דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מודיעה על הרחבת מכירות, שירות והנדסה במתקן החדש בדרום אפריקה
קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מודיעה על הרחבת מכירות, שירות והנדסה במתקן החדש בדרום אפריקה
חיים נוי 21/03/23 |  צפיות: 309

קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מודיעה על הרחבת מכירות, שירות והנדסה במתקן החדש בדרום אפריקה

קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso (הקבוצה), כחלק מ-Nikkiso Co., Ltd (יפן), הפועלת תחת Cryogenic Industries, Inc (ארצות הברית), גאה להכריז על הרחבה נוספת של המכירות שלהם, שירות ויכולות הנדסה עבור השוק האפריקני. מהמתקן החדש שלהם הם יספקו תמיכה לכל מוצרי הקבוצה.

טמקולה, קליפורניה, 21 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso (הקבוצה), כחלק מ-Nikkiso Co., Ltd (יפן), הפועלת תחת Cryogenic Industries, Inc (ארצות הברית), גאה להכריז על הרחבה נוספת של המכירות שלהם, שירות ויכולות הנדסה עבור השוק האפריקני. מהמתקן החדש שלהם הם יספקו תמיכה לכל מוצרי הקבוצה.

המתקן, הממוקם בווטרפול, קוואזולו-נטאל, דרום אפריקה, הוקם כדי לספק טביעת רגל חזקה יותר באפריקה ולתמוך במרכז ההנדסי ובמרכז הכלכלי של דרום אפריקה. מהנדסים מקומיים ותמיכה בשירות בשטח יביאו ידע ספציפי על האזור והשווקים המקומיים, ויאפשרו פתרונות מותאמים אישית ביותר.

בנוסף להצעת מכירות טכניות לכל מוצרי הקבוצה, הם הוסיפו צוות הזמנת יחידות הפרדת אוויר הכולל תמיכת לקוחות. התמיכה ההנדסית הנוספת תספק אופטימיזציה של תהליכים ותכנון ופתרונות חדשניים לאזור. המתקן יספק גם ציוד LNG, כדי לתמוך בהרחבת הגז הטבעי הגדולה מול מוזמביק, ופיתוח פוטנציאלי של צינורות וירטואליים לדלק LNG כדי למתן את משבר החשמל.

"התרחבות זו מציבה אותנו להיות מסוגלים להגיב במהירות לצרכי האנרגיה הגדלים של אפריקה, ולספק שירות ותמיכה גדולים יותר ללקוחותינו עם הנוכחות המקומית שלנו", לדברי פיטר וגנר, מנכ"ל Cryogenic Industriesונשיא הקבוצה.

ברוס ואן דונגן יכהן כמנכ"ל. מתקן שירות נוסף מתוכנן גם בהמשך, והוא יתמוך במשאבות ובטורבו-אקולררים (turboexpanders). התרחבות זו מייצגת את מחויבותם ותמיכתם בצמיחת השוק האפריקני.

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים (משאבות, מרחיבי טורבו, מחליפי חום וכד') ומפעלי תהליכים לתעשיות הגז התעשייתי, הטבעי הנוזלי (גט"נ) ולתעשיות המימן הנוזלי (LH2), ומחזור רנקין אורגני לשחזור חום פסולת. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Nikkiso Cryo, Nikkiso Integrated Cryogenic Solutions, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

למידע נוסף בקרו באתרים www.NikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
[email protected]

תמונה המצורפת להודעה לעיתונות זו זמינה בכתובת: https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/30d66f23-e389-4adb-86c2-43133a748d6e

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קובעי המדיניות צריכים להכיר בטיפולי בריאות למניעה עצמית #SelfCareIsHealthcare בניסיון הקמפיין להתמודד עם אתגרי הבריאות העולמיים
* טיפול עצמי מתאר את תפקידם של אנשים במניעת מחלות, קידום ושמירה על בריאותם הנפשית והגופנית, והשתתפות פעילה בטיפול הרפואי שלהם

Telenor Denmark מובילה עידן חדש בתחום החדשנות האלחוטית עם CSG
עוצמת הענן והבינה המלאכותית משפרות את חוויות הלקוח ומקדמות את הצמיחה העסקית העתידית

PDF Solutions חתמה על הסכם עם ADMATI Agencies שתשמש כנציגת המכירות שלה
PDF Solutions, Inc, ספקית מובילה של פתרונות נתונים מקיפים לאקו סיסטם של שוק המוליכים למחצה והאלקטרוניקה, הודיעה כי חתמה על הסכם רשמי עם ADMATI Agencies Ltd - אדמתי סוכנויות לפי היא תשתמש כנציגת המכירות של הפתרונות מבית PDF ברחבי ישראל.

אנשים, תשוקה וכדור הארץ: מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות לשנת 2024
Mary Kay Inc., מובילה עולמית בתחום הייעוץ והקיימות התאגידית, הכריזה היום על פרסום דו"ח הקיימות שלה לשנת 2024. הדו"ח - שבוחן השפעה לפי סביבה, חברה וכלכלה - מדגיש את מחוייבות החברה ליצירה ולטיפוח של מודל עסקי אשר מעשיר את חיי הנשים ותומך בקהילות, תוך הגנה על כדור הארץ.

.i2c Inc מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Beyon Money Business להשקת תוכנית כרטיס תאגידי
יוזמה חדשה להשקת כרטיס תאגידי מציעה פריסה מהירה לצד אבטחה משופרת

Asahi Kasei בוחרת ב- PolymRize™ כדי לקדם מידענות של פולימרים לטובת חדשנות בת-קיימא
Matmerize, Inc., חברת סטארטאפ מובילה בתחום המידענות של הפולימרים ובינה מלאכותית של חומרים, נרגשת להודיע על התקשרות עם Asahi Kasei, חברה יפנית רב-לאומית מגוונת. Asahi Kasei פועלת בשלושה מגזרים: חומרים, בתים ושירותי בריאות, עם דגש חזק על יוזמות של קיימות ועם יעד להפוך לחברה חברה ניטרלית פחמנית עד 2050.

Corpay Cross-Border מקבלת הכרה כשותפת B2B FX הרשמית עבור AEG Presents UK באירופה
מציעה גישה לניהול סיכונים בתחום המטבע ובפתרונות תשלום בין מדינות

Advantive מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם רכישתPepperi , חברה מובילה בתחום המסחר המאוחד B2B
Advantive מחזקת את הפתרונות הקריטיים הקיימים שלה לביצוע משימות במטרה לשפר את היעילות ואת הפעילות עבור יצרנים ומפיצים מתמחים

DigiAsia Corp מודיעה על צמיחה של 74% בהיקף העסקאות שנה מול שנה בהתאם למסלול הצמיחה החזק שלה
החברה עוברת לרווחיות תפעולית

Xsolla רוכשת את LFG כדי לשפר את הקישוריות והמסחר של תחום הגיימינג
רכישה אסטרטגית שנועדה להעצים יוצרים ולשפר את מעורבות המשתמשים בפלטפורמות שונות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI