דף הבית הודעות לעיתונות ספורט שוויון על פי עיצוב: מודל לניהול סיכונים מפלים של בינה מלאכותית
שוויון על פי עיצוב: מודל לניהול סיכונים מפלים של בינה מלאכותית
חיים נוי 18/02/24 |  צפיות: 398

שוויון על פי עיצוב: מודל לניהול סיכונים מפלים של בינה מלאכותית

מרי קיי תומכת בסט חדש של סטנדרטים משפטיים בנושא שוויון בעיצוב, שהחלוצה שלו היא חברת Equal Rights Trust

דאלאס, 15 בפברואר 2024, (BUSINESS WIRE):

מאז 2021, Mary Kay Inc שיתפה פעולה עם Equal Rights Trust (ERT), ארגון אשר ייעודו הוא לקדם שוויון באמצעות החוק ברחבי העולם. כחלק משיתוף הפעולה הזה, מרי קיי תמכה במחקר חדש המתמקד בהבנה ובטיפול בהשפעות המפלות של בינה מלאכותית (AI) והשפעותיה על שוויון מגדרי, ובפיתוח של "גישה חדשה של שוויון על פי עיצוב".

היוזמה הגיעה לשיאה עם ההשקה האחרונה של סט חדש של סטנדרטים משפטיים - העקרונות על שוויון לפי עיצוב בקבלת החלטות אלגוריתמיות - שפותח על ידי Equal Rights Trust ואושר על ידי קבוצה של ארגוני שוויון בינלאומיים מובילים. ה עקרונות מפרטים מדוע ממשלות ועסקים לאומיים חייבים לאמץ גישה זו ולספק הנחיות מפורטות ליישומה.

ג'ים פיצג'רלד, מנהל Equal Rights Trust, פרסם זה עתה מאמר המדגיש את ההתקדמות המהירה ואת הפוטנציאל הטרנספורמטיבי של בינה מלאכותית, תוך שהוא מזהיר מפני השפעות שליליות ואיומים מפלים שמערכות אלגוריתמיות לא מוסדרות עלולות להוות.

*קראו את המאמר של ג'ים פיצג'רלד שכותרתו שוויון על פי עיצוב: מודל לניהול סיכונים מפלים של בינה מלאכותית כאן.

הצהרות של ג'ים פיצג'רלד, מנהל Equal Rights Trustומלינדה פוסטר סלרס, מנהלת משאבי אנוש ראשית ב- Mary Kay Inc ניתן למצוא למטה:

*"בשלוש השנים האחרונות, Mary Kay תמכה במחקר, בניתוח ובייעוץ שלנו בנושא אפליה אלגוריתמית, ואפשרה לנו לפתח את עקרונות השוויון בעיצוב", אמר ג'ים פיצג'רלד, מנהל נוכחי של Equal Rights Trust, "מרי קיי עובדת איתנו בעודנו עוברים לשלב הבא: מאמץ משותף לפיתוח הדרכה מעשית לעסקים כיצד לאמץ את גישת השוויון על פי עיצוב. בכך, היא לוקחת את הצעד הבא במסע שהתחיל במדיניות שוויון פנימית חזקה ואי-אפליה, עבר לשיתוף פעולה ותמיכה בנו ועם פעילים אחרים בתחום זה, וכעת הוא מתמקד באינקובציה ובפיילוט של שיטות עבודה מומלצות. במסע זה, Mary Kay עוזרת להדגים כיצד עסקים יכולים למלא תפקיד פעיל בפיתוח גישות משופרות לביטול אפליה וקידום שוויון".

*"ב-Mary Kay, אנו מכירים בהשפעה העמוקה שיש לבינה מלאכותית על עיצוב העתיד של העסק והחברה", אמרה מלינדה פוסטר סלרס, מנהלת משאבי אנוש ראשית ב- Mary Kay Inc. "שיתוף הפעולה שלנו עם Equal Rights Trust מדגיש את המסירות שלנו להבטחה שההתקדמות הטכנולוגית, במיוחד בתחום הבינה המלאכותית, תוביל לשוויון בין המינים. ההשפעה של ה עקרונות על שוויון על פי עיצוב בקבלת החלטות אלגוריתמית כבר הפכה לטרנספורמציה עבור בעלי עניין מרכזיים בבינה המלאכותית ומהדהד את המחויבות שלנו לעזור ליצור כלכלה דיגיטלית מכילה שבה נשים יזמיות יכולות להצטיין ללא משוא פנים או מחסומים. שותפות זו משקפת את המשימה המתמשכת שלנו להעצים נשים ולקדם שוויון בכל תחום".

אודות Equal Rights Trust

Equal Rights Trust הוא ארגון בלתי-ממשלתי בינלאומי עצמאי שקיים כדי לחסל אפליה ולהבטיח שכולם יוכלו להשתתף בחברה על בסיס שווה. כדי להשיג זאת, הארגון פועל בשותפות למתן תמיכה של מומחים לאלה שנמצאים בחזית המאבק באפליה, ומאפשר להם לדחוף לעבר פיתוח, אימוץ ויישום של דיני השוויון, ולהשתמש בחוק ביעילות. מאז 2007, הארגון תומך בפעילי שוויון ביותר מ-50 מדינות, תוך פיתוח קונצנזוס ברמה הבינלאומית לגבי הצורך והתוכן של חוקי שוויון מקיפים. למידע נוסף בקר באתר equalrightstrust.org

אודות Mary Kay

עכשיו, בעבר ובעתיד. מרי קיי אש הייתה אחת מהחברות הראשונות שהצליחו לפרוץ את תקרת הזכוכית. בשנת 1963 היא הקימה בטקסס את מותג החלומות שלה למוצרי יופי, במטרה אחת: להעשיר את חייהן של נשים. חלום זה פרח והפך לחברה גלובלית המעסיקה מיליוני נציגי מכירות עצמאיים ביותר מ-35 מדינות. במשך 60 שנה, ההזדמנות שמרי קיי העניקה הובילה להעצמתן של נשים באמצעות חינוך, חונכות, הסברה וחדשנות ועזרה להן להגדיר את עתידן. Mary Kay משקיעה במדע שמאחורי היופי ובייצור של מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים מן השורה הראשונה. מרי קיי מאמינה בחשיבות שימור כדור הארץ לדורות הבאים, בהגנה על נשים שחלו בסרטן ובנשים שחוו או חוות התעללות במשפחה, ובצורך לעודד בני נוער לממש את החלום שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, חפשו אותנו בפייסבוק, אינסטגרם ולינקדאין או עקבו אחרינו ב-X (לשעבר טוויטר).

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת https://www.businesswire.com/news/home/53896783/en

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or [email protected]

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Kolmar BNH מחזקת את יכולת התחרות הגלובלית באמצעות פונקציונליות כפולה של HemoHIM
Kolmar BNH (KOSDAQ: 200130), יצרנית פיתוח מקורי (ODM) של מוצרי מזון פונקציונליים ובריאותיים, מחזקת את מיצובה בשוק באמצעות קבלת אישור לפונקציונליות נוספת של HemoHIM, תוסף בריאות מוכר בקוריאה.

Mary Kay Inc מציגה ממצאים חדשים בתחום טיפוח העור והשימוש בכלי חישוב לזיהוי רגישות העור
מרי קיי Mary Kay Inc., חברה גלובלית ומובילה בתחום החדשנות של טיפוח העור, חשפה לאחרונה את התוצאות של שני מחקרים פורצי דרך: טיפול נוגד חמצון בעל יכולת לטשטש את ההשפעה הגלויה של זיהום אוויר ושל הזדקנות על עור האדם; וכן התמקדות ביישומי כלי חישוב לצורך ניבוי מדוייק של הבטיחות ושל התגובה הפוטנציאלית של עור האדם לחומרים קוסמטיים שונים.

Seclore מקבלת את פניו של רמין פרסט כמנהל מוצר
פרסט מצטרף לחברה ויוביל את צמיחת תיק המוצרים של Seclore

BYD הציגה פורטפוליו אנרגיה חדש ב-The smarter E Europe וחוגגת מיליון התקנות מערכות Batterybox
BYD Co. Ltd (HKSE:1211), מיצרניות הסוללות הנטענות והרכבים החשמליים הגדולות בעולם, הציגה את פתרונות האנרגיה המתחדשת שלה ב-The Smarter E Europe בין התאריכים 19 ל-21 ביוני.

קבוצת Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases תספק כשני תריסר תחנות מימן על בסיס נוזלי בדרום קוריאה
תדלוק אוטובוס מימן בתחנת מימן על בסיס נוזלים המצוידת בפתרון של Nikkiso בדרום קוריאה

CallTower מרחיבה את צוות מנהלי הצמיחה ב-EMEA
CallTower מקדמת בברכה מנהלי מכירות ומנהלי תפעול מכירות חדשים באזור EMEA: פדרו דיאס, שון בלקמור, ריק סלרס וג'יגסי ג'איאווארה

ApplyBoard משיקה את Abbie, יועצת הבינה המלאכותית הראשונה בעולם ללימודים בחו"ל
עם העוצמה של GPT, Abbie מציעה הכוונה מקצועית מותאמת כדי לתמוך ולייעל את כל מסע החינוך הבינלאומי

Movellus מציגה את משפחת מוצריAeonic Power™ לוויסות מתח בשבב עצמו
מוצרים ראשונים פותחו עבור ליבות חישוביות הפועלות בתנאי זרם גבוה וחיבורי שבב לשבב

EY מכריזה על מייק ג'קובסקי מ-Duck Creek Technologies כזוכה בפרס Entrepreneur Of The Year® 2024 של ניו אינגלנד
הפרס חוגג את המנהיגים הנועזים שמביאים שינויים גדולים לשווקים, מחוללים מהפכה בתעשיות ומשנים חיים

ExaGrid זכתה בתואר "יצרנית השנה של חומרת גיבוי ארגונית" ועוד בטקס Storage Awards לשנת 2024
המוצר של ExaGrid, השותפויות והצוות קיבלו הכר באירוע “The Storries XXI” שנערך בלונדון
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI