דף הבית הודעות לעיתונות ספורט Resonac משתפת פעולה עם Matmerize כדי להיות חלוצה בקידום טכנולוגיית 6G באמצעות תוכנת AI חדשנית
Resonac משתפת פעולה עם Matmerize כדי להיות חלוצה בקידום טכנולוגיית 6G באמצעות תוכנת AI חדשנית
חיים נוי 06/09/23 |  צפיות: 579

Resonac משתפת פעולה עם Matmerize כדי להיות חלוצה בקידום טכנולוגיית 6G באמצעות תוכנת AI חדשנית

אטלנטה, 6 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

בשיתוף פעולה משמעותי, Matmerize, Inc, חדשנית בתחום הבינה המלאכותית של חומרים, ו-Resonac Corporation יצרו שותפות אסטרטגית שמטרתה לחולל מהפכה בנוף של טכנולוגיית 6G. בהתבסס על הבסיס השיתופי החזק, Resonac תמנף את כוחה של טכנולוגיית תוכנת PolymRize AI של PolymRize™כדי להאיץ את הפיתוח של חומרים מסודרים ומרוכבים יוצאי דופן בעלי ביצועים גבוהים עבור טכנולוגיית 6G ומעבר לה.

בינואר 2023, Resonac Corporation הודיעה על תוכניות לפתח חומרים מוליכים למחצה חדשים עבור 6G, תקן מערכת התקשורת של הדור הבא לאחר 5G. כאשר 6G מוגדר להיות מהיר פי 100 מ- 5G, נדרשים חומרי מוליכים למחצה חדשים כדי להפחית באופן משמעותי את אובדן השידור הקשור למהירות התקשורת המוגברת. כדי לעמוד בדרישה זו, Resonac תזהה חומרים אופטימליים עם המאפיינים הנדרשים באמצעות שיטות חישוביות ובינה מלאכותית (AI) במיזם משותף עם Matmerize, Inc. בעוד שבדיקה ידנית בטכניקות מסורתיות דורשת שלושה חודשים כדי להעריך שילוב חומרים יחיד, PolymRize™ , תוכנת הבינה המלאכותית של Matmerize, מפחיתה את הזמן הדרוש ליום אחד ויכולה להעריך עד 90 שילובים באותו טווח של שלושה חודשים. התוצאה מבטיחה להיות מיזוג של הנדסת חומרים ובינה מלאכותית, שעומד להגדיר מחדש את הפיתוח של טכנולוגיית 6G.

PolymRize™ רותמת את הנתונים הקנייניים של Matmerize או נתונים ספציפיים ללקוח כדי לבנות מודלים לחיזוי. לאחר שנבנו, מודלים אלה חוזים במהירות את התכונות של פולימרים, חומרים מרוכבים ופורמולציות חדשניים, שעדיין לא סונתזו, יחד עם חוסר הוודאות הקשור אליהם. התוכנה משתמשת בכלי תכנון אוטומטיים וגנרטיביים כדי להמליץ על מועמדים אידיאליים העומדים בדרישות הנכס לסבבים הבאים של ניסויים פיזיים. בכך PolymRize™מאיצה את המסע לעבר חומרי היעד, ומפחיתה באופן דרסטי הן את הזמן והן את העלויות. יתר על כן, הוא מציג מסגרת לניהול נתונים וארגון, והתגלה כעוזר דיגיטלי אמין עבור כימאים ומהנדסי תהליך.

ביוזמת פיילוט, Resonac העריכה את יכולותיה של Matmerize. מודלים לחיזוי נבנו באמצעות PolymRize™ותוכנות צד שלישי עבור תכונות חומר מרכזיות הרלוונטיות לטכנולוגיית 6G. התכונות כללו פער פסים, קבוע דיאלקטרי, מקדם שבירה, טמפרטורת מעבר זכוכית ומקדם התפשטות ליניארית. הביצועים של PolymRize™ומודלים של צד שלישי הוערכו על ידי ביצוע תחזיות רכוש עבור מקרי מבחן זהים שלא נראו. תחזיות PolymRize™השיגו ביצועים טובים יותר באופן עקבי ממודלים של צד שלישי במהירות ובדיוק (ראו איור המציג ביצועים של מודלים).

קטע מדיה הנלווה להודעה זו זמין על ידי לחיצה על התמונה או הקישור למטה:

"שיתוף הפעולה עם Resonac בפיתוח טכנולוגיית 6G הוא הזדמנות יוצאת דופן עבור Matmerize", אמר רמפי רמפרסאד, מייסד שותף ומנכ"ל Matmerize. "בהתאם לחזון של Resonac לחולל מהפכה בטכנולוגיות הדור הבא ומופעל על ידי המחויבות של Matmerize לקדם אלגוריתמים, ארכיטקטורות ויכולות תכנון חומרים וירטואליים של בינה מלאכותית, אנו ערוכים לפתוח עידן חדש של תכנון חומרים חכמים מואץ".

למידע נוסף על פלטפורמת PolymRizeTMהחדשנית, בקרו באתר: https://www.matmerize.com/polymrize

להודעה של Resonac על פיתוח חומרים מוליכים למחצה חדשים עבור 6G:
https://www.resonac.com/news/2023/03/13/2391.html

https://www.youtube.com/watch?v=g0BoNl_T-h0&t=1s

אודות Matmerize:

Matmerize, ספין-אאוט שנערך לאחרונה מהמכון הטכנולוגי של ג'ורג'יה, נמצא בחוד החנית של פתרונות חלוציים המגשרים על הפער בין בינה מלאכותית להנדסת חומרים. פלטפורמת PolymRizeTMשל Matmerize משתמשת באלגוריתמים של סינון וירטואלי ובינה מלאכותית כדי לזהות את החומרים האופטימליים ביותר, ומאפשרת לטכנולוגים למקד את מאמצי הניסוי שלהם באפשרויות המבטיחות ביותר, ובכך להאיץ משמעותית את תהליך הנדסת החומרים. PolymRizeTMמייצגת שינוי פרדיגמה בתעשייה, מניעה לקוחות לפני המתחרים ומניעה חדשנות בקצב חסר תקדים.

אודות Resonac:

קבוצת Resonac היא חברה חדשה שהוקמה כתוצאה מהאינטגרציה של קבוצת Showa Denko וקבוצת Showa Denko Materials Group (לשעבר Hitachi Chemical Group) בינואר 2023. המכירות השנתיות של הקבוצה של מוליכים למחצה וחומרים אלקטרוניים מסתכמות בכ-400 מיליארד ין, ומהוות כ-30% מהמכירות נטו השנתיות של הקבוצה. לקבוצה במיוחד יש נתח עולמי של חומרי מוליכים למחצה לתהליך אריזה. השילוב בין שתי החברות איפשר לקבוצת Resonac לתכנן פונקציות של חומרים כמו גם לפתח אותם בתוך החברה, החל מחומרי הגלם. השם המסחרי החדש "RESONAC" נוצר כשילוב של שתי מילים באנגלית, כלומר, המילה "RESONATE" ו- "C" כאות הראשונה של CHEMISTRY. קבוצת Resonac תפיק את המרב מפלטפורמת היצירה המשותפת שלה, ותאיץ חדשנות טכנולוגית עם יצרני מוליכים למחצה, יצרני חומרים ויצרני ציוד בתוך יפן ומחוצה לה.

לקבלת פרטים על Resonac Holdings Corporation, בקרו באתר האינטרנט שלנו: https://www.resonac.com/

למידע נוסף:

Matmerize, Inc.
https://www.matmerize.com
E: [email protected]
Y: Watch Matmerize Videos on YouTube
L: Follow our LinkedIn Page

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
מובילאיי מודיעה על השתתפותה בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום
29/02/24 | ספורט
חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) (נאסד"ק: MBLY) (מובילאיי) הודיעה היום כי דן גלבס, מנהל התקשורת הראשי של החברה, יציג בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום ביום רביעי, 6 במרץ 2024.

LiveRamp משיקה פלטפורמת שיתוף נתונים מאוחדים הכוללת טכנולוגיה ניתנת להרכבה
שיפורים חדשים מאפשרים ללקוחות לשתף פעולה עם כל אחד, להפעיל נתונים בכל יעד ולקבל גישה ליותר פתרונות—הכל ממקום אחד עם פלטפורמה מוכנה לשימוש עתידי והממוטבת למהירות וקלות שימוש, לקוחות יכולים לספק תוצאות עסקיות טובות יותר וחוויות לקוח אישיות יותר

סנט קיטס ונוויס חושפת את פסגת שער ההשקעות
ממשלת סנט קיטס ונוויס (St Kitts and Nevis) מכריזה בגאווה על הישג היסטורי במחויבותה המתמשכת למימוש סדר היום של מדינת האי בר הקיימא. בצעד פורץ דרך, האומה חושפת יוזמה חסרת תקדים שמטרתה לטפח שיתוף פעולה והשקעות כדי להניע את הפדרציה התאומה לעתיד משגשג.

הקרן לפיתוח כלכלי של סורוס של קרנות החברה הפתוחה מתחייבת לסכום של 25 מיליון דולר לשותפות מימון הפרויקטים האקלימיים Allied Climate Partners
Soros Economic Development Fundהקרן לפיתוח כלכלי של סורוס (SEDF), זרוע ההשקעות המשפיעה של Open Society Foundations קרנות החברה הפתוחה, מתחייבת בסכום של 25 מיליון דולר ל-Allied Climate Partners (ACP) - שותפות ציבורית-פרטית חדשה וחדשנית המתמקדת בהגדלת מספר הפרויקטים האקלימיים באמצעות מענקים הניתנים מבנקים בשווקים פורצים ובכלכלות מתפתחות ברחבי העולם.

הישות של WadzPay בדובאי מקבלת רישיון ספק שירותי נכסים וירטואליים (VASP) מהרשות הרגולטורית לנכסים וירטואליים של דובאי
WPME Technology, הישות שבסיסה בדובאי של WadzPay, חברת פינטק מובילה המתמחה בטכנולוגיה מבוססת בלוקצ'יין לנכסים וירטואליים, הודיעה כי קיבלה רישיון לספק שירותי נכסים וירטואליים (VASP) עבור פעילויות שירות ברוקר וסוחר נכסים וירטואליים על ידי הרשות הרגולטורית לנכסים וירטואליים של דובאי (VARA).

ביקורת מחזמר: מלצרית - תוסס ומרגש – תיאטרון הקאמרי
28/02/24 | תיאטרון
המחזמר מלצרית העולה בתיאטרון הקאמרי הוא תוסס ומרגש, שזור תפאורה נפלאה, תלבושות ראויות ובמיוחד מבוצע בידי להקת שחקנים נהדרים.

תוכניות ההגירה באמצעות השקעות האטרקטיביות בעולם בשנת 2024
תוכניות אישור מגורים וקבלת אזרחות אירופאיות באמצעות השקעות ממשיכות לתפוס את המקומות הראשונים בדירוג השנתי של תוכניות הגירת ההשקעות המבוקשות ביותר בעולם של חברת ייעוץ העושר העולמית Henley & Partners.

מחקר של ASICS מאשר קשר חיובי בין פעילות גופנית לבריאות הנפשית של נשים, אך באופן מדאיג יותר ממחצית הנשים ברחבי העולם נושרות או מפסיקות פעילות גופנית לחלוטין
באופן מעודד, מחקרים מראים את ההשפעה של יחידים וארגונים עממיים בתמיכה ביותר נשים לזוז; ASICS מזהה את אלה שעושים את ההבדל.

קול קורא להגשת מועמדות לטקס פרסי העסקים הבינלאומי השנתי ה-21
קטגוריות פרסים של פתרונות טכנולוגיים חדשים עבור בינה מלאכותית

איגוד יצרני הסאקה והשוצ'ו ביפן קיים ארוחת ערב בליון לציון שיתוף הפעולה עם אומני קולינריה צרפתים
Japan Sake and Shochu Makers Association - איגוד יצרני הסאקה והשוצ'ו ביפן (JSS), בשיתוף עם ה-Union de la Sommellerie Française, קיים ארוחת ערב במכון Lyfe (מכון פול בוקוז לשעבר) בליון, צרפת, ב-19 בפברואר ב-7 בערב. שבעה סומלייה שמחזיקים בתואר MOF, אשר מוענק רק לאומנים בעלי כישורים מתקדמים שנחשבים לממשיכים ראויים של תרבות צרפת, הפגינו את מומחיותם על ידי שילוב הסאקה עם המטבח הצרפתי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI