דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים איחוד האמירויות הערביות קוראת לקונצנזוס עולמי על ממשל של בינה מלאכותית
איחוד האמירויות הערביות קוראת לקונצנזוס עולמי על ממשל של בינה מלאכותית
חיים נוי 15/10/23 |  צפיות: 729

איחוד האמירויות הערביות קוראת לקונצנזוס עולמי על ממשל של בינה מלאכותית

"ממשלות חייבות להפסיק לנסות לשלוט בבינה מלאכותית בכללותה ובמקום זאת להתמקד בהסדרת תחומי שימוש", אומר שר הבינה המלאכותית של איחוד האמירויות

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 13 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

שר הבינה המלאכותית של איחוד האמירויות הערביות, דחק ביום רביעי במדינות להגיע לקונצנזוס על ממשל של בינה מלאכותית מוקדם יותר, כשהנושא הגיע להסכם פריז, שלקח שנים להתגבש ולהיכנס לתוקף.

עומר אל אולמה (Omar Al Olama), שר המדינה של איחוד האמירויות לבינה מלאכותית, כלכלה דיגיטלית ויישומי עבודה מרחוק, אמר באספה של דובאי לבינה מלאכותית, שארצות זקוקות לגישה חדשה לפיקוח על בינה מלאכותית.

"אני חושב שהדיון העולמי הנוכחי על הממשל של בינה מלאכותית אינו התחלה. במקום לנסות לשלוט בטכנולוגיה, אנחנו יכולים לשלוט בתחומי השימוש", אמר.

במהלך האספה - שבה היו יותר מ-2000 משתתפים שהגיעו מחברות טכנולוגיה גדולות וחברות ייעוץ כמו מיקרוסופט, Deloitte, PwC, IBM - השיקה Dubai Future Foundation את Dubai Generative AI Alliance, ברית חדשה של חברות טכנולוגיה, כדי לסייע לדובאי להאיץ את האימוץ של טכנולוגיות מתפתחות, ולבנות את אחת הממשלות המתקדמות והיעילות בעולם המבוססות על טכנולוגיה.

חלפן בלהול, מנכ"ל DFF, קרא לחברות וליזמים להצטרף לברית, שתתמקד בפיתוח פיילוטים טכנולוגיים חדשניים באמצעות מינוף AI , מטאברס ו-Web3.

ממשלת דובאי השיקה גם את 'Dubai AI', קונסיירז' עירוני דיגיטלי המופעל עם בינה מלאכותית. הפלטפורמה הדיגיטלית ברחבי העיר, תציע מידע ושירותים מקיפים, שמכסים בריאות, עסקים וחינוך, הן לתושבים והן ולמבקרים. זה ישנה את שירותי הממשלה, נאמר לאספה.

האספה שמעה גם כיצד מגזר הבנקאות העולמי עשוי להרוויח עד 400 מיליארד דולר מהשגשוג בבינה מלאכותית.

הפלטפורמה העולמית האזינה למומחים מתאגידי טכנולוגיה וחברות ייעוץ בינלאומיות. PwC מסרה כי האוטומציה במקום העבודה קרובה, כאשר בינה מלאכותית גנרטיבית עשויה להיות מסוגלת לבצע משימות יומיומיות, כגון הזמנת טיסות והפקת דו"חות באופן אוטונומי, בקנה מידה גדול במהלך 18-20 החודשים הקרובים.

המומחה הדיגיטלי המוביל של דלויט אמר, כי היתוך גרעיני, פעולת אקלים וגילוי תרופות, יהיו חלק מהנהנים העיקריים של בינה מלאכותית גנרטיבית, בעוד שמגזרי התעשייה והתרופות הם מהמהירים ביותר להסתגל לטכנולוגיה המתפתחת.

אדל אל רדהא, סמנכ"ל התפעול של אמירייטס, אמר כי עד נובמבר, חברת התעופה "תעצים את צוות תא הנוסעים למנף [בינה מלאכותית גנרית] באמצעות העברת הדרכה על דגמים מורכבים".

מקור: AETOSWire

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת –https://www.businesswire.com/news/home/53604113/en

למידע נוסף:

Sara Al Qarout
[email protected]

מקור: Dubai Future Foundation

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
רוזן, יועץ למשקיעים בעל שם, מעודד את משקיעי Intel Corporation לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים בעל שם, מעודד את משקיעי Intel Corporation לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – INTC

רוזן, היועץ הגלובלי המדורג במקום הראשון, מעודד את משקיעי Inari Medical, Inc. לקבל ייעוץ
רוזן, היועץ הגלובלי המדורג במקום הראשון, מעודד את משקיעי Inari Medical, Inc. לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – NARI

Nyxoah מודיעה על הצעה להנפקה של מניות רגילות
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום על תחילתה של הצעה להנפקה ציבורית חתומה בארה"ב, שעשויה לכלול מניות שנמכרו בהנפקה פרטית למשקיעים כשירים או מוסדיים מסוימים מחוץ לארצות הברית, כולל בתוך האיחוד האירופי. כל המניות הרגילות מוצעות על ידי Nyxoah ואין בעלי מניות מוכרים בהצעה המוצעת.

ביקורת: החופש של ג'קי – דרמה קומית מוצלחת על מהות החופש – תיאטרון בית ליסין
26/05/24 | תיאטרון
החופש של ג'קי, העולה בתיאטרון בית ליסין, היא דרמה קומית מוצלחת, העוסקת במהות החופש ועל חיים הפטורים מכל עול כספי ומצוקת קיום בבית הכלא. הבמאי עידו רוזנברג להטט עם להקת שחקנים מוכשרת והתוצאה היא הצגה קומית מרגשת ומבדחת על משפחה, בדידות וקשיים כלכליים מול המציאות בבית הכלא.

רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את משקיעי Li Auto Inc. לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את משקיעי Li Auto Inc. לקבל ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך עם תקופת ייצוגית מורחבת – LI

התראת מועד סופי למשקיעי BLUE: רוזן, יועץ למשקיעים מוביל, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ
התראת מועד סופי למשקיעי BLUE: רוזן, יועץ למשקיעים מוביל, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ לפני המועד החשוב של 28 במאי בתביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE

התראת מועד לתביעה נגד LUNA: רוזן, משרד עורכי דין מהשורה הראשונה, מעודד את המשקיעים של Luna Innovations Incorporated לקבל ייעוץ
התראת מועד לתביעה נגד LUNA: רוזן, משרד עורכי דין מהשורה הראשונה, מעודד את המשקיעים של Luna Innovations Incorporated לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי החברה – LUNA

Nyxoah מודיעה על תמחור ההנפקה
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום על תמחור הנפקה לציבור בחיתום בארה"ב, הכוללת מניות שנמכרו בהנפקה פרטית למשקיעים כשירים או מוסדיים מסוימים מחוץ לארה"ב, כולל בתוך האיחוד האירופי, של 5,374,755 מהמניות הרגילות שלה במחיר הנפקה של 9.25 דולר (8.54 אירו) למניה, לפני הנחות חיתום ועמלות.

דאק קריק טכנולוגיות חוגגת עם אלופות החדשנות expert.ai ו-Cognizant ב- Hatch-a-Thonשל Formation '24
מבין 40 נרשמות, המועמדות הסופיות בתחום שותפות הפתרונות expert.ai, Glia ו-Milliman, והמועמדות הסופיות מבין חברות האינטגרציה Cognizant, Coforge ו-Capgemini הציגו את הפתרונות החדשניים שלהן שמטרתם לפשט את תעשיית הביטוח

Mary Kay מעניקה מענקים לחמישה מדענים צעירים שאפתנים ביריד המדע וההנדסה הבינלאומי Regeneron
מרי קיי Mary Kay Inc., מעודדת תאגידית התומכת בחינוך STEM ונוער שרודפים אחרי חלומותיהם, העניקה לאחרונה שלושה מענקים לחמישה מדענים בולטים בבתי ספר תיכוניים, שנבחרו מתוך כמעט 2,000 משתתפים המייצגים כמעט 70 מדינות, עם מענקים ביריד המדע וההנדסה הבינלאומי של רגנרון (ISEF) בלוס אנג'לס.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI