דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים LiveRamp משיקה פלטפורמת שיתוף נתונים מאוחדים הכוללת טכנולוגיה ניתנת להרכבה
LiveRamp משיקה פלטפורמת שיתוף נתונים מאוחדים הכוללת טכנולוגיה ניתנת להרכבה
חיים נוי 29/02/24 |  צפיות: 125

LiveRamp משיקה פלטפורמת שיתוף נתונים מאוחדים הכוללת טכנולוגיה ניתנת להרכבה

שיפורים חדשים מאפשרים ללקוחות לשתף פעולה עם כל אחד, להפעיל נתונים בכל יעד ולקבל גישה ליותר פתרונותהכל ממקום אחד

עם פלטפורמה מוכנה לשימוש עתידי והממוטבת למהירות וקלות שימוש, לקוחות יכולים לספק תוצאות עסקיות טובות יותר וחוויות לקוח אישיות יותר

סן פרנסיסקו, 29 בפברואר 2024, -(BUSINESS WIRE)

LiveRamp(NYSE: RAMP) חשפה היום את הדור החדש של פלטפורמת שיתוף הפעולה של הנתונים שלה, המשלבת בין פתרונות מחזור חיי שיווק מקצה לקצה בפלטפורמה אחת. ההיצע המאוחד הזה מביא עמו יכולות חדשות, כמו ממשק משתמש מפושט, טכנולוגיית הרכבה המאפשרת יכולת פעולה הדדית ברחבי הענן, ושוק שותפים שבו מפתחי צד שלישי יצירתיים יכולים לבנות אפליקציות המציגות את המומחיות המהימנה שלהן. פלטפורמת שיתוף הנתונים של LiveRamp, המבוססת על טכנולוגיה עמידה ומאומתת המסוגלת להתמודד עם אובדן אות, מציעה פונקציונליות העונה באופן יזום על שיקולי פרטיות הולכים וגוברים, ובאותו זמן מאיצה מקרי שיתוף נתונים צופי עתיד.

ממצאיה של חברתGartner®מראים כי ״לשיווק יש תפקיד גדול למדי בפעילויות נתונים וניתוח ברחבי הארגון, כאשר 71% מנתוני השיווק וצוותי הניתוח הם הבעלים של לפחות אלמנט אחד של אסטרטגיית נתונים עבור הארגון שלהם״. בכך שכל היכולות שלה משתלבות יחד בממשק משתמש יחיד עם ניהול מפושט יותר, LiveRamp מאפשרת ללקוחות לחבר בצורה קלה יותר קהלים עם שותפים. תמיכה בארכיטקטורות נתונים מודרניות עם דגש על ביזור נתונים מצמצמת את מורכבות הענן, משפרת את השימוש בענן לכל המשתמשים העסקיים ונותנת מענה למגבלות תשתית ה-IT. היתרונות עבור לקוחות כוללים יתר קלות שימוש ופונקציונליות חלקה יותר שמספקים ערך גדול יותר בכל מגוון צרכי שיתוף הנתונים.

*פשטות יתר של ממשק משתמש יחיד הבנוי על בסיס זהות של הטוב-מסוגו, קישוריות גלובלית מאומתת וטכנולוגיות משפרות פרטיות

*העצמת חוויית המשתמש והגדלת המהירות עבור ערך עם צינורות בליעה חדשים המפחיתים זמני אספקה מימים לשעות. כלים לשימוש עצמי מאפשרים להשתמש במתן הרשאות למערכי נתונים וסגמנטים, ומערכת התראות חדשה—המסוגלים להשתלב עם כלים של סביבת עבודה, כולל Slackֿ—מאפשר למשתמשים לשלוט באופן שבו הם קולטים אינפורמציה

*הגעה לקהלים במערכת האקולוגית הרחבה יותר באמצעות חוויית הפעלה וסגמנטציה משופרת המתמקדת במשתמשים, קמפיינים ופילוח חוצה קהלים. שיפור נרחב יותר של פעולות שיווק על ידי אינטגרציה עם טכנולוגיות, כמו Google PAIR הבנויות לצמצם אובדן של קבצי Cookie של צדדים שלישיים והאותות המדרדרים שלהם.

*מתן פתח לשותפויות חדשות של נתוני צד שני ושלישי עם היכולת לשתף פעולה בכל. מקום שבו נתוני הצד הראשון שלך נמצאים, על פני המגוון הרחב ביותר של מקרי שימוש, ממקום אחד

*ניצול שוק אפליקציות חדש של שותפים החל מגילוי משולב, גישה ופריסה של פתרונות מדידה מרשת השותפים הגלובלית של LiveRamp

״עיקרון ליבה של Albertsons Media Collective הוא לעודד מערכת אקולוגית שיתופית מקושרת שמגדילה את הגישה לנתונים ובאותו זמן מצמצת תזוזת נתונים״, אמר אוון הובורקה, סמנכ״ל מוצרים וחידושים ב-Albertsons Media Collective. "חברת LiveRamp עזרה לנו לקדם את ההתחייבות הזו באמצעות פתרונות מוכני עתיד המשפרים אמינות אותות, מגבירים פרטיות ומאפשרים שיתופי נתונים בקנה מידה על פני הערוצים החשובים ביותר ברשת. היכולת של LiveRamp לאחד בין היכולות האלה בצורה חלקה יותר לא רק תקשם את השותפות שלנו, אלא תעביר את הערך שאנו יוצרים עבור הלקוחות שלנו, המפרסמים והמערכת האקולוגית בכללה.

״פתרון Lift של חברת Circana, תקן זהב בעולם הקמעונאות ומדד CPG, משלב נתונים ברמת משק בעית כדי להעניק תובנות חשובות עבור מפרסמים ומאפשר להם לאמוד ולמטב השקעות תקשורת כדי לשפר את המכירות שלהם״, אמר הרווי גולדהרץ, סמנכ״ל בכיר של ניהול המוצר ב-Circana. ״בזכות LiveRamp, מפרסמים יכולים עכשיו להבין אילו הודעות יצירתיות, תבניות פרסום, פלחי קהל ומיקומי תקשורת משפרים מכירות בצורה היעילה ביותר. מפרסמים המשתמשים בפתרון Lift של Circana משפרים את ההחזר יחסית להוצאות על פרסומות (ROAS) בשיעור של עד 80%. אנו נרגשים עד מאוד להחליף ליכולת הזו של LiveRamp ולהציע את המהירות, הכיסוי המצוין והדיוק של Circana לקהל נרחב יותר״.

השקת פלטפורמת שיתוף הנתונים המאוחדת LiveRamp מגיעה לאחר שהחברה רכשה את Habu במאמץ להאיץ את שיתוף הפעולה של הנתונים שלה באמצעות טכנולוגיית חדרים נקיים. לקוחות המשתמשים בחדרים הנקיים של LiveRamp, המופעלים ע״י Habu יכולים למדוד את ביצועי המבצעים שלהם ברחבי כל ה-walled gardens, פלטפורמות מדיה וערוצים ניתנים לתכנות, וכן לקשר נתונים בקלות בענן, במפעלים ובחדרים נקיים.

״הלקוחות של LiveRamp דורשים פתרונות פשוטים יותר עם יכולת הרחבה כדי להפיק את המרב מנתונים ולזכות ביתרון תחרותי״, הוסיפה קימברלי בלומסטן, קצינת מוצר בכירה ב-LiveRamp. ״השקת הפלטפורמה המאוחדת במלואה שלנו עונה על הצורך הזה על ידי הגדרת סטנדרט חדש לשיתוף פעולה עוצמתי של נתונים הבנוי על טכנולוגיות לשיפור פרטיות המסוגלות להתמודד באובדן אות מתקדם ודרישות פרטיות. הרכישה האחרונה של LiveRamp את Habu מחזקת עוד יותר את היכולת שלנו לעזור ללקוחות לשתף פעולה עם כל אחד, להפעיל נתונים בכל מקום ולמדוד בכל מקום חשוב״.

כדי ללמוד עוד על המגוון הרחב של מקרי שימוש של שיתוף פעולה של נתונים ש-LiveRamp יכולה לספק לחברה שלכם, ניתן לבקר בכתובת liveramp.com/our-platform.

אודות LiveRamp

LiveRamp היא פלטפורמה לשיתוף נתונים לפי בחירה עבור החברות החדשניות ביותר בעולם. LiveRamp היא מובילה פורצת דרך בתחומי פרטיות לקוחות, אתיקה של נתונים וזהות ארגונית, המגדירה את התקן החדש בבניית תמונת לקוח מחוברת עם בהירות והקשר שאין דומה להם, תוך הגנה על המותג יקר הערך והאמון של הצרכנים. LiveRamp מציעה גמישות מלאה לשיתוף פעולה בכל מקום בו יש נתונים חיים לצורך תמיכה בתרחישי שימוש - בתוך ארגונים, בין מותגים ועל פני רשת השותפים האיכותיים הגלובלית הראשונה במעלה שלה.

מאות חדשנים גלובליים, ממותגי צריכה אייקוניים וענקיות טכנולוגיה ועד לבנקים ולחברות מובילות בתחום הבריאות, פונים ל-LiveRamp לבניית ערך מותג וערך עסקי לטווח ארוך ומקסום הערך של נתוני הצד הראשון שלהם, תוך הישארות בחזית בכל הקשור לדרישות הציות והפרטיות המתפתחות במהירות. המטה של LiveRamp נמצא בסן פרנסיסקו, קליפורניה, והיא מפעילה משרדים בכל העולם. למידע נוסף, היכנסו ל-www.liveramp.com.

למידע נוסף:

Michelle Millsap
[email protected]

מקור: LiveRamp

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
EBC Financial Group משתפת פעולה עםUnited to Beat Malaria - קמפיין של קרן האו"ם, כדי להגן על ילדים פגיעים ומשפחותיהם מפני מלריה
EBC Financial Group מגבירה את מאמצי מיגור המלריה, תומכת בהתערבויות בריאות קריטיות ובהעצמה קהילתית

אחסון הגיבוי השכבתי של ExaGrid נבחר ל"פתרון גיבוי הנתונים של השנה" בתוכנית Data Breakthrough Awards השנתית החמישית
תוכנית פרסים בינלאומית יוקרתית מכריזה על מוצרים וחברות מצטיינים בטכנולוגיית הנתונים

Duck Creek מארחת את הוועידה השנתית, One Duck Creek Summit, כדי לבנות קשרים, שייכות וקהילה
Duck Creek Technologies (דאק קריק טכנולוגיות), ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד ביטוחי הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי, מארחת היום את One Duck Creek Summit בקולומביה, דרום קרוליינה, ומפגישה עובדים מכל רחבי הגלובוס.

Games Global מכריזה על הגשת הצהרת רישום להנפקה ראשונית מוצעת לציבור
Global Games Ltd מפתחת, מפיצה ומשווקת מובילה של תוכן משחקי חדשני בסגנון קזינו מקוון ופתרונות משולבים עסק לעסק למפעילי iGaming ברחבי העולם על בסיס גודל רשת האולפנים שלה, הודיעה היום כי היא הגישה בפומבי הצהרת רישום על טופס F-1 לרשות ניירות ערך של ארה"ב ("SEC") בנוגע להנפקה ראשונית המוצעת לציבור של מניותיה הרגילות.

חשיפת הנושא של כנס יוזמת ההשקעות העתידיות השמינית: "אופקים אינסופיים: משקיעים היום, מעצבים את המחר"
The Future Investment Initiative - מכון יוזמת ההשקעות העתידיות (FII) נרגש להכריז על הנושא למהדורה השמינית הקרובה של כנס FII, המתוכנן להתקיים בתאריכים 29-31 באוקטובר 2024, במרכז הכנסים הבינלאומי היוקרתי על שם המלך עבד אל-עזיז (KAICC) בריאד, ערב הסעודית.

ערב הסעודית מבליטה יוזמות של השקעות בתיירות בפורום הבינלאומי להשקעות בתחום אירוח
משרד התיירות הסעודי ממלא כעת תפקיד משמעותי בפורום הבינלאומי להשקעות של בתי מלון (IHIF), ומציג הזדמנות ייחודית למשקיעים עולמיים לקחת חלק ולהיכנס לתוך נוף התיירות המשגשג של הממלכה.

פרסי Stevie® מכריזים על הזוכים בפרסי Stevie® השנתיים ה-18 עבור מכירות ושירות לקוחות
הזוכים בפרסי Stevie® (The Stevie® Awards ) עבור מכירות ושירות לקוחות השנתיים ה-18, המוכרים כפרסי שירות הלקוחות ופרסי המכירות המובילים בעולם, נחשפו בשישי 12.4 בטקס חגיגי בלאס וגאס, נבאדה, ארה"ב, בהשתתפות יותר מ-400 מנהלים מרחבי העולם.

TokenEx ו-IXOPAY מתמזגים ויאפשרו לסוחרים לייעל את השימוש במספר תהליכי עיבוד תשלומים
פלטפורמת מיטוב התשלומים עבור מסחר גלובלי מספקת טוקניזציה רב-ערוצית, תזמון תשלומים וניהול מחזור חיים של כרטיסים

Lantronix מכריזה על FOX4 ו-Bolero 43, עוקבי מחשוב קצה חדשים, ומרחיבה את משפחת השערים הטלמטיים עטורי הפרסים שלה
הפתרונות החדשים של Lantronix מכוונים לשוק הטלמטיקה המציג צמיחה מהירה שאמור לפי ההערכות להגיע להיקף של 3.7 מיליארד דולר עד 2027

Lantronix מכריזה על FOX4 ו-Bolero 43, עוקבי מחשוב קצה חדשים, ומרחיבה את משפחת השערים הטלמטיים עטורי הפרסים שלה
הפתרונות החדשים של Lantronix מכוונים לשוק הטלמטיקה המציג צמיחה מהירה שאמור לפי ההערכות להגיע להיקף של 3.7 מיליארד דולר עד 2027
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI