחום הייעוץ והקיימות התאגידית, הכריזה היום על פרסום דו"ח הקיימות שלה לשנת 2024. הדו"ח - שבוחן השפעה לפי סביבה, חברה וכלכלה - מדגיש את מחוייבות החברה ליצירה ולטיפוח של מודל עסקי אשר מעשיר את חיי הנשים ותומך בקהילות, תוך הגנה על כדור הארץ.

.i2c Inc מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Beyon Money Business להשקת תוכנית כרטיס תאגידי
יוזמה חדשה להשקת כרטיס תאגידי מציעה פריסה מהירה לצד אבטחה משופרת

Asahi Kasei בוחרת ב- PolymRize™ כדי לקדם מידענות של פולימרים לטובת חדשנות בת-קיימא
Matmerize, Inc., חברת סטארטאפ מובילה בתחום המידענות של הפולימרים ובינה מלאכותית של חומרים, נרגשת להודיע על התקשרות עם Asahi Kasei, חברה יפנית רב-לאומית מגוונת. Asahi Kasei פועלת בשלושה מגזרים: חומרים, בתים ושירותי בריאות, עם דגש חזק על יוזמות של קיימות ועם יעד להפוך לחברה חברה ניטרלית פחמנית עד 2050.

Corpay Cross-Border מקבלת הכרה כשותפת B2B FX הרשמית עבור AEG Presents UK באירופה
מציעה גישה לניהול סיכונים בתחום המטבע ובפתרונות תשלום בין מדינות

Advantive מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם רכישתPepperi , חברה מובילה בתחום המסחר המאוחד B2B
Advantive מחזקת את הפתרונות הקריטיים הקיימים שלה לביצוע משימות במטרה לשפר את היעילות ואת הפעילות עבור יצרנים ומפיצים מתמחים

DigiAsia Corp מודיעה על צמיחה של 74% בהיקף העסקאות שנה מול שנה בהתאם למסלול הצמיחה החזק שלה
החברה עוברת לרווחיות תפעולית

Xsolla רוכשת את LFG כדי לשפר את הקישוריות והמסחר של תחום הגיימינג
רכישה אסטרטגית שנועדה להעצים יוצרים ולשפר את מעורבות המשתמשים בפלטפורמות שונות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI