דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ®HEINZ חושפת פלטפורמת קריאייטיב מותגים ראשונה מזה 150 שנה
®HEINZ חושפת פלטפורמת קריאייטיב מותגים ראשונה מזה 150 שנה
חיים נוי 03/06/23 |  צפיות: 300

®HEINZ חושפת פלטפורמת קריאייטיב מותגים ראשונה מזה 150 שנה

המיצוב החדש חוגג ומציג את האהבה הלא רציונלית של מעריצי המותג האמיתיים למותג

שיקגו, פיטסבורג ולונדון, 1 ביוני 2023,BUSINESS WIRE)):

היום מכריזה HEINZ על "זה חייב להיות HEINZ", פלטפורמה גלובלית חדשה המסמנת בפעם הראשונה ב-150 שנות קיום החברה את איחוד המותג תחת אסטרטגית קריאייטיב אחת. הקמפיין הוא הומאג' למותג, וחוגג את האהבה הלא-רציונלית שחשים אנשים למותג HEINZ - מרומנים אישיים של מעריצי המותג עם המותג, ועד לאהבה ותשומת הלב המוקדשים לעשיית מוצרי המותג.

פלטפורמת הקריאייטיב הגלובלית, המעוגנת בהשקעת המדיה הגדולה ביותר של Kraft HEINZ, מדגימה את האהבה שאין כמותה שחשים אנשים בכל העולם משך דורות למותג HEINZ - מהקטשופ ועד Beanz, וכל מה שביניהם. הקריאייטיב משובץ סיפורי מעריצים שהופיעו במדיה חברתית, במאמרים בעיתונות או נמסרו מפה לאוזן - כגון קעקועים של HEINZ, נשיאת חבילות רטבים ותבלינים בתיקים, והברחת קופסאות Beanz בבדיקות הביטחוניות בשדות התעופה.

"רצינו לאחד את המותג תחת פלטפורמת מותג גלובלית אחת, צללנו לעולמם של הצרכנים שלנו, ומצאנו שלכולם היה דבר אחד במשותף: המאמץ הלא רציונלי שהשקיעו במוצרים של HEINZ," אמרה דיאנה פרוסט, סמנכ"לית צמיחה בצפון אמריקה בחברת Kraft HEINZ. "כמותג אנחנו אובססיביים לצרכנים שלנו, יצרנו את 'זה חייב להיות HEINZ' כשיר האהבה שלנו להם, המעריצים שלנו הם המוזה שלנו".

המותג HEINZ מצוי במסע חיפוש בן יותר מ-150 שנה כדי למצוא כיצד לעשות את הדבר המצוי והרווח בצורה טובה במיוחד. כיום, איכות ללא תחרות נותרה בלב האמונה והפרקטיקה של המותג, החל מבחירה קפדנית של מרכיבים באיכות הגבוהה ביותר בלבד על ידי שבעת "המאסטרים לעגבניות", ועד ליעד של מיקור הקטשופ ממקורות ברי קיימא בלבד (100%) עד 2025. כל צעד נשקל בקפדנות, כדי לוודא שאנו משיגים את הטעם של HEINZ, שלא ניתן לטעות לגביו, בכל פעם.

"המעריצים שלנו עושים מאמצים לא רציונליים עבור מוצרי HEINZ, אבל התחושה היא הדדית - אנחנו אובססיביים בדיוק כמוהם לגבי המוצרים שלנו כפי שהם ואנחנו לא יכולים לחכות לחלוק את זה עם העולם," אמרה קריסטינה קנז, סמנכ"לית צמיחה באזור הבינלאומי בחברת Kraft HEINZ. "אהבה לא רציונלית זו מניעה טרנספורמציה רחבה יותר בחברת Kraft HEINZ, אנו נעים כעת במהירות התרבות כדי להפתיע את הצרכנים שלנו, לשמח ולענג אותם עם חדשנות מובלת-תובנה וחוויות מותג אותנטיות".

הקמפיין, שפותח בשיתוף עם Wieden+Kennedy, כולל חמישה מוקדים בסגנון וינייטה ובהם סיפורים אמיתיים או כאלה היכולים להיות אמיתיים, החוגגים את האהבה שאין כמותה שחשים אנשים לקטשופ HEINZ ול-Beanz. הפלטפורמה החדשה תופיע לרוחב ערוצים, ומטרתה להגיע להמונים וליצור שיבוצים בעלי השפעה גבוהה באמצעות הטלוויזיה, וידאו מקוון, קולנוע, מדיה חברתית וגם מחוץ לבית. יריית הפתיחה של "זה חייב להיות HEINZ" תהיה בארצות הברית, קנדה, בריטניה וגרמניה והקמפיין יושק לאחר מכן בשווקים נוספים בתוך שישה חודשים.

כדי לעקוב אחר התהליך, בדקו את ההפניות הבאות Heinz@‏‏,‏ ‏@Heinz_ca ו-@heinz_ukב-Instagram וכן Heinz_us@‏, ‏@heinz_ca ו-heinzuk@ ב-TikTok.

אודות חברת Kraft HEINZ

אנו מניעים טרנספורמציה בחברתKraft HEINZ(נאסד"ק: KHC) בהשראת היעד שלנו, בואו נהפוך את החיים ערבים לחיך ומהנים. הצרכנים עומדים במרכז כל מה שאנחנו עושים. עם מכירות של 26 מיליארד דולר נטו בשנת 2022, אנחנו מחויבים לגידול של מותגי המזון והמשקאות האייקוניים והמתעוררים שלנו בקנה מידה גלובלי. אנחנו ממנפים את סדר הגודל, הזריזות והגמישות שלנו כדי לשחרר את מלוא הכוח המתפרץ של Kraft HEINZ לרוחב פורטפוליו של שש פלטפורמות מוצר מונעות-צרכן. כאזרחים גלובליים, אנחנו מקדישים את עצמנו לעשייה והשפעה ברת קיימא ואתית תוך סיוע להזנת העולם בדרכים בריאות ואחראיות. כדי ללמוד יותר על המסע שלנו בקרו בכתובת www.kraftheinzcompany.com או עקבו אחרינו ב-LinkedIn וב-Twitter.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/20230601005186/en/

למידע נוסף

ג'נה טורנטון
The Kraft HEINZ Company (פניות מצפון אמריקה)
[email protected]

מריסה מונינגס
The Kraft HEINZ Company (פניות בינלאומיות)
[email protected]

מקור: The Kraft HEINZ Company

מולטימדיה

צילום

HEINZ מכריזה על פלטפורמה גלובלית חדשה ראשונה מזה 150 שנות קיומה "זה חייב להיות HEINZ," בהשראת סיפורים אמיתיים על האהבה הבלתי ניתנת להכחשה של המעריצים ל-HEINZ (גרפיקה: Business Wire)

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מודיעה על חילופי מנכ"לים ב- 1 ביולי 2024
Nikkiso Co., Ltd. (TSE: 6376) הודיעה היום לאחר הצבעה במועצת המנהלים, כי החל מה-1 ביולי 2024, אדריאן רידג' (Adrian Ridge) יחליף את פיטר וגנר (Peter Wagner) כמנכ"ל Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group (חלק מהחטיבה התעשייתית של Nikkiso). וגנר יישאר בתפקיד מועצת המנהלים כיו"ר פעיל של Nikkiso CE&IG Group.

LTIMindtree מחזקת את נוכחותה בערב הסעודית מקימה מטה אזורי בריאד
LTIMindtree (NSE: LTIM, BSE: 540005), חברה גלובלית לייעוץ טכנולוגיה ולפתרונות דיגיטליים, הכריזה על חנוכת המרכז האזורי שלה בריאד, בירת ערב הסעודית, כחלק מהתרחבותה באזור KSA והמזרח התיכון.

ממודעות לפעולה ביום הכבד השומני העולמי
מכון הכבד העולמי מאחד את התחום בזמנים של שינויי שם וטיפולים חדשים

Myriad Genetics משתפת פעולה עם GSK כדי לשפר את הגישה לבדיקות HRD ב-9 מדינות
תוכנית בדיקות ממומנות חדשה ממנפת את בדיקות MyChoice של Myriad לחולות עם סרטן שחלות נסיובי בדרגה גבוהה

CSG קיבלה הכרה כמתאמת מסע לקוחות מובילה מטעם חברת אנליסטים ראשית
פלטפורמת מעורבות הלקוחות CSG Xponent קיבלה את הדירוג הגבוה ביותר שניתן לקבל ב-16 קריטריונים

Rosond דרום אפריקה ו- Bin Harkil ערב הסעודית מכריזות על הקמת Rosond Arabia
Rosond, חברה דרום אפריקאית מובילה המספקת פתרונות חיפוש וקידוח, ו- Bin Harkil Saudi Arabia, שם ידוע בתעשיית הכרייה והבנייה, מכריזות בגאווה על הקמת Rosond Arabia. חברת מיזם משותף חדשה זו שואפת לחולל מהפכה בתעשיית החיפוש בערב הסעודית על ידי קביעת הסטנדרטים הגבוהים ביותר בבטיחות, יעילות וחדשנות.

Quantexa מציגה לראשונה את Q Assist, חבילת טכנולוגיית בינה מלאכותית יוצרת חדשה שמודעת להקשרים
Quantexa, המובילה העולמית בפתרונות מודיעין לקבלת החלטות (DI), הציגה לראשונה על הבמה המרכזית ב-London Tech Week 2024 את Q Assist - חבילת טכנולוגיות בינה מלאכותית יוצרת עם מודעות להקשרים שמטרתה לעזור לארגונים לקבל יותר החלטות מהימנות בצוותים של עובדים בחזית ועובדי נתונים.

Zain Sudan מקימה עסק אלחוטי מחדש בזמן שיא עם CSG
Zain Sudan, חלק מקבוצת Zain, ספקית אלחוטית מובילה במזרח התיכון ובצפון אפריקה, המובילה את תחום מעורבות הלקוח באמצעות נתוני שירות משלימים ולא מובנים (USSD). לאחר השבתה שאירעה לאחרונה במרכז נתונים, Zain Sudan נותנת את אמונה ב-CSG® (נאסד"ק: CSGS) שתניע את ההתאוששות מאסון של עסקי האלחוט שלה ותשמור על תושבי סודן מחוברים, תוך שימור מיצובה המוביל בשוק.

נשיא ברזיל לולה ינאם בפסגת FII PRIORITY בריו דה ז'ניירו בארמון קופקבנה ביום רביעי
נשיא ברזיל לואיז אינסיו לולה דה סילבה ינאם בפסגת FII PRIORITY באמריקה הלטינית בריו דה ז'ניירו ב-12 ביוני, ויציין ציון דרך משמעותי בפסגה

e& מובילה כחברת ההעסקה המובילה בשוק הטלקום לפי Employer Brand Index 2024
e&, קבוצת הטכנולוגיה העולמית, השיגה את המיקום הגבוה ביותר בדו"ח מותגי המעסיקים -Employer Brand Report 2024 הראשון אי פעם של Brand Finance שהישות שלה באיחוד האמירויות דורגה כחברת ההעסקה המובילה בשוק הטלקום.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI