דף הבית הודעות לעיתונות ספורט HYCU, Inc ממנפת את טכנולוגיית הבינה המלאכותית היוצרת של Anthropic כדי לחולל מהפכה בהגנה על נתונים
HYCU, Inc ממנפת את טכנולוגיית הבינה המלאכותית היוצרת של Anthropic כדי לחולל מהפכה בהגנה על נתונים
חיים נוי 31/01/24 |  צפיות: 401

HYCU, Inc ממנפת את טכנולוגיית הבינה המלאכותית היוצרת של Anthropic כדי לחולל מהפכה בהגנה על נתונים

יוצרת את הפיתוח הראשון בתעשייה המובל בידי בינה מלאכותית כדי להגן תוך מספר שעות על כל יישום תוכנה כשירות, גם אם עבורו לא הייתה כל הגנה זמינה קודם לכן

בוסטון, מסצ'וסטס, 30 בינואר 2024 (GLOBE NEWSWIRE):

HYCU, Inc, מובילה בתחום של הגנה על נתונים כשירות ואחת החברות הצומחות ביותר בתעשייה, הכריזה היום על HYCU Generative AI Initiative. פרויקט זה שואף לשלב בצורה חלקה טכנולוגיית בינה מלאכותית יוצרת, כולל Claude, סייע הבינה המלאכותית של Anthropics, עם פלטפורמת הגנת הנתונים R-Cloud של HYCU, וזאת כדי להגדיר מחדש את תהליך הפיתוח של אינטגרציה להגנת נתונים ויצירת דרך קלה לשימוש ליצירת אינטגרציות תוכנה כשירות.

"הפיתוח הזה עם Claude, מודל הבינה המלאכותית היוצרת של Anthropic שנמצא בחזית, הוא יותר מאינטגרציה; זו קפיצת מדרגה לעתיד של ההגנה על נתונים", אמר סיימון טיילור, מייסד ומנכ"ל HYCU, Inc. "באמצעות הרתימה של בינה מלאכותית אנחנו מאיצים את תהליכי הפיתוח שלנו ובנוסף מחזקים את המחויבות שלנו לאבטחה ויעילות תפעולית. אנו נרגשים לקחת את R-Cloud לשלב הבא ולהוות חברה חלוצה בתחום הזה, שמציבה סטנדרטים חדשים לתעשייה".

HYCU Generative AI קובעת אמת מידה חדשה להגנה על נתוני SaaS

יוזמת HYCU Generative AI כוללת:

*תהליך פיתוח מונחה בינה מלאכותית: מינוף המודל Claudeשל Anthropic עם העיצוב הממוקד באבטחה של HYCU מקדם את הפלטפורמה לסביבת פיתוח אינטליגנטית, מגיבה וניתנת להתאמה.

*הבנה עמוקה של מורכבויות הגנת נתונים: האינטגרציה מאפשרת ל-Claude להבין היטב את הניואנסים של פרוטוקולי התאימות, ההצפנה והשחזור, עם התאמה לפלטפורמה של HYCU.

*קיצור דרמטי של זמן הפיתוח: האינטגרציה מקצרת באופן משמעותי את זמן הפיתוח של אינטגרציית הגנת נתונים משבועות לשעות.

*שמירה על סטנדרטים גבוהים: כל האינטגרציות מונעות הבינה המלאכותית יעמדו בסטנדרטים המחמירים לאבטחה ויעילות של HYCU.

ההשפעה האסטרטגית של הגנה על נתוני בינה מלאכותית גנרטיבית עבור HYCU R-Cloud

החדשות של היום מסמנות שלושה חידושים משמעותיים לפלטפורמה עטורת הפרסים של HYCU R-Cloud.

*חלוציות בתחום ההגנה והשחזור של תוכנת תשתית: יוזמה זו מציבה את HYCU בחזית השילוב של בינה מלאכותית בהגנה על נתונים, ומהווה רגע של ציון דרך חדשני בתחום של תוכנת תשתית. זה גם מבוסס על השקת R-Scout, סייע של HYCU המופעל באמצעות בינה מלאכותית כדי להקל על לקוחות ושותפים ללמוד על מרחב הפתרונות של HYCU, ללמד אותם כיצד למנף כל פתרון מהתקנה מקומית ועד לענן ציבורי, עבור תוכנה כשירות, וכן לספק הנחיות לשיטות עבודה מומלצות.

*סינריגזציה של משימות החברה: שיתוף הפעולה מתיישר עם המשימות של HYCU ו-Anthropic כאחת, תוך שימת דגש על יצירת עולם בטוח יותר באמצעות הגנת נתונים מתקדמת ובינה מלאכותית.

*הגדרת מדדים חדשים לשירותי תוכנה כשירות וענן עם בינה מלאכותית: HYCU קובעת סטנדרט תעשייתי חדש לפלטפורמות הגנה על נתונים מונעות בינה מלאכותית, מכיוון שרמה כזו של שיתוף פעולה וביצוע היא חדשה. זהו שיתוף פעולה שגם מספק לאלפי לקוחות HYCU דרך חדשה להגן בקלות על יישומי תכונה כשירות ושירותי ענן במקומות בהם לא הייתה כל הגנה זמינה בעבר. בנוסף להגנה על שירותי הליבה בענן, HYCU מתמקדת גם בהגנה על הנתונים והתצורה בשירותי בינה מלאכותית מתמחים שהופכים קריטיים עבור הלקוחות. תשתית הבינה המלאכותית הראשונית של HYCU מספקת הגנה היישר מהקופסה ומבוססת על PineCone ו-Redis - שני פתרונות המשמשים כליבה עבור בסיסי נתונים מבוססי וקטורים שהינם קריטיים עבור בינה מלאכותית.

HYCU R-Cloud כוללת את פלטפורמת הפיתוח בקוד בסיס הראשונה בעולם להגנה על נתונים המאפשרת לחברות תוכנה כשירות ולספקיות שירותים לספק גיבוי ושחזור טבעיים ליישומים שפועלים ביעילות ובמהירות. HYCU R-Cloud זכתה להכרה כפלטפורמה שמגדירה את הרף עבור גיבוי והגנה על נתוני תוכנה כשירות, וזאת בזכות קלות השימוש בעת ביצוע אינטגרציה עבור משתמשי קצה וספקיות תכונה כשירות כאחד.

"מינוף טכנולוגיית AI חדשנית הוא עדות למחויבות של HYCU לחדשנות טכנולוגית ולהובלה בתעשיית הגנת הנתונים", אמר פיליפ ניקולאס, מנהל, Coldago Research. "זוהי דוגמה חזקה נוספת לאופן שבו HYCU ממשיכה לספק ערך שאין שני לו ללקוחות ומחזקת את מעמדה של HYCU כמובילת שוק".

למידע נוסף על HYCU R-Cloud, בקרו באתר: https://www.hycu.com/r-cloud, עקבו אחרינו ב-X (לשעבר טוויטר), התחברו אלינו בלינקדאין, פייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב.

אודות HYCU

HYCU היא המובילה הצומחת במהירות הגבוהה ביותר בתעשיית הגנת הנתונים בסביבות ריבוי עננים ותוכנה כשירות. על ידי אספקת אפשרויות אמיתיות לגיבוי ושחזור נתונים כשירות בסביבות מקומיות, סביבות ענן ותוכנה כשירות, החברה מספקת הגנה ללא תחרות על נתונים, הגירה, התאוששות מאסון וכנגד תוכנות כופר לאלפי חברות ברחבי העולם. כחברה שמוכרת בזכות החזון שלה וכזוכת פרסים בתעשייה, הפתרונות של HYCU מבטלים את המורכבות, הסיכונים והעלות הגבוהה של פתרונות המבוססים על טכנולוגיה מיושנת, ומספקים פשטות הגנת נתונים כדי להפוך את העולם לבטוח יותר. עם ציון NPS מוביל תעשייה של 91, לקוחות זוכים לחוויית הגנה על נתונים שהינה חסרת חיכוך וחסכונית, בכל מקום ומקום.

HYCU גייסה עד היום 140 מיליון דולר במימון הון סיכון ובסיסה בבוסטון, מסצ'וסטס. למידע נוסף ב- www.hycu.com.

קובץ מצורף

HYCU R-Cloud ממנפת את Anthropic כדי לחולל מהפכה בהגנה על נתונים באמצעות טכנולוגיית Generative AI

לפרטים נוספים:

Don Jennings

HYCU, Inc.

617-791-1710

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Kolmar BNH מחזקת את יכולת התחרות הגלובלית באמצעות פונקציונליות כפולה של HemoHIM
Kolmar BNH (KOSDAQ: 200130), יצרנית פיתוח מקורי (ODM) של מוצרי מזון פונקציונליים ובריאותיים, מחזקת את מיצובה בשוק באמצעות קבלת אישור לפונקציונליות נוספת של HemoHIM, תוסף בריאות מוכר בקוריאה.

Mary Kay Inc מציגה ממצאים חדשים בתחום טיפוח העור והשימוש בכלי חישוב לזיהוי רגישות העור
מרי קיי Mary Kay Inc., חברה גלובלית ומובילה בתחום החדשנות של טיפוח העור, חשפה לאחרונה את התוצאות של שני מחקרים פורצי דרך: טיפול נוגד חמצון בעל יכולת לטשטש את ההשפעה הגלויה של זיהום אוויר ושל הזדקנות על עור האדם; וכן התמקדות ביישומי כלי חישוב לצורך ניבוי מדוייק של הבטיחות ושל התגובה הפוטנציאלית של עור האדם לחומרים קוסמטיים שונים.

Seclore מקבלת את פניו של רמין פרסט כמנהל מוצר
פרסט מצטרף לחברה ויוביל את צמיחת תיק המוצרים של Seclore

BYD הציגה פורטפוליו אנרגיה חדש ב-The smarter E Europe וחוגגת מיליון התקנות מערכות Batterybox
BYD Co. Ltd (HKSE:1211), מיצרניות הסוללות הנטענות והרכבים החשמליים הגדולות בעולם, הציגה את פתרונות האנרגיה המתחדשת שלה ב-The Smarter E Europe בין התאריכים 19 ל-21 ביוני.

קבוצת Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases תספק כשני תריסר תחנות מימן על בסיס נוזלי בדרום קוריאה
תדלוק אוטובוס מימן בתחנת מימן על בסיס נוזלים המצוידת בפתרון של Nikkiso בדרום קוריאה

CallTower מרחיבה את צוות מנהלי הצמיחה ב-EMEA
CallTower מקדמת בברכה מנהלי מכירות ומנהלי תפעול מכירות חדשים באזור EMEA: פדרו דיאס, שון בלקמור, ריק סלרס וג'יגסי ג'איאווארה

ApplyBoard משיקה את Abbie, יועצת הבינה המלאכותית הראשונה בעולם ללימודים בחו"ל
עם העוצמה של GPT, Abbie מציעה הכוונה מקצועית מותאמת כדי לתמוך ולייעל את כל מסע החינוך הבינלאומי

Movellus מציגה את משפחת מוצריAeonic Power™ לוויסות מתח בשבב עצמו
מוצרים ראשונים פותחו עבור ליבות חישוביות הפועלות בתנאי זרם גבוה וחיבורי שבב לשבב

EY מכריזה על מייק ג'קובסקי מ-Duck Creek Technologies כזוכה בפרס Entrepreneur Of The Year® 2024 של ניו אינגלנד
הפרס חוגג את המנהיגים הנועזים שמביאים שינויים גדולים לשווקים, מחוללים מהפכה בתעשיות ומשנים חיים

ExaGrid זכתה בתואר "יצרנית השנה של חומרת גיבוי ארגונית" ועוד בטקס Storage Awards לשנת 2024
המוצר של ExaGrid, השותפויות והצוות קיבלו הכר באירוע “The Storries XXI” שנערך בלונדון
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI