דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ®HEINZ חושפת פלטפורמת קריאייטיב מותגים ראשונה מזה 150 שנה
®HEINZ חושפת פלטפורמת קריאייטיב מותגים ראשונה מזה 150 שנה
חיים נוי 03/06/23 |  צפיות: 113

®HEINZ חושפת פלטפורמת קריאייטיב מותגים ראשונה מזה 150 שנה

המיצוב החדש חוגג ומציג את האהבה הלא רציונלית של מעריצי המותג האמיתיים למותג

שיקגו, פיטסבורג ולונדון, 1 ביוני 2023,BUSINESS WIRE)):

היום מכריזה HEINZ על "זה חייב להיות HEINZ", פלטפורמה גלובלית חדשה המסמנת בפעם הראשונה ב-150 שנות קיום החברה את איחוד המותג תחת אסטרטגית קריאייטיב אחת. הקמפיין הוא הומאג' למותג, וחוגג את האהבה הלא-רציונלית שחשים אנשים למותג HEINZ - מרומנים אישיים של מעריצי המותג עם המותג, ועד לאהבה ותשומת הלב המוקדשים לעשיית מוצרי המותג.

פלטפורמת הקריאייטיב הגלובלית, המעוגנת בהשקעת המדיה הגדולה ביותר של Kraft HEINZ, מדגימה את האהבה שאין כמותה שחשים אנשים בכל העולם משך דורות למותג HEINZ - מהקטשופ ועד Beanz, וכל מה שביניהם. הקריאייטיב משובץ סיפורי מעריצים שהופיעו במדיה חברתית, במאמרים בעיתונות או נמסרו מפה לאוזן - כגון קעקועים של HEINZ, נשיאת חבילות רטבים ותבלינים בתיקים, והברחת קופסאות Beanz בבדיקות הביטחוניות בשדות התעופה.

"רצינו לאחד את המותג תחת פלטפורמת מותג גלובלית אחת, צללנו לעולמם של הצרכנים שלנו, ומצאנו שלכולם היה דבר אחד במשותף: המאמץ הלא רציונלי שהשקיעו במוצרים של HEINZ," אמרה דיאנה פרוסט, סמנכ"לית צמיחה בצפון אמריקה בחברת Kraft HEINZ. "כמותג אנחנו אובססיביים לצרכנים שלנו, יצרנו את 'זה חייב להיות HEINZ' כשיר האהבה שלנו להם, המעריצים שלנו הם המוזה שלנו".

המותג HEINZ מצוי במסע חיפוש בן יותר מ-150 שנה כדי למצוא כיצד לעשות את הדבר המצוי והרווח בצורה טובה במיוחד. כיום, איכות ללא תחרות נותרה בלב האמונה והפרקטיקה של המותג, החל מבחירה קפדנית של מרכיבים באיכות הגבוהה ביותר בלבד על ידי שבעת "המאסטרים לעגבניות", ועד ליעד של מיקור הקטשופ ממקורות ברי קיימא בלבד (100%) עד 2025. כל צעד נשקל בקפדנות, כדי לוודא שאנו משיגים את הטעם של HEINZ, שלא ניתן לטעות לגביו, בכל פעם.

"המעריצים שלנו עושים מאמצים לא רציונליים עבור מוצרי HEINZ, אבל התחושה היא הדדית - אנחנו אובססיביים בדיוק כמוהם לגבי המוצרים שלנו כפי שהם ואנחנו לא יכולים לחכות לחלוק את זה עם העולם," אמרה קריסטינה קנז, סמנכ"לית צמיחה באזור הבינלאומי בחברת Kraft HEINZ. "אהבה לא רציונלית זו מניעה טרנספורמציה רחבה יותר בחברת Kraft HEINZ, אנו נעים כעת במהירות התרבות כדי להפתיע את הצרכנים שלנו, לשמח ולענג אותם עם חדשנות מובלת-תובנה וחוויות מותג אותנטיות".

הקמפיין, שפותח בשיתוף עם Wieden+Kennedy, כולל חמישה מוקדים בסגנון וינייטה ובהם סיפורים אמיתיים או כאלה היכולים להיות אמיתיים, החוגגים את האהבה שאין כמותה שחשים אנשים לקטשופ HEINZ ול-Beanz. הפלטפורמה החדשה תופיע לרוחב ערוצים, ומטרתה להגיע להמונים וליצור שיבוצים בעלי השפעה גבוהה באמצעות הטלוויזיה, וידאו מקוון, קולנוע, מדיה חברתית וגם מחוץ לבית. יריית הפתיחה של "זה חייב להיות HEINZ" תהיה בארצות הברית, קנדה, בריטניה וגרמניה והקמפיין יושק לאחר מכן בשווקים נוספים בתוך שישה חודשים.

כדי לעקוב אחר התהליך, בדקו את ההפניות הבאות Heinz@‏‏,‏ ‏@Heinz_ca ו-@heinz_ukב-Instagram וכן Heinz_us@‏, ‏@heinz_ca ו-heinzuk@ ב-TikTok.

אודות חברת Kraft HEINZ

אנו מניעים טרנספורמציה בחברתKraft HEINZ(נאסד"ק: KHC) בהשראת היעד שלנו, בואו נהפוך את החיים ערבים לחיך ומהנים. הצרכנים עומדים במרכז כל מה שאנחנו עושים. עם מכירות של 26 מיליארד דולר נטו בשנת 2022, אנחנו מחויבים לגידול של מותגי המזון והמשקאות האייקוניים והמתעוררים שלנו בקנה מידה גלובלי. אנחנו ממנפים את סדר הגודל, הזריזות והגמישות שלנו כדי לשחרר את מלוא הכוח המתפרץ של Kraft HEINZ לרוחב פורטפוליו של שש פלטפורמות מוצר מונעות-צרכן. כאזרחים גלובליים, אנחנו מקדישים את עצמנו לעשייה והשפעה ברת קיימא ואתית תוך סיוע להזנת העולם בדרכים בריאות ואחראיות. כדי ללמוד יותר על המסע שלנו בקרו בכתובת www.kraftheinzcompany.com או עקבו אחרינו ב-LinkedIn וב-Twitter.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/20230601005186/en/

למידע נוסף

ג'נה טורנטון
The Kraft HEINZ Company (פניות מצפון אמריקה)
Jenna.Thornton@kraftheinz.com

מריסה מונינגס
The Kraft HEINZ Company (פניות בינלאומיות)
Marissa.Munnings@kraftheinz.com

מקור: The Kraft HEINZ Company

מולטימדיה

צילום

HEINZ מכריזה על פלטפורמה גלובלית חדשה ראשונה מזה 150 שנות קיומה "זה חייב להיות HEINZ," בהשראת סיפורים אמיתיים על האהבה הבלתי ניתנת להכחשה של המעריצים ל-HEINZ (גרפיקה: Business Wire)

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
פלטפורמת המסחר האלקטרוני Ubuy בוחרת ב-Nuvei כדי להאיץ את הצמיחה הבינלאומית שלה
Ubuy מגיעה ללקוחות נוספים ברחבי העולם באמצעות האינטגרציה שלה לחבילת שיטות התשלום החלופיות המובילה בתעשייה של Nuvei

דאק קריק טכנולוגיות מכריזה על הזוכות הראשונות בפרסי שותפת השנה של Duck Creek Technologies לשנת 2023
כל אחת מבין שותפות אינטגרציית המערכות Accenture, Agne ו-Coforge; שותפות הפתרונות Copart, LexisNexis Risk Solutions, Quadient ו-Smart Communications and Consulting וכן שותפת הייעוץ Penguin Tech זכו להכרה בזכות חידושים טכנולוגיים משמעותיים עבור תעשיית הביטוח במהלך פסגת השותפים לשנת 2023 של Duck Creek

WPC Energy מציינת את סיומו של קונגרס הנפט העולמי ה-24 המוצלח בקלגרי
24WPC קידמה בברכה יותר מ-10,000 מבקרים, יותר מ-5,000 נציגים ונרשמים מ-111 מדינות

Quantexa ממנה בכירים מהתעשייה לוועדה המייעצת שלה כדי להאיץ תוכניות צמיחה
נשיא בלאקרוק לשעבר, מנכ"ל NHSX לשעבר ומנהל GCHQ לשעבר מביאים ניסיון עשיר בתעשייה מתחומי הפיננסים, הבריאות והביטחון הלאומי

WilsonHCG נבחרה לספקית ה-RPO הגלובלי מספר 1 ב-2023 RPO Baker’s Dozen List של HRO Today
WilsonHCG זכתה להכרה כספקית מיקור חוץ של תהליכי גיוס (RPO) מספר 1 2023 RPO Baker’s Dozen List של HRO Today.

קבוצת Apparel יוצרת עסקה רב-מותגית פורצת דרך עם Marquee Brands LLC, ומרחיבה את טביעת הרגל האופנתית ב-GCC ובהודו
קבוצת Apparel, קונגלומרט אופנה ולייף סטייל עולמי מוביל, מודיעה על הסכם רישוי מונומנטלי רב-מותגי עם Marquee Brands LLC, בעלת מותגים, המשווקת וחברת המדיה הנודעת.

Inuitive מטמיעה את ה-ISP IP של VeriSilicon במעבד ה-Vision AI שלה
פתרונות ה-IP של VeriSilicon ממוטבים ליישומי רובוטיקה ו- AR/VR/MRתובעניים.

Truecaller חושפת זהות מותג חדש ומאפייני זיהוי משודרגים ומבוססי בינה מלאכותית למניעת הונאה
הלוגו המשודרג מסמל התמקדות חזקה ומחודשת בפרטיות הצרכן ובאבטחה משודרגת של התקשורת העיצוב הכולל משמר את צבע ‘True blue’ המוכר, בשילוב סמל שיוצר זהות ברורה להגנה על המשתמשים מפני יישומי "העתקה" ויישומים מתחזים

הבינה המלאכותית יכולה כעת לסייע בהזמנת מסלול הטיולים המושלם
Guide to Europe מכריזה על חידוש פורץ דרך בתחום תכנון הנסיעות: Travis, כלי תכנון לנסיעות שמופעל באמצעות בינה מלאכותית, מספק כעת מסלולי טיולים ממוטבים על בסיס העדפות הלקוח, קרבה של אטרקציות, תמהיל ייחודי של נתוני ביקורת, שעות פעילות ומשתנים קריטיים נוספים.

Acino מרחיבה באופן משמעותי את הנוכחות והיכולות באמריקה הלטינית באמצעות רכישת M8 Pharmaceuticals
מעל 300 עובדי M8, פורטפוליו מוצרים והיקף תרופתי כדי לשפר את טביעת הרגל של Acino ואת מעמדה האסטרטגי בשווקים מרכזיים באמריקה הלטינית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI